Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Ez a hardstyle stílus, és állítólag nagyon menő lett a tizenévesek körében.
Valahol láttam erre a videóra egy jó hsz-t. Ezek a bizonyos fiatalok elköcsögösödnek. Néha ha bekeveredet Pestre láttok pár ilyen selyemrambót. :lol: ( Bazz, tegnap a Showder Klubban mekkora szöveg ment már :lol: )
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pildi: Rosszul jár az óra a sagan, azért írja már ki neked a holnapi szülinapost :)

szerintem +2 órával későbbre van állítva :)

 

De ha már itt tartunk: Boldog születésnapot Obi1, így előre is. :) Nagy fordulóponthoz érkezet az életed, mostantól minden más lesz, hogy nagykorú lettél :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lipi, Obi1, boldog születésnapot! :)

 

Más:

 

Ma (tegnap) pokoli nehéz napom volt. Prezentációt vállaltam a kar egyik legkeményebb tanárának az óráján (neves közgazdász és egyetemi docens), és hétvégén megtudtam, hogy rendszerint beleszól az előadásokba, és elég szigorú szemmel kritizál, ráadásként a pasi előadókat alapból nem szereti.

 

Hát mit ne mondjak, nagyon féltem, pedig előadás előtt sosem szoktam izgulni...

 

Végül minden jól sült el, mert a prezentáció jól sikerült, ráadásul utólag odajött hozzám a tanár, megkérdezte, hogy melyik szakra járok, mik a terveim a 3 év után, és mikor mondtam, hogy mennék tovább +2 évre, akkor jelezte, hogy reméli, Debrecenben folytatom a tanulmányaimat.

 

Ez nagyon sokat számít nekem (egy ilyen ember szökő évben dicsér valakit így...), úgyhogy gondoltam, megosztom veletek is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.