Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Nálunk hasonlóan, némi szélvihar, zuhogás extremitások nélkül. Őrült módon kb. két hete bejelentkeztem a fodrászhoz pont ma délutánra, de hát nem tudhattam, hogy Szahara lesz :) Nem kértem hajszárítást, a meleg levegő megtette a hatását :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nálunk ultra brutál vihar volt, kidöntött fákkal, bokáig érő vízzel az Üllői úton, és elöntött 3-as metróval. Egy ismerősünk volt nálunk, és hogy ne ázzon el, elvittem autóval a KÖKI metróvégállomáshoz. Útközben kapott el minket a vihar, és percek múlva már kidőlt fákat kellett kerülgetni az úton, és az ablaktörlő hiába tekert legmagasabb fokozaton, nem láttam semmit, csak az előttünk araszoló másik gépjármű halvány piros helyzetjelzőjét.

A lányom a Deák tértől másfél óra alatt ért haza, mert pótlóbuszok jártak és azok sem bírtak haladni az Üllői úton a víz miatt. Az emberek bokáig vízben állva várták a buszt, amire aztán csak páran fértek fel. Ez kész katasztrófa...

 

Örülök, hogy vége a hőségnek, de miért kell ennek mindig viharral végződnie?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyíregyházán némi felhősödésen és olykor olykor néhány erősebb széllökésen kívül semmi nincs. Legalábbis eddig nem volt. Egy, azaz EGY csepp csapadék nem hullott még. De legalább a hőmérséklet mérséklődött 24 fokra, ez is valami. Bár a csapadék is kellene, mert valami rettenetes szárazság van.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örülök, hogy vége a hőségnek, de miért kell ennek mindig viharral végződnie?

Minél nagyobb a hőség annál nagyobb a vihar utána. Ma beszéltem egy sráccal akik arattak. Azt mondta 50 fok volt kint a nyílt terepen és a tűző napon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nálunk ultra brutál vihar volt, kidöntött fákkal, bokáig érő vízzel az Üllői úton, és elöntött 3-as metróval.

Elég szörnyen hangzik, amit leírtál. Mi egy olyan területen lakunk, ahol viszonylag ritkábban az ennyire súlyos viharok (jellemzőbb az aszályszerű szárazság), jobban mondva elkerülnek minket, mint ahogy sokszor az esőzés is. Errefelé beszélik, hogy a magasfeszültségű hálózatok csomópontja miatt, ami a határunkon van, de ezt valahogy kétlem attól függetlenül, hogy csak ha egy bizonyos irányból jön a vihar, akkor történik katasztrófa. Nem is tudom, de ilyen komolyabb fakidöntős vihar kb. 10 éve volt utoljára. Akkor konkrétan 3 napig nem volt áramunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Öbölátúszás teljesítve, a mostani rendezők előtte nagyban ekézték a korábbi öblözések szervezését..... hááát, szerintem visszanyalt a fagyijuk egy kissé. De a táj gyönyörű volt!

Gratulálok! :) Már mondtam a fiamnak is, aki imád úszni, hogy megpróbálhatná, ha megnő.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Öbölátúszás teljesítve, a mostani rendezők előtte nagyban ekézték a korábbi öblözések szervezését..... hááát, szerintem visszanyalt a fagyijuk egy kissé. De a táj gyönyörű volt!

 

 

Gratulálok. Szép teljesítmény.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi!

Szerencsémre korán ott voltam, a brutál hosszú sort csak akkor láttam amikor regisztrálás után mentem a buszhoz... Helyette segíthettem a rendezőknek felépíteni a női öltöző sátrat (kilenc órakor) és a csomagmegőrző sátor akasztórúdjait (negyed tízkor) az előrehozottan nyolckor kezdődő regisztráció után. Írtam egy tirádát az arckönyvi oldalukra, felőlem zsebre tehetik.....

1:34-et úsztam, az elején (amíg kelet felé kellett úszni) volt egy jófajta hullámzás, előttem szinte senki, hátúszásban tempóztam és néztem Tihanyt, a szépségest. Aztán nagy ívben északnak kanyarodott az útvonal, ott épp csak fodrozódás volt, kb akkora, mint Orfűn. A beígért délutáni vihar elmaradt. (Előző nap akadt némi eső, de szél, komolyabb hullámzás abból sem volt.)

 

Ha minden jól megy, jövő héten Daróczy virtusúszás..... remélem nem marad el.

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.