Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Azt hiszem itt az Armageddon. Az Usa adósága elérte a gdp-je 100 %-át. Ha ők csődbe mennek akkor megnézhetjük a Mad Max-et újra mert arra kell készülnünk. Minden meg fog szünni. A kénköves pokol jön a Földre a tálibok emberek százezreinek fogják levágni élve a fejét, mert az Usa hadserege nem tudja őket távol tartani. Megoldás? Töröljék el az Usa adóságát megelőzve a világvégét.

 

http://www.tozsdeforum.hu/i/c-padlora_kuldheti_usa_t_a_gorog_csod-menu-cimlap-submenu-onearticle-news_id-429153-red-latest.html

Rengeteg ilyen ilyen önjelölt megmondóember van, én csak mosolygok rajtuk. :) Persze én naponta olvasok ilyeneket, szóval ez nekem nem újdonság. :D Van olyan tőzsdeguru, aki szerint olyan rally jön még ezek után a tőzsdéken, hogy az elképzelhetetlen...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy hogy? Nállunk begyújtok amikor hazaérek kb 2-3 órakor és már 5-re vígan 20-25 kőzött van a lakás.

Bár ez függ a lakás méretétől és a tüzelőanyag minőségétől is.

Én meg fél 5 felé érek haza (meló, nem suli :P), és nagy a ház is, meg a préri szélén vagyunk, ahol mindig hidegebb az idő, mint bent a város/falu közepén, stb.

 

Boldog születésnapot, Lara :)

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kénköves pokol jön a Földre a tálibok emberek százezreinek fogják levágni élve a fejét, mert az Usa hadserege nem tudja őket távol tartani. Megoldás? Töröljék el az Usa adóságát megelőzve a világvégét.

Agymosás volt Frenkie? :D A tálibok lerohanják kecskeháton a világot, mi? :D

USA meg érezze csak át, hogy mi az, hogy adósrabszolgaság. Sok amerikai már úgyis kövérre hizlalta a s*ggét, a fene nagy jólétben. Ingyen benzin meg hasonlók. New Orleans már figyelmeztető jel volt nekik. Mocskos arrogáns nép.

 

A mi adósságunkat töröljék el végre, mert belerokkanunk már.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Agymosás volt Frenkie? :D A tálibok lerohanják kecskeháton a világot, mi? :D

USA meg érezze csak át, hogy mi az, hogy adósrabszolgaság. Sok amerikai már úgyis kövérre hizlalta a s*ggét, a fene nagy jólétben. Ingyen benzin meg hasonlók. New Orleans már figyelmeztető jel volt nekik. Mocskos arrogáns nép.

 

A mi adósságunkat töröljék el végre, mert belerokkanunk már.

 

 

Minek vettük fel a hitelt? Neked tartoznak te elengednéd? Ahhoz képest hogy mocskosnak tartod az amcsikat, amcsi filmeket nézel és amcsi oprendszert használsz, sőt maga az sw is az de még amcsi játékokkal is játszol. Nem hinném hogy az egész nép arrogáns. Ott is olyan emberek élnek mint itt. A jólétükért meg megdolgoztak. Utánuk kell csinálni. Agymosásról meg a helyedben nem beszélnék, mert te is elhiszel mindenféle baromságot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Minek vettük fel a hitelt? Neked tartoznak te elengednéd? Ahhoz képest hogy mocskosnak tartod az amcsikat, amcsi filmeket nézel és amcsi oprendszert használsz, sőt maga az sw is az de még amcsi játékokkal is játszol. Nem hinném hogy az egész nép arrogáns. Ott is olyan emberek élnek mint itt. A jólétükért meg megdolgoztak. Utánuk kell csinálni. Agymosásról meg a helyedben nem beszélnék, mert te is elhiszel mindenféle baromságot.

Ne kezdjük ezt már megint elölről, főleg nem ilyen pitiáner dolgokkal, hogy minek nézel amcsi filmeket. Ennyi erővel mindenki maradjon kussba és mondjon le mindenről, mert tuti köze van ahhoz amit használ. Ugyan már.

Nem kell megalkuvónak lenni mindenben. Ennyi.

 

A hitel dolgot onnan firtasd, hogy minek kellett annyi kárpótlást fizetnünk a világháború után, olyan nemzeteknek is akik irtották a magyar népet pl délvidéken vagy betörtek egészen a Tiszáig? Kicsit bele kéne gondolni ezekbe is, nem gondolod? Nem jó dolgunkban és az nyomorúságunk kedvéért tatunk ott ahol most. Sok negatív tulajdonsága van a magyarnak, de, hogy emiatt örökké csatlós és rabszolga legyen, azt nem hinném.

Nem veszem az össz amerikai lakosságot egy kalap alá, de legtöbbjüknek fingja sincs arról, hogy mihez kezd ha kifogy az olajból a világ és otthon kell hagynia a terepjáróját. Tisztelem azokat akik meglátják a mostani jólétüknek a hátrányos oldalát. Ébredeznek már ott is elegen és firtatják a fene nagy amerikai demokráciát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos megint baromságokat beszélsz, Oldie.

Majd egyszer utánanézhetnél, hogy a 89 előtti hitelállomány mekkora részt vállal a mai adósságállományból, összehasonlítva a 90-es évek utáni hitelállománnyal. Elárulom: töredék. Hangsúlyozom, HA utánajártál volna, tudnád, hogy 2000-re pl. 50%-ra csökkent az államadósság. Tehát, mivel tavaly 80% volt, jól látható, hogy csak az elmúlt 10 év eladósodása 30%-ot tett ki az állományból. Nagyjából hasonló a transzformációs válság alatt felhalmozott, bank konszolidációhoz és egyéb átálláshoz szükséges hitelállomány része is, de inkább több. A régi hitelek max az államadósság 10%-át teszik ki, de most sokat mondtam.

 

Egyébként, ha az adósság eltörlését kérnénk, soha az életben nem kapnánk többet hitelt senkitől. Ami - mondanom sem kell - finanszírozhatatlanná tenné az országot.

 

Leülhetsz, Oldie, egyes.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudom, hogy töredék, de beletartozik a végelszámolásba.

 

Elég lenne átütemezni is, addig míg gazdaságunk helyre nem jön. Ezt állandóan hitelből fedezni kész öngyilkosság. De te tudod, zsenikém, ha neked jó mindig kiszolgáltatottnak lenni hát hajrá. Egyszer majd nemcsak közgazdaságilag látod ezt át, hanem emberi szemmel. Na majd ha eljutsz idáig, akkor nevezd baromságnak amit a másik vélekedik a világ dolgairól. De addig pszt. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudom, hogy töredék, de beletartozik a végelszámolásba.

 

Elég lenne átütemezni is, addig míg gazdaságunk helyre nem jön. Ezt állandóan hitelből fedezni kész öngyilkosság. De te tudod, zsenikém, ha neked jó mindig kiszolgáltatottnak lenni hát hajrá. Egyszer majd nemcsak közgazdaságilag látod ezt át, hanem emberi szemmel. Na majd ha eljutsz idáig, akkor nevezd baromságnak amit a másik vélekedik a világ dolgairól. De addig pszt. ;)

Tipikus jobbikos duma. Adósság átütemezés az majdnem egyenlő a csőddel. Akkor aztán mehetnél a híd alá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tipikus jobbikos duma. Adósság átütemezés az majdnem egyenlő a csőddel. Akkor aztán mehetnél a híd alá.

Érdekes a lengyelek pl megúszták. Ellenben nézd mi megy a görögöknél.

Nem azt kéne nézni, hogy kinek a dumája, hanem azt, hogy beledöglesz már a törlesztésbe. De mondom, akinek ez így tökéletes és tudja rá nyomatni a szakzsargont, hogy ez így mennyire is fair, annak további jóccakát és kitartást a szolgasorshoz meg jó Fityesz s*ggnyalást. Ellenben aki már unja, hogy mindig rajta verik a port és az ország hitelből fedezi a hiteleit, a felső tízezer köszöni a rabszolgák támogatását és jól érzi továbbra is magát, annak üdv a való világban és nyugodtan hagyatkozzon a józan paraszti eszére továbbra is. A legjobb értékrend még mindig abból fakad.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A görögöknél 18 -havi fizetés is van. Annyi morál sincs abban az országban, mint egy nyilvános WC -ben. Addig nyújtózkodj amíg a takaród ér ugyebár. De nyugodtam morgolódj, amit Te akarsz az sose jön el. :) Főleg ha a jobbiktól várod. Az semmizne ki a legjobban. De ezt már a fideszvárásodkor is megjósoltam. Igazam lett?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes a lengyelek pl megúszták. Ellenben nézd mi megy a görögöknél.

Nem azt kéne nézni, hogy kinek a dumája, hanem azt, hogy beledöglesz már a törlesztésbe. De mondom, akinek ez így tökéletes és tudja rá nyomatni a szakzsargont, hogy ez így mennyire is fair, annak további jóccakát és kitartást a szolgasorshoz meg jó Fityesz s*ggnyalást. Ellenben aki már unja, hogy mindig rajta verik a port és az ország hitelből fedezi a hiteleit, a felső tízezer köszöni a rabszolgák támogatását és jól érzi továbbra is magát, annak üdv a való világban és nyugodtan hagyatkozzon a józan paraszti eszére továbbra is. A legjobb értékrend még mindig abból fakad.

 

Ki tart téged rabszolgasorsban? Engem biztos senki. Mindenki a maga szerencséjének a kovácsa. Semmi köze a te jólétednek az államadóssághoz. Jó hogy nem már attól függ mennyit keresek, hogy a politika mit csinál. Természetesen nem tökéletes de ez van. ha te gazdag lennél nem érdekelne. Sőt akkor sem ha lenne jól fizető állásod.

Az ilyen elméletek mindig azokat érdekelték akiknek nem stimmelt valami az életében.

Ahogy Donát írta volt már 50 % is az adósság. Akkor jobb volt neked?

A görögök meg megérdemlik. Remélem államcsőd lesz náluk. Nem azért kapták a hitelt hogy elherdálják. Érdekes a németek sosincsenek csődben.

Felelősen kell a pénzzel bánni és nem jutsz oda. Nem a bank a hibás hanem aki felveszi.

Az meg szerintem nem pitiáner dolog, hogyha valaki amerikai életforma szerint él, egy csomó amerikai dolgot használ ami jó, akkor szidja mint a bokrot, úgy hogy alaptalanul vádolja őket. Szerinted azzal foglalkoznak mikor fogy ki az olaj? Annyi biztos hogy pozitívan gondolkodnak, nem negatív energiákkal öntik nyakon magukat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Túl nagy reményeket nem fűztem a Zsi...Fityeszhez sem. Jobbikról meg akkor érdemes beszélni, ha kormányozni fog. De az ötleteiket, javaslataikat talán nem kéne lenézni, mert bár ugyan nem polkorrektek és IMF hódolatukról híresek, de még mindig jobban kompromiszumképesek mint bármi más ami az eddigi rendszerekben jellemző volt. Az meg, hogy ezért az EU, a gazdagra hizlalt Bankrendszer és csatlósaik nem örülnek, az engem tökre nem érdekel. Az ő rendszerüknek már a végjátékában járunk. A világ nagy része eladósodott, az azon élősködő uraik meg meggazdagodtak. Épp a minap írtam egy kisebb novellát a téma közeli dolgokról, mert megkértek rá jó ismerősömék és hál isten nem panaszkodtak, mondjuk ők hasonló állásponton vannak mint én. Noh, szerintem lapozzunk. :)

 

 

Ma döbbentem rá, hogy nálunk egy szegélykő több millióba került :D Tudniillik városon belüli kerékpárúthálózat fejlesztés van és ezt, jó magyar szokás szerint, felfestéssel oldják meg. Hát igen, nálunk nem építik a kerékpárútat, hanem festik, ahogy a mondás tartja. :) Egy szó mint száz, városunk megnyert valami EU-s pályázatot, és kapott százvalahány millát, de az eredményességet látva, tök mindegy mekkora ez az összeg. vagyis csak egy részről. Ugyanis most néztem és a Főutunk két szélére felfestettek egy kb ötven centi széles sávot, kerékpárútnak :lol: Ez került százmillióba, banyek. Pedig olyan építkezésről írtak a helyi újságba, hogy csak na. Na igen, kereszteződésben lebontottak pár szegélykövet nagy rendesen, hogy ne huppanjon a bringás. :D Noh, ugye nem kell mondanom, hogy hová került az a pénz. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A görögöknél 18 -havi fizetés is van. Annyi morál sincs abban az országban, mint egy nyilvános WC -ben. Addig nyújtózkodj amíg a takaród ér ugyebár. De nyugodtam morgolódj, amit Te akarsz az sose jön el. :) Főleg ha a jobbiktól várod. Az semmizne ki a legjobban. De ezt már a fideszvárásodkor is megjósoltam. Igazam lett?

 

Görögöknél mindenért járt prémium, nem vicc, még az iratok cipeléséért is adtak plusz fizetést. Szóval nem csoda, hogy csőd közelben vannak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ki tart téged rabszolgasorsban? Engem biztos senki. Mindenki a maga szerencséjének a kovácsa. Semmi köze a te jólétednek az államadóssághoz. Jó hogy nem már attól függ mennyit keresek, hogy a politika mit csinál. Természetesen nem tökéletes de ez van. ha te gazdag lennél nem érdekelne. Sőt akkor sem ha lenne jól fizető állásod.

Az ilyen elméletek mindig azokat érdekelték akiknek nem stimmelt valami az életében.

Ahogy Donát írta volt már 50 % is az adósság. Akkor jobb volt neked?

A görögök meg megérdemlik. Remélem államcsőd lesz náluk. Nem azért kapták a hitelt hogy elherdálják. Érdekes a németek sosincsenek csődben.

Felelősen kell a pénzzel bánni és nem jutsz oda. Nem a bank a hibás hanem aki felveszi.

Az meg szerintem nem pitiáner dolog, hogyha valaki amerikai életforma szerint él, egy csomó amerikai dolgot használ ami jó, akkor szidja mint a bokrot, úgy hogy alaptalanul vádolja őket. Szerinted azzal foglalkoznak mikor fogy ki az olaj? Annyi biztos hogy pozitívan gondolkodnak, nem negatív energiákkal öntik nyakon magukat.

Látom nem érted, illetve éppen te általánosítasz le lakossági szintre. Nem személyi hitelekről beszélünk tudtommal, hanem állami hitelekről.

Ha te nem érzed magad rabszolgának, akkor miért nem annyit keresel ugyanazzal a munkával amit másvalaki Nyugat-Európában? Száz egységért elvállalod, amit ő kiröhög és ötszáz alatti ajánlatnál már el is köszön a munkáltatótól ha szabatosan akarok fogalmazni. Miközben a fogyasztói árak egyes esetekben már drágábbak mint "odaát". De ha ez nem zavar téged akkor nem szóltam.

A németeket meg szerintem ne mérd Magyarországhoz.

Amerikát nem alaptalanul vádolja a világ nagy része, Gondolj csak a válságra ami onnan indult ki. A többit nem ismétlem, hogy mi baj van még velük, de azt ismét elmondom, hogy azért én nem leszek megalkuvó mert pl a Corvett piszkosul bejön mint autó. A hibáiért mindenki vállalja a felelősséget és a következményeket. Nem lehet fontosabb egy videójáték, vagy műszaki cikk tulajdonlása mint a megélhetésed és erkölcsi nézeted. Nem fogok lemondani az utóbbiról csak azért, hogy megvettem az elsőt. Remélem világos, hogy mire célzok.

 

Az olajfogyás meg marha érdekes mód egész szép kis pánikot okozott a New Orleans-i hurrikán után, amikor a vihar tönkrevágta a fővezetéket. Rögtön ledermedtek amikor "ötven centről" felment "egy dollárra" az árra, vagy éppen szüneteltek a kutak ellátása.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az lesz a világvége. :D Én ismerek jobbikos politikust, ha akarod írok róla.

Hallottam ilyenről én is, azt meg kirúgták. Te se gondolod, hogy a vezetőség majd minden embert töviről-hegyire megismert mielőtt felvették a pártba. :) Ha olyat művelt, fel kell jelenteni azt is. Ennyi. Majd utána lehet számonkérni, hogy őt miért nem rúgták ki a pártból.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerpentintúra 61 évesen a Mi autónkkal. :D

 

Fantasztikus lehet odafönt a kilátás. :)

 

Ghostrider haverunk is gyorsan megy, csak máshol. :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=fOVl15eEYfA&feature=related

 

...és még humorérzéke is van. :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=Ba40mEj8aUY&feature=related

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a bringa hatalmas :D

A többi meg szerencsére megjátszott. :) Rohadtul kellemetlen lenne egy ilyennek ha pár motoros rendőr üldözni olyan mocikkal mint a második videóban látott motoros rendőr. :)

Már hogy érted, hogy megjátszott? Ebbe semmi megjátszás nincs. Szopatja a rendőröket. Amúgy a rendőr sose fog menni neked a forgalomban 336 -al.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.