Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Természetesen köszönet jár Obi1-nak is, akivel néha ugyan van nézeteltérésünk, de vele két fórumon is kibeszélhetem SW és Lost élményeimet, ráadásul neki köszönhetem az összes sorozat megnézésének lehetőségét (az oldal, amit nem nevezünk nevén) is. Köszönöm!

 

És persze Frenkie, akinek az élettapasztalatai (ivótapasztalatai) mindig élménydús olvasni valót nyújtanak, és aki reméljük, hogy legközelebb erőt vesz magát, és eljön egy fórumtalálkozóra, és meglátja, hogy nem is olyan rossz az, és igazán szívesen látjuk :D

 

Egyszóval tehát: köszönöm mindenkinek, aki felköszöntött.

 

U.i.: Lara, neked is, noha délután leharaptam a fejed, ami csak azért történt, mert születésnap ide-oda, ez egy borzalmas nap volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

mert születésnap ide-oda, ez egy borzalmas nap volt.

Hát igen, az élet sajnos nem válogat abban, hogy melyik nap állít minket türelempróba elé. És az becsülendő, ha ezeken a borzalmas napokon is túl tud lépni az ember a vélt vagy valós sérelmein, és képes a jószándékot látni a másikban, ha nem is abban a percben, hanem utána :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A fene, ma van? Pedig nem is akartam megnézni :D

Hááááát, nem hagytál ki semmit. :S Nem nagy volt a felhozatal, valahogy nem az én ízlésemet követték ezzel a mostani trenddel. Túl vékonyak voltak és túl sterilek ezekkel az egységes ruhákkal. Mindazonáltal azért volt egy kettő melynek kisugárzása, eleganciája, nőiessége tényleg ott volt a szeren, csak hát a "vasággyal együtt harminc kiló" típusú csajok nem az eseteim. :P Jó az, ha van mit fogni rajtuk. :P A győztesek közül kettő azt mondom meg is érdemelte, de azért vannak náluk szebb csajok is Magyarországon. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is beállok a meghatódók sorába :D

 

Miss Universe: az estélyis felvonulást néztem, mert lerogytam a TV elé.... hát ha az a cél hogy az átlagos külsejű nők ne érezzék magukat rondának, akkor cél elérve. Apám néha olyanokat mondogatott, hogy "ez most a nőnek az eleje vagy a háta?" :P

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hááááát, nem hagytál ki semmit. :S Nem nagy volt a felhozatal, valahogy nem az én ízlésemet követték ezzel a mostani trenddel. Túl vékonyak voltak és túl sterilek ezekkel az egységes ruhákkal. Mindazonáltal azért volt egy kettő melynek kisugárzása, eleganciája, nőiessége tényleg ott volt a szeren, csak hát a "vasággyal együtt harminc kiló" típusú csajok nem az eseteim. :P Jó az, ha van mit fogni rajtuk. :D A győztesek közül kettő azt mondom meg is érdemelte, de azért vannak náluk szebb csajok is Magyarországon. :P

Én az utolsó három csajt láttam... Még mielőtt megmondták volna, h ki a győztes, kinéztem egyet, hogy ne ő legyen - naná, hogy ő nyert. Na de azért elég érdekes volt ez a zsűri... Én először azt hittem, hogy majd a nézők szavazhatnak telón, hogy ki legyen az első XD Az olyan rtlklubos húzás lett volna.

 

Ja, és még a bikinis részt láttam... A narancsos bikinik tetszettek, nekem is kéne egy olyan ^^

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

csak hát a "vasággyal együtt harminc kiló" típusú csajok nem az eseteim. :P Jó az, ha van mit fogni rajtuk. :D

Ezzel maximálian egyetértek. Nincs is annál jobb :D:) Egyre gondoltunk? :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is beállok a meghatódók sorába :)

 

Miss Universe: az estélyis felvonulást néztem, mert lerogytam a TV elé.... hát ha az a cél hogy az átlagos külsejű nők ne érezzék magukat rondának, akkor cél elérve. Apám néha olyanokat mondogatott, hogy "ez most a nőnek az eleje vagy a háta?" :D

Enyém szerint meg ezek klónok és olyan egyformák..............

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Természetesen köszönet jár Obi1-nak is, akivel néha ugyan van nézeteltérésünk, de vele két fórumon is kibeszélhetem SW és Lost élményeimet, ráadásul neki köszönhetem az összes sorozat megnézésének lehetőségét (az oldal, amit nem nevezünk nevén) is. Köszönöm!

Azért nem voltak olyan nagy összetűzéseink, vagy legalább is nem indulatosak. :)

Annak külön örülök hogy rajtam kívűl is van egy hatalmas SW - Lost fanatikus.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már így megemlítetted, akkor egy kis Lost vonalat is beleviszek.

 

Ugye egy messzi messzi galaxisban Donáttal fejvadászokként ugyanabban a Céhben kapjuk oktatásunkat, a Debreceni Egyetemen. :) Mindketten a kar újságának szerkesztői lettünk úgy egy hónapja. Van egy amerikai vendégoktatónk, és vele csináltunk interjút, plusz Donát még egy rahedli fényképet készített. Megemlítésre került, hogy az oktatónak mi hiányzik a legjobban a tengerentúlról, és hát ez a baseball volt. Na mondom ezt nem hagyom annyiban, és megkérdeztem melyik a kedvenc csapata. Hát nem a Red Socks volt, de rá egy fénymásodperce már hallottam Donát nevetését, hogy ő is a Red Socks elhangzását várta. :D

 

Jó-jó, unalmas sztori, de leírtam, ha Donát is ilyen bőbeszéddel köszöntött vissza mindenkit. :D

Szerkesztve: - Coce_Plant
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát túl vagyok rajta.

Először is: k*rva anyj*t a Microsoftnak!

1) folyton lefagyott a Word, pedig szűz gépek voltak, múlt héten jöttek meg.

2) nem jelenítette meg a hátteret

3) A Frontend pedig össze-vissza sz*rta a weblapomat

 

Figyelmeztetés: Aki info-ból akar majd érettségizni, tanulja meg az OpenOffice-t és a tanárnak is mondja meg, hogy azon is lehessen érettségizni (lehet, csak előtte szólni kell az OM-nek)

 

(Elnézést Ody, hogy használtam csúnya szavakat, de így tudtam kifejezni az érzésemeimet eme remek cég, remek programcsomagja iránt)

 

Így nem hiszem, hogy túl jó százalékot kapok rá, s mivel ez a felvételi tantárgyam, szerintem a továbbtanulásomnak befellegzett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.