Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Dédpapi??? :o Mármint kié? :(

A fában benne van, amúgy a DONé, de rajta ragadt ez a név :(

 

( csak a miheztartásvéget kisszívem. DON, nagybetűvel :o )

Szerkesztve: - Oldfighter
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 4:3-as a régi tv-k képernyőjét tölti ki, a 1.85:1-es az újakét. De javítsatok ki ha tévedek.

A 4:3=1.33:1. Az újakét az 1.78:1 tölti ki. Az 1.85:1 nagyrészt a B-(mozi)filmek, és az animációk képaránya.

Itt az angol nyelvű link, ami mindent megmagyaráz.

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 4:3-as a régi tv-k képernyőjét tölti ki, a 1.85:1-es az újakét. De javítsatok ki ha tévedek.

Az egyhetvennyolcas a 16:9-esnek a definíciója, csonkításmentesen. Ez teljesen kitölti a szélesvásznú tévék képernyőjét.

 

kolmilannál a pont :(

Szerkesztve: - Oldfighter
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SimonZ, Obi1, Pildi, kudar, Donát, kolmilan, Lara, Karrde, lokatelli és Krande, köszönöm szépen :(:o

 

(Küldtem neked egy Lopakodót. :( )

Köszi, megérkezett, csak nem találom :o

 

Még most sem érzed magad öre...öregebbnek? :o

Nem :D

 

Szerintem most inkább részegnek érzi magát. :D Bár ez csak tipp.

Tegnap előtt voltam az. Pénteken este kezdtük a bulit, így 13-án hajnali 2:25-re már részegek voltunk. Tegnapra már csak a másnap maradt. Meg még egy kis sörözgetés :D

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Percre pontosan vezeted a berúgásaid történetét? :(

Csak a szülinapomon. Percre pontosan tudom, mikor születtem és néztem az órát. S még elég józan voltam, hogy emlékezzek rá, hogy visszaszámoltam :(

Meg olyankor, mikor kép készül, mert akkor meg ottmarad a dátum :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy körlevél a 'Star Wars rajongók klubja' iwiwes klubból (Sajnos nem tudtam eldönteni, melyik topicba való, ezért tettem ebbe):

XYZ (Név nálam kérhető privátban) Üzenek

 

EZEK A JÓ CSAJOK ÁLLANDÓAN ILYEN HÜLYE VIDEÓKAT KÜLDÖZGETNEK,EZ EGY STAR WARS KLUBB !!!! MIÉRT NEM TUDJÁK TUDOMÁSUL VENNI.A sok jó csaj állandóan nyávogja hogy: jajj ilyen hülyeség meg olyan hülyeség meg ,gyerekes meg nem normálisoknak meg lúzereknek meg sérülteknek való!!!,hát a jó k***a annyát az ilyen hétköznapi kö***g embereknek akik leminősítik a star wars-t meg akik az ilyen klubbokat másra akarják használni,a star wars klubb a star wars rajongóké! a jó csajok meg fogadják el a sci-fi imádókat ésjobban tennék ha inkább ilyen embereket választanának maguknak,de sajna nem ilyen világba élünk.Amit még igazán gyűlölök az harry potter meg a gyűrűk ura!!! sokan inkább azt szerették meg a star wars hellyett mer az olyan jó meg gyerekes meg tinis film maj meg őrülnek érte!!! HÁT TUDJÁK MEG: HALÁL AZ ÖSSZES HARRY POTTER MEG AZ ÖSSZES GYŰRŰK URA IMÁDÓRA!!!!! MEG FOGNAK DÖGLENI MERT ELNYOMTÁK A STAR WARS-T!!!!! HAJRÁ STAR WARS RAJONGÓK!!! ÉLJEN A SCI-FI MINDÖRÖKKÉ!!!!! AZ ERŐ LEGYEN VELETEK!!!!!

 

szeptember 13., 19:58

Háttérinfó: Ezek a bizonyos jó csajok (tényleg jók! :) ) különböző vicces és komolyabb témájú, de a Star Wars-hoz nem kapcsolódó videók linkjeit küldözgetik körlevelek formájában. Az idézet teljes, nem változtattam rajt semmit, csak kicsillagoztam bizonyos szép magyar szavakat, és az illető nevét töröltem ki. (Azt hiszem ez a szokás a személyiségi jogok védelmében.)

 

Amiért betettem ide: Az ilyen kinyilatkoztatások után nem tudom, hogyan várhatnánk el bárkitől is, hogy ne tekintsenek bennünket, Star Wars rajongókat begyöpösödött agyú őrülteknek? Szerintetek mit lehetne tenni, hogy ne az ilyen szövegek alapján általánosítva ítéljenek meg bennünket, Star Wars rajongókat?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eccerű. Akinek nem inge nem veszi magára. Én tuti két parasztlengővel csapnám arcon az ilyen pocskondiázót, még ha SW rajongó is.

Hát én egyelőre megelégedtem annyival, hogy felhívtam a figyelmét, pont az ilyen szövegek miatt kapjuk azokat a bizonyos általa emlegetett jelzőket. Egyébként megnéztem az adatlapját, néhányan a Saga tagjai közül is ismerik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog szülinapot Dzséjt!

Köszönöm szépen :)

 

Árányos ez az idézet. Tehát bekötötték a netet a diliházba, és a bonyolultabb lelkivilágú lelkek rájöttek, hogy a billentyű nem csak asztalcsapkodásra jó. Legalább tudjuk, hogy a szellemileg hátrányos helyzetűek is jó kezekben vannak. Fejlődő képesek, és az ápolók is remekek, mert meg tudták őket (vagy csak őt?) tanítani az iwiw használatára. De reméljük, hogy valamelyik jómadár, aki speciel tenegrimalacnak, vagy kacsacsőrű emlősnek képzeli magát elharapja a net kábeljét, és akkor megmenekülünk a további kinyilatkoztatásoktól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No azért ne tessék többes számban beszélni. SW és SW rajongó közt is hatalmas különbségek vannak. Az ilyen pocskondiázások mint alább volt olvasható marhára gyerekes dolog, sőt, magát minősíti vele az ember. De ez nem egyedi jelenség. Tele vannak a filmes fórumok hasonlókkal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.