Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Ezt a csávót azért be kéne ám zárni. Egy ilyen miatt halt meg egy vétlen motoros a Mecsekben. Természetesen ha ő nekirohan a falnak egyedűl 300-al azzal semmi gond.

Profi a fickó, ez mondjuk látszik is. Más már az első kanyarban kampeca lenne. :) Persze ettől még nem kellene az utakon ámokfutnia.

 

Egyébként itt vannak a korai évei. :lol:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már hogy érted, hogy megjátszott? Ebbe semmi megjátszás nincs. Szopatja a rendőröket. Amúgy a rendőr sose fog menni neked a forgalomban 336 -al.

Azért a rendőrök se olyan analfabéták mint amennyire mutatják magukat; üldözéshez valszeg nem egy kocsit fognak egy száguldó motoros után küldeni. ;)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért a rendőrök se olyan analfabéták mint amennyire mutatják magukat; üldözéshez valszeg nem egy kocsit fognak egy száguldó motoros után küldeni. ;)

Igen. Ghostrider haverjai elloptak egy rendőr autót, hogy megtévesszenek. :lol: Mit érnek el ha kiküldenek 5 kocsit? Ide nem mennyiségi hanem sebességi fölény kellett volna. Azt meg ne is firtassuk, hogy egy gyorsan hajtó motorosra majd kiküldik az összes Stockholmban járőröző egységet nem? :D Nyugodj meg oldie, ez valódi. Egész kis kultusz lengi körül a csávót, bár már abbahagyta. Egész jó DVD -i jöttek ki anno.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak azt nem értem, hogy a videó végén akkor meg minek szenteskedik a készítő azzal, hogy ezt senki se utánozza.

Az Egész jó DVD-t meg kissé túlzó megnevezésnek találom amikor valaki mások életét veszélyezteti. A marhulások beleférnek mint a másik videón mutatott, de ezen túlmenően még donorlistára se küldeném.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak azt nem értem, hogy a videó végén akkor meg minek szenteskedik a készítő azzal, hogy ezt senki se utánozza.

Írják, hogy profi motoros a srác, de ez tényleg látszik is. Ezért ne utánozza pl. egy amatőr. Néhol látszik, hogy csak pár centi kell a jó manőverhez. Egyébként írtam lentebb is, hogy még ebben az esetben se éljenzem a fickót, mert életveszélyes másokra amit csinál(t).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na most én jövök a facebugos szavazási kampányolással. Az AXN engem is meginvitált egy kis blogmérkőzésre, amiben a sorozatfüggőség témájában kellett valami kis cikket írni. Ez megtörtént, ők pedig kitették a saját facebug oldalukra, ahol lehet rá szavazni. Aki tud, az légyszi, adjon le egy voksot rám. Minden szavazó vendégem egy sörre/borra/pálinkára/málna szörpre a következő találkozón. :D

 

http://www.facebook.com/AXN.Magyarorszag?sk=app_240605215952037

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kedves Dzséjt barátom. Ment az abszolút megérdemelt szavazat tőlem is a cikkre és a blogra!

 

Hajrá! :)

Köszi :)

 

Tőlem csak menne, mert szavazáshoz le kéne kapcsolnom a biztonságos módot a pofakönyvön. :S

Nem köszi :(:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 21. században élünk. A net már alap mint a wc-papír. Ha nincs otthon(ami érdekes mert már fillérekért van), akkor rengeteg netkávézó is van. Ez a jövő. Szerintem 30 év múlva bolt sem lesz.

Néha úgy gondolom, hogy azért ez a jövő, mert mi magunk tesszük azzá, önbeteljesítő a folyamat. Persze nem annyira, mint az infláció :D Ha nem használnák ennyire, akkor nem is tartana ott, ahol. Pont attól nélkülözhetetlen, mert azt gondoljuk róla.

Mondjuk a 30 év múlva bolt se lesz dolgot nem gondolom így :) Ennyire ne kényelmesedjünk már el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Néha úgy gondolom, hogy azért ez a jövő, mert mi magunk tesszük azzá, önbeteljesítő a folyamat. Persze nem annyira, mint az infláció :D Ha nem használnák ennyire, akkor nem is tartana ott, ahol. Pont attól nélkülözhetetlen, mert azt gondoljuk róla.

Mondjuk a 30 év múlva bolt se lesz dolgot nem gondolom így :) Ennyire ne kényelmesedjünk már el.

 

 

Az Usaban már nincs cd-bolt. Apple-store-ból veszik a zenéket. Ami pedig ott van az begyűrűzik ide. Egy kollégám sógora is mindent már neten vesz. Amerikából rendel Lego-t, merrt olcsóbb így is. Van aki számítógép-alkatrészeket rendel online. Nincs ezzel semmi baj. A tinik már úgy használják mintha a cipőjüket fűznék be. Sőt az xpresszen is szoktam, rendelni. Nagyon kényelmes, odamész és átveszed. Persze Usában ki is hozzák, ott nem számít a postaköltség ha van egyáltalán.

Azt nem mondom hogy nélkülözhetetlen de ma már olyan alap mint hogy az embernek van otthon villanyáram.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Usaban már nincs cd-bolt. Apple-store-ból veszik a zenéket. Ami pedig ott van az begyűrűzik ide. Egy kollégám sógora is mindent már neten vesz. Amerikából rendel Lego-t, merrt olcsóbb így is. Van aki számítógép-alkatrészeket rendel online. Nincs ezzel semmi baj. A tinik már úgy használják mintha a cipőjüket fűznék be. Sőt az xpresszen is szoktam, rendelni. Nagyon kényelmes, odamész és átveszed. Persze Usában ki is hozzák, ott nem számít a postaköltség ha van egyáltalán.

Azt nem mondom hogy nélkülözhetetlen de ma már olyan alap mint hogy az embernek van otthon villanyáram.

 

Az online vásárlással semmi gond nincs. Ahhoz nem kell 80 megabites net... ahhoz az én fostaliga és instabil 4 megabitesem is bőven elég (és rendelek is online bőven dolgokat), de egy Full HD cucc problémamentes streamelése instabil 4 megabites ADSL-en képtelenség lenne. (És bizony itt nem lesz fejlesztés belátható időn belül.... T-Com.. én így 'NEM' szeretlek!)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.