Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Leányom, én is csak lelkesíteni tudlak, hogy már nem sok van hátra, kitartás :)

A tanárok meg cs**k meg. Kolléganőmmel végig izgultuk lánya fősuliját, hát a tanárok nem lesznek jobbak.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Leányom, én is csak lelkesíteni tudlak, hogy már nem sok van hátra, kitartás :)

A tanárok meg cs**k meg. Kolléganőmmel végig izgultuk lánya fősuliját, hát a tanárok nem lesznek jobbak.

Köszi! Néha elgondolkodok, hogy vannak emberek, akiknek ez jelenti az egyetlen jó dolgot az életükben, mármint mások b.........gatása. Komolyan el se hiszem, annyi mindent tudok csinálni, hogy lekössem magam, tanulástól a gyöngyfűzésig, hogy ilyen soha nem jut az eszembe. Na majd ha kutató leszek és édeskettesben leszek egy mikroszkóppal, egy pincelaborban, miközben limfocitákra vadászok egy vérkenetben, akkor lehet, hogy átgondolom a világhoz való viszonyomat, és egy szekáns öreglány vállik belőlem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A barátnőm is holnap vizsgázik, és szegény kicsit pityergett is, mert annyira kivannak máér az idegei. Nem irigylem. De hála égnek már csak egy vizsgája van hátra, és utánna pihenhet. Megkérdeztem mit tervez, mit csinál majd ha végez mindennel? Azt felelte: 'alszok' :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te bátyó olyan izé vagy! Szegény csaj, hulla fáradt, mint én, így elöször az ágyikóról a pihenés és az édes álom jut eszébe................És nem rossz az, aki rosszra gondol. :P

 

Nem tisztem Ody magán életét boncolgatni, de kipihenten az embernek több mindenhez van kedve. :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy jó alvás aztán olyan mint volt.Mondjuk én sosem szivattam magam ennyire.Reggel felkeltem 6-kor aztán tanulás délig, majd ebéd és kb 1-től este 7-ig nyomtam.Este már nem tanultam, így nem voltam igazán fáradt.Ezt csináltam mindennap 4 héten keresztűl és sikeres lett az érettségi.Persze nagyon-nagy megkönnyebülés volt, az utolsó szóbeli, hogy gey darabig nem kell tankönyvet a kezembe venni és azt csinálhatok amihez kedvem van.Ilyenkor kitűnő program egy jó ivászat a haverokkal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes, én is hasonlót csináltam érettségi előtt. Soha nem tudtam késő este vagy éjszaka tanulni. Este hat felé már nagyon nyűglődtem, így hagytam mindent a fenébe másnapra :rock: Azt hiszem, nagyon extrém körülményeknek kéne ahhoz lenniük, hogy éjjelbe tudjak tanulni, inkább jöjjön a bukás :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy jó alvás aztán olyan mint volt.Mondjuk én sosem szivattam magam ennyire.Reggel felkeltem 6-kor aztán tanulás délig, majd ebéd és kb 1-től este 7-ig nyomtam.Este már nem tanultam, így nem voltam igazán fáradt.Ezt csináltam mindennap 4 héten keresztűl és sikeres lett az érettségi.Persze nagyon-nagy megkönnyebülés volt, az utolsó szóbeli, hogy gey darabig nem kell tankönyvet a kezembe venni és azt csinálhatok amihez kedvem van.Ilyenkor kitűnő program egy jó ivászat a haverokkal.

Ha vége a cirkusznak nálunk is az lesz a program. :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi mindenkinek!

 

Ez kész!

 

 

A mai vizsgám tette fel az ire a pontot. :P A tanár elfelejtette, hogy 20 an várunk rá, mint kiderült, valahol a puszta közepén bogarászott. Egy Phd-s jött be. A kérdéseket, mikor megláttam, felröhögtem, majd fetrengve a padon kitöltöttem a feladatokat. Jött az utolsó feladat: Az emlősök tisztálkodási szokásai és módszerei........ :P Nézek, mint bornyú az új kapura, hogy ez ugye vicc. Végül beírtam ismét fetrengve a kurkászást, a nyalogatás egy érdes nyelvecsskével és a mosakodást, amit a hörcsögöm szokott művelni. Kivittem a dogát és a tanárnő, akit időközben odaküldtek, hogy segítsen a vizsgáztatónak megkérdezte, hogy nem e füvezek véletlenül. :rock:

 

Szerintem bukta.....

azt bírom, hogy az állandó jókedvem miatt mindenki vagy füvesnek vagy alkesznek néz...nem igaz, bűn ha tudok nevetni, főleg kínomban :P:P:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vannak ilyen hallgatóbarát vizsgák. Amikor nem az a kérdés hogy mit tudsz, hanem hogy tudsz-e még ilyen dögmelegben és hülye helyzetben is jól válaszolni. Bár azt máég megnéztem volna a helyedben hogy mi a papír címe.... biztos, hogy a mai vizsgának szánták? Lehet h a PhD-s mellényúlt és másik mappából osztott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vannak ilyen hallgatóbarát vizsgák. Amikor nem az a kérdés hogy mit tudsz, hanem hogy tudsz-e még ilyen dögmelegben és hülye helyzetben is jól válaszolni. Bár azt máég megnéztem volna a helyedben hogy mi a papír címe.... biztos, hogy a mai vizsgának szánták? Lehet h a PhD-s mellényúlt és másik mappából osztott.

mai dátum volt, néha arra kiváncsiak hogy mit nem tudok................Azok a vizsgáim szoktak jól sikerülni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az emlősök tisztálkodási szokásai és módszerei........ :P Nézek, mint bornyú az új kapura, hogy ez ugye vicc. Végül beírtam ismét fetrengve a kurkászást, a nyalogatás egy érdes nyelvecsskével és a mosakodást, amit a hörcsögöm szokott művelni.

Ez lol :rock:

 

A jókedv az jó dolog, átsegít minden sz*r helyzeten :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.