Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Fain amúgy...éppen olvasom indexen, újabb bankot raboltak ki. Ez már így mindennapos esemény lett. Nem baj, hajrá "reformok"! :S

 

Nemcsak bankot, pénzszállíłtó autót is az Euro Centernél Pesten..

Ez van ha gazdasági válság van, rabolnak fosztogatnak az emberek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy 29 éves rendőrt felfüggesztettek, miután egyebek között azzal vádolták meg, hogy levizelt több nézőt is a Metallica bostoni koncertjén.

 

A Metallica amerikai turnéja január 18-án ért Bostonba, ahol a TD Banknorth Gardenben játszott a zenekar, melynek lelkes rajongója Joseph Houston rendőr is. Neki nemcsak a másik emberre vizelés szörnyű vádjával kell megbirkóznia, hanem azért is felelnie kell, hogy megpróbált erőszakkal visszamenni a koncertre, miután egyszer már eltávolították onnét. A vád szerint a rendkívül részeg Houston először egy családdal keveredett összetűzésbe: a család egyik férfitagját levizelte, majd a péniszét mutogatta a család hölgytagjának. A biztonságiak ekkor kivezették a koncertteremből, ő azonban megpróbált visszamenni, a rendőrigazolványát lobogtatva, és az eseményt biztosító egyik fekete rendőrt Obamának nevezte. Ezt követően Houston nemes egyszerűséggel levizelt egy másik rajongót is, ami után őrizetbe vették. Houston ? aki ügyvédje szerint magánemberként, civilben vett részt az eseményen, és ezért nem érdemel szigorúbb bánásmódot, mint bármilyen más állampolgár ? légből kapottnak nevezte a vádakat, ügyét február 5-én tárgyalják majd.

 

Hogy mik vannak :(:cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog Születésnapot, frenkie!

Azért nem kell mindent arra fogni. :( Itt szerintem másról van szó.

Egyetértek, biztos hogy nem a Pista bácsi rabolta ki a bankot, mert nem volt kenyérre valója.

 

 

Amúgy a rablás idején kb. pont a Plázánál voltam. Nem én raboltam ki. :D

Nem tudjátok hogy egy BMW vagy egy Porsche lenne a jobb választás? A lényeg hogy nagy beltere legyen, valahova az új plazma tv-t is el kell helyezni. :cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.