Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Már előre bocsánatot kérek de szinte mindenki fog innen iwiw körlevelet kapni tőlem a következőkkel:

 

Nagy örömmel tájékoztatlak, hogy megjelent manga-képregénysorozatom, a VaHaN első része!

Ha kíváncsi vagy, látogass el a www.vahan.hu oldalra, ahol bővebben is olvashatsz róla !

Üdv: Imi

 

:yeah:

Elég sokat dolgoztam, dolgoztunk rajta. Ha van időtök nézzek fel rá! :)

Bár ahogy tudom itt nem sokan vannak az animéért, és a mangáért.

Köszi!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én szeretem az animéket és mangákat! :clap: Hétvégén megyek animeconra is, ez lesz a negyedik! XD Megnéztem az oldalt, persze így hétfőnként használhatatlan vok, úh tényleg csak néztem, nem olvastam bele, stb... Amit így láttam az nem rossz, persze lehet csak azért mondom, m én nem tudnék ilyet rajzolni, de azért láttam már sokkal kidolgozottabb amatőr mangákat... Majd talán belenézek, h a sztori milyen :lol: Remélem, nem bántottam meg senkit...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én mindig tudtam, hogy a természet igazi humor forrás, hogy Föld anyánk vagy a Jóisten nem volt híjján a komikumknak mikor a világot teremtette. Nem szenvednek a móka hiányától, a vicces mondatok mellőzésétől azok sem, akik a biológia különböző területeit oktatják nekünk. Most végre összegyűjtöttem az e hónapi termést és leirom, hagy nevessetek ti is. Lesznek elgondolkodtató szövegek is.

 

Ez még középiskolában történt. A növényi hormonokat vettük a fakultáción és a tanár, aki egyébként egy irtő helyes, fiatal pasi volt. Felrajzolt egy hajtás csúcsot, ami leginkább egy khm pöcsre hasonlitot. Annyit tudni kell, hogy csak csajok jártak a fakultációra. Mindannyian fülig pirultunk és kuncogtunk két sort. Utána elkezdi magyarázni az auxin, a növekedést elősegitő hormon hatásait.

-A hajtás sötét oldalán!- Ezt a mondatot nem kellett volna, sajnos az előző események miatt is alig tudtam visszafogni a nevethetnékemet, de itt kitört belőlem.

-OrKi ne légy ilyen komolytalan!- Azt hitte, hogy még a rajzon vinnyogok. Hála az égnek mig én igyekeztem megfulladni addig legjobb barátnőm kisegitett.

-OrKi nagy sw rajongó, ezért nevet a sötét oldalon kifejezésen. neki erről teljesen más jut az eszébe.-

-Bocsánat, akkor a hajtás árnyékos oldalán........- Végig röhögtem az egész órát ezek után.

 

A többi szösszenet mostmár a felsőfokú tanulmányokból.

 

Itt egy mag. Nem nem atom, hanem vető

A két napos uzsonnámon penészgombák, aspergillus sp., tömkelege jelent meg.

Az avas és dohos mákos kalácsot csak az öngyilkosoknak ajánlom.

Az úttörő nyakkendőmet tábla törlőrongyként használom, mert akkor kijelentették, hogy antiszoc vagyok. Valaki halkan, én ebben az esetben mást törölnék vele.

Mindenki nézzen bele a padszomszédja orrjáratába! Na mit látnak?

Ősi jelleg a fülön a Darwin gumó nevü porc kinövés. Mindenki keresi és tapizza a fülét. Padtársam ismét alakit: én nem találom a darwingumóimat, lehet, hogy a fenekemben vannak?

Több százezer évvel ezelött nem volt lábunk, csak négy kezünk.

Az indiaiaknak nincs más hobbijuk csak a sex, az idősek meg nézik a teheneket.

Az erdész nem látja a fától az erdőt.

Sikerült hangosan köhögönöm, mire a tanár megkérdi: Hozzak lavórt kisasszony?

Elmaradtam az egyik rajznál, mi az erdő szintjeit taglalta. Átnéztem a padtársam füzetébe és megint értelmes kérdést tettem fel:

Mik azok a dobozok?

-Cserjék te hülye!-

 

:clap::lol::D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én szeretem az animéket és mangákat! :lol: Hétvégén megyek animeconra is, ez lesz a negyedik! XD Megnéztem az oldalt, persze így hétfőnként használhatatlan vok, úh tényleg csak néztem, nem olvastam bele, stb... Amit így láttam az nem rossz, persze lehet csak azért mondom, m én nem tudnék ilyet rajzolni, de azért láttam már sokkal kidolgozottabb amatőr mangákat... Majd talán belenézek, h a sztori milyen :clap: Remélem, nem bántottam meg senkit...

 

Mi is ott leszünk Animeconon, keress meg minket, és olvasd el, hátha megtetszik! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.