Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Ha Oldie benne van egy álomban, akkor az csakis rémálom lehet. :D

Csodálkozom, hogy nem a szeszes italaidra ment rá, tőle kitelne az is, hogy már más álmában is csak iszik. :lol: Ha már ébren mindig azt csinálja :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mióta? Ezt jó tudni.

Szerintem mindig is lehetett. Nem hiszem, hogy a sima emberek azzal vesződtek volna, hogy konvertálják a videóikat :lol:

Már vagy 5 éve fent vagyok rajta, akkor már simán lehetett avit, sőt wmv-t, 3gp-t meg még a Szent SzuperTehén tudja mit nem lehetett feltenni :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bezony. Az flv-vé átkonvertálást elvégzi maga a youtube. De már azt sem mindig, például azt hiszem, az mp4-et már nem konvertálják át.

 

Azt tudom. Mp4-et már szedtem le csak avit nem láttam még. De a mai dolgomat ez sem könnyítette volna meg. Youtube-ról kellett leszednem egy flv videót, majd kivágni belőle egy részt és visszatenni. Már megoldottam. Találtam egy nagyon jó konvertert ami oda-vissza alakít át és gyors.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Ez nagyon ocsmány történet. Szerintem ez csak a jéghegy csúcsa(ez is csak kibukott). Kiváncsi lennék a két "hőssel" csinálnák meg ugyanezt mi lenne? Rákötném a bombákat aztán szitává lőném. Ja és csodálkoznak hogy egyre több afgán civil csatlakozik a tálibokhoz? Tulajdonképpen ugyanolyan nácik mint német elődeik 68 évvel ezelött. Persze nem mindegyik, de az nagyon durva hogy a feletteseik is ilyenek voltak. Gondolom a két ökör se valami egyetemről jött hanem valami gettóból. Érzéketlen tuskók. Megmondom őszintén ilyenkor nem tudom őket sajnálni ha felrobbantják őket. Nagyon gyávák hogy civileket mernek megölni. Kiállítanám őket tálibok ellen. Ketten mehettek őrjáratra este fegyver nélkül. Húúú de fel vagyok ám háborodva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze nem kell általánosítani, de azért elgondolkodtató, hogy milyen szűrés lehet a toborzóirodákon illetve az alkalmassági szakértőknél. Anno ugye az Idegenlégióba mehettek gyilkosok meg hasonló, de manapság már olyan szigorú szűrések vannak ott, hogy nem hogy ilyen, de ehhez hasonló esett nem igen történhetne meg ott.

 

És ez tényleg a jéghegy csúcsa. A közeli napokban nem egy videót néztem meg ahol sokkal durvább dolgok történtek meg a világ hadseregein belül. Nem is bírtam végignézni az összeset. Legmegdöbbentőbb az volt amikor csecsenek kezdték el átvágni az orosz elfogott, járőröző kiskatonák torkát. No ilyet még egyszer soha az életbe. Nagyon tudok ilyenkor undorodni attól, hogy én is ember vagyok.... :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.