Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Örülök, ha kedvet csináltam hozzá - ez volt a cél :)

Van egy klassz BMW múzeum is a városban - ha szereted a márkát, érdemes felkeresni. Én már jártam jó pár évvel ezelőtt Münchenben hátizsákos turistaként, akkor megnéztük. És kiemelném még a Deutsches Muzeumot is, ami egy nagyon magas színvonalú közlekedési múzeum, és a férfiaknak nagyon bejött :)

Nincsenek véletlenűl képeid a BMW múzeumról?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valószínűleg vannak valahol, de azok még hagyományos képek. Nem tudom ide feltenni. Viszont van a létesítménynek honlapja, ott megnézheted :):

 

http://www.bmw-welt.com/web/portal/de/index_highend.html

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valószínűleg vannak valahol, de azok még hagyományos képek. Nem tudom ide feltenni. Viszont van a létesítménynek honlapja, ott megnézheted ;):

 

http://www.bmw-welt.com/web/portal/de/index_highend.html

Köszi szépen.Nem mondod, hogy ez a gyár meg minden?Ez irdatlan nagy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor jó. Már kezdtem sajnálni szegény oldiet. :)

Kösz, figyelmes vagy. Ezt értékelem. ;)

De amúgy van megoldás a problémára.....Kisszívem megy a másik szobába és ott annyi korit nézhet a másik tv-n amennyit csak akar. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi szépen.Nem mondod, hogy ez a gyár meg minden?Ez irdatlan nagy.

Ez a gyár, igen. Ha valaki BMW-t vesz, akkor ott helyben is átveheti, megfelelően nagy felhajtás mellett, biztos sokan élnek is vele. Aki ilyen kocsit vesz, annak gondolom nem gond Münchening menni érte :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a gyár, igen. Ha valaki BMW-t vesz, akkor ott helyben is átveheti, megfelelően nagy felhajtás mellett, biztos sokan élnek is vele. Aki ilyen kocsit vesz, annak gondolom nem gond Münchening menni érte :)

Megnéztem a honlapjukon a plazat.Valami elképesztő körülmények között kapják meg a kocsit a vevők.Maga az épület is lenyügöző.Látnom kell.

Innen látni mekkora különbség van Magyarország és Németország között.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na itt ülök 18 szelet zsíroskenyér társaságában.Szerveztem egy bulit nálam ma estére, és eljöttek ketten.Vettem egy csomó mindent, de felesleges volt.Most bontom a 6. sört szépen nézhetek ki.Egy darabig biztos nem szervezek bulit.Nagy csalódás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tom ez inkább vicces de ha már Húsvét és nyúúúúúl... :)

 

Laár András

 

Nyúlnyálvers

 

Ha a nyulak nyála nyúlik,

Nyúlós nyálú nyulak

Nyeldeklik nyamnyogva

Nyulamlós nyálukat.

Nyál-nyúlványt nyel a nyúl,

Ám nyúlós nagyon a nyál.

Egy köpés, és megszabadul

Nyál-terhétől a nyúl,

És repül a szélben a nyál.

Nyálpacsnit köp a nyúl,

Miközben bealkonyul,

Így sötétbe hull a nyál.

A nyúlós nyálú nyúl

Egy kicsit még vár, vár,

Hogy jön-e még nyál,

Vagy száraznak bizonyul

A nyálzacskója már.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én elkerülöm őket :)

 

Frenkie, nem volt szép tőlük, hogy legalább nem szóltak, mégsem mennek a buliba. Mi az érettségi banketten jártunk úgy, hogy csak két tanár jött el az összes érettségis tanárunk közül (pedig meghívtuk őket), és csak egy szólt előre, hogy nem tud jönni, a többi nem is szólt. Persze a kettőben az ofi volt benne meg a matek tanárunk, akinek akkor ballagott a lánya! Szóval úgy látszik nagy divat nem szólni előre, ha valaki nem tud jönni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog húsvétot kívánok én is :)

 

Ez a locsolkodás egyébként szörnyű, nem tudom ez a városi fajtája a régi népszokásnak (mármint hogy kútvízzel öntötték nyakon az eladósorban lévő lányokat) hogy alakult ki, de leszokhatna már róla a nép! Részemről egyébként már inkább a kútvíz, mint a kölni, amelyek közül sok már önmagában is elég borzalom, de több fajta egymás után már szabályos merénylet a szaglószervek ellen... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na itt ülök 18 szelet zsíroskenyér társaságában.Szerveztem egy bulit nálam ma estére, és eljöttek ketten.Vettem egy csomó mindent, de felesleges volt.Most bontom a 6. sört szépen nézhetek ki.Egy darabig biztos nem szervezek bulit.Nagy csalódás.

frenkie, ne bánkódj, talán nem a legjobb embereket hívtad meg, az volt a baj. Azokért meg nem kár. :)

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.