Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Nos emberek kis rövid szösszenet a horvát kiruccanásomról: Szóval Vír szigeten voltunk megint, mert múlt évben nagyon megtetszett a hely.Kellett már ez a hetes kikapcsolódás és semmittevés, de szerintem ezt nem is kell részleteznem, mert mindenki megérti. A strand az apartmantól 100 méterre volt, és a leghidegebb helyen volt 27 fokoz a víz, de a melegvizes öbölben 32... :D Míg a parton minden nap tűző napsütés és 40 fok. Nagyon kifogtuk. Az egyetlen amit nagyon bánok, hogy míg múlt évben tele volt jó csajokkal, idén csak nagyon fiatal illetve az ellentéte... :) A korombeli lányoknál pedig a pom pom lány hatás érvényesült... :( De nagyon jó buli volt, pihentető, kivéve persze az oda vissza útat, ami 8-9 óra volt. Visszafelé szívás volt mert kifogtunk egy cangás felvonulást, egy esküvői mentet, több kilométeres sort az autópályán, és akkora szelet hogy csak 40el mehettünk a pályán. De azért mindenhol jó, de a legjobb...pécs! :D

Ui: igen, minden nap csatakrészegre ittam magam, és jártam éjszakánként vír (addig) nyugodt utcáit. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, úgy fest megoldódott a problémám. A dolgozatot, amit pénteken kellett volna megírnunk, a tanár elküldte e-mailben, és péntekig mindenkinek lehetősége van rá, hogy megcsinálja, otthon. Én már vissza is küldtem, úgyhogy túl vagyok rajta végre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos emberek kis rövid szösszenet a horvát kiruccanásomról: Szóval Vír szigeten voltunk megint, mert múlt évben nagyon megtetszett a hely.Kellett már ez a hetes kikapcsolódás és semmittevés, de szerintem ezt nem is kell részleteznem, mert mindenki megérti. A strand az apartmantól 100 méterre volt, és a leghidegebb helyen volt 27 fokoz a víz, de a melegvizes öbölben 32... :D Míg a parton minden nap tűző napsütés és 40 fok. Nagyon kifogtuk. Az egyetlen amit nagyon bánok, hogy míg múlt évben tele volt jó csajokkal, idén csak nagyon fiatal illetve az ellentéte... :) A korombeli lányoknál pedig a pom pom lány hatás érvényesült... :( De nagyon jó buli volt, pihentető, kivéve persze az oda vissza útat, ami 8-9 óra volt. Visszafelé szívás volt mert kifogtunk egy cangás felvonulást, egy esküvői mentet, több kilométeres sort az autópályán, és akkora szelet hogy csak 40el mehettünk a pályán. De azért mindenhol jó, de a legjobb...pécs! :D

Ui: igen, minden nap csatakrészegre ittam magam, és jártam éjszakánként vír (addig) nyugodt utcáit. :D

 

 

Családdal voltál vagy barátokkal? Igen, nyaralás alatt legyen brutál napsütés és minimum 30 fok. Én még soha nem nyaraltam esős időben, mindig kifogtuk a meleget.

Csak mindennap rúgtál be? :D Délre kellett volna először majd este 8-ra mindennap. :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kéne nekem sűrgösen egy egyszerű dvd-ból avit csináló progi, ami ingyenes. Tudtok ilyet? A winxfree-t kipróbáltam de nem igazán akar működni. Sikerült működésre bírnom mégis.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos emberek kis rövid szösszenet a horvát kiruccanásomról:

Jó is egy hét lazulós pihenés, és Horvátország remek helyszín hozzá. :)

 

 

Na, úgy fest megoldódott a problémám. A dolgozatot, amit pénteken kellett volna megírnunk, a tanár elküldte e-mailben, és péntekig mindenkinek lehetősége van rá, hogy megcsinálja, otthon. Én már vissza is küldtem, úgyhogy túl vagyok rajta végre.

No ez már igen, legalább ennyi rugalmasság volt a rendszerben. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kéne nekem sűrgösen egy egyszerű dvd-ból avit csináló progi, ami ingyenes. Tudtok ilyet? A winxfree-t kipróbáltam de nem igazán akar működni. Sikerült működésre bírnom mégis.

Ajánlom még a Plato DVD Ripper Professional-t ami nagyon egyszerű és remek munkát végez!

Nálam be vált, szerintem nálad is működni fog. :)

Szerkesztve: - SZKipi Padawan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm a drukkot és apozitív energiát! Négyest kaptam, de szerintem, mivel utolsó elötti voltam a csoporttársaim agyára mentem. Mentségemre legyen mondva borzalmas éjszakám volt.

Kérlek ne haragudj amiért nem küldtem pozitív energiákat. De látom nem is volt rá szükség, gratulálok a négyeshez!!!

:clap: :clap: :clap:

 

 

Na, úgy fest megoldódott a problémám. A dolgozatot, amit pénteken kellett volna megírnunk, a tanár elküldte e-mailben, és péntekig mindenkinek lehetősége van rá, hogy megcsinálja, otthon. Én már vissza is küldtem, úgyhogy túl vagyok rajta végre.

Neked is gratulálok Donát, szép volt!!! :clap: :clap: :clap:

 

 

Úgy látszik itt csak okos Jedik vannak. :)

Szerkesztve: - SZKipi Padawan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm a drukkot és apozitív energiát! Négyest kaptam, de szerintem, mivel utolsó elötti voltam a csoporttársaim agyára mentem. Mentségemre legyen mondva borzalmas éjszakám volt.

 

 

Gratulálok. Most már ihatsz egy pálinkát. :D

 

SZKipi: Köszi a tippet. Kipróbálom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kudar: mi fent voltunk a domb tetején. Már nem emlékszem ilyen helység nevekre, de azt tudom, hogy úgy 45 percet kellett sétálni a domb tetejéről, mire beértünk a bulihelyekre. :)

 

Más - hivatalos - 5,0 lettem! :)

 

Vicces, hogy gimiben sosem voltam kitűnő. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.