Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Köszi a beszámolót Donát. Ezek szerint szinte minden étteremben hamburger van és sült krumpli?

Hát ha nem is feltétlenül hamburger és sült krumpli, de általában valamilyen szendvics (rákos, húsos, stb.) és egy jó adag szénhidrát még pluszban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És római jelkép is, mint a birodalmi sas, egyébként életkereszt, Indiában teljesen mindennapos a használata. Itt is van Budapesten egy indiai bolt, ahol ha jól rémlik a küszöbön van rajta, szerencsére még senki nem sírt miatta, gondolom a tulaj meg nincs képben, hogy nálunk mit jelent.

De volt belőle hiszti.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy korábbi adósságomat szeretném ezúttal leróni. Nem olyan régen voltam kint 10 napot az USA-ban, és gondoltam írok róla egy rövidebb szösszenetet a fórumra.

Köszi szépen, érdekes beszámoló volt. :) Én sem hiszem, hogy eljutnék New York-ba, mert annyira nem is vágyom rá, és az írásod sem győzött meg az ellenkezőjéről. :)

Él rokonom a keleti parton, így ismerem a viszonyokat. Az étel része valóban az egyik leggyengébb pontja az ottani életnek. De amit ő pl. a mai napig nem tudott megszokni, pedig fiatal diplomásként már 5 éve kint él, ott születtek a gyerekei stb., azok a hatalmas távolságok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy csak 777-200 -as volt és nem 300 -as. Az tíz méterrel rövidebb. Éjszaka lehetett valamit látni a csillagos égből? Ha igen milyen volt?

Visszafelé sajnos a középső oszlopban ültünk, úgyhogy nem láttam az eget. :(

 

Egyébként nem tudom, hogy rövidebb volt-e, de mindenképpen kevésbé széles, mert odafelé 3-4-3 szék volt (tehát összesen 10 szék), visszafelé viszont 2-4-2 szék volt csak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezen fórumon sokan szeretik a macskákat ezért gondoltam hogy megosztanék pár képet kedvenc macskáimról. Természetesen én is imádom őket mint minden állatot. A munkahelyemen van egy macskacsalád. Az anyamacska Csicsi névre hallgat és hát pár kölyköt tavaly nyáron világra hozott. nagyon megszerettük őket, tulajdonképpen kabalaként tekintünk rájuk. Mindegyik más egyéniség, van amelyik bolondos, van amelyik csendes, de mindegyik imádnivaló és okos. Miért okosak ,főleg Csicsi?

Szoktunk nekik vinni kutyakaja-konzervet és ahogy meglátják a dobozt egyből tudják hogy étel van benne. Csicsinek elég megmutatni a dobozt és vigyázzba áll mint valami katona. És ha azt mondjuk hogy Csicsi gyere akkor hallgat rá és jön. Pontosan tudja miért. Kinyitjuk a konzervet és nagy hörgések közepette el kezdenek falatozni a család tagjai(hisz néha 3 napja nem ettek), majd mikor jóllaktak megmosakodnak(annyira drágák ilyenkor), lefekszenek a nyomtató tetejére vagy a billentyűzetre és álomra hajtják a fejüket. Ha ilyenkor szólunk hozzájuk akkor felnéznek, ásítanak egyet és alszanak tovább.

De van olyan is mikor éberek, és kb hat-hét macska ül és nézi ahogy dolgozok. Ezt úgy kell elképzelni hogy ülnek körben és engem néznek miközben melózok. Vagy némelyik belefekszik a tálcába melyben a papírokat gyűjtjük és mikor ránézel nincs szíved felkelteni és inkább egy szekrényben gyűjtjük a papírokat, majd mikor őkelme felkel akkor berakjuk a tálcába.

 

Ő Csicsi az anyamacska

 

WP_000752.jpg

 

Csicsi néni és gyermekei.

 

WP_000769.jpg

 

WP_000770.jpg

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon aranyosak. :D Szerintetek lehet cicát tartani panellakásban?

Mi ötöt is tartunk, igaz, nekünk nagy lakásunk van (plusz három afrikai óriáscsigát). Albérletnél lehet csak gond a macsektartás, nem minden főbérlő szereti.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most értem haza.

Como-i tó GYÖNYÖRŰGYÖNYÖRŰGYÖNYÖRŰ. Élménybeszámoló majd lesz.

Fapados, coachsurfing, péntek reggeli indulástól hétfő éjjeli érkezésig városnézésekkel kajával vonatköltséggel stb kb 80 000 Ft-ból kijött. Letettem a nagyesküt hogy megtanulok olaszul, és egy Star Wars napon ott leszek.

Ki jönne?

(A kérdés komoly.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.