Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Úgy emlékszem, szeretitek a kiscicákat, szóval íme Merész. ;)

 

bk2XB.jpg

m6Zz7.jpg

 

Tegnap este találtuk, és mostanra döntöttük el, hogy megtartjuk. A nevét onnan kapta, hogy bámulatos vakmerőséggel felmászott a cseresznyefára(ahonnan később jól le is kellett szedni).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lenne egy műértékelős kérdésem. Szerintetek egy 64 éves jó állapotban lévő ruhás szekrény mennyit érhet? Ami nem boltban, hanem egy asztalos saját műhelyében készült.

Szerkesztve: - SZKipi Padawan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a HyperCam 2 nevű program kapcsán lenne kérdésem. Mi az oka annak, hogy hangot egyáltalán nem rögzít. Nézegettem a "Sound" fület, de így sem született megoldás. :hmm:

Hát ez így kicsit kevés információ. Mintha egy orvosnak azt mondanám: a barátom szédül. Nézegettem, kicsit sápadt. Milyen gyógyszert kéne bevennie? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez így kicsit kevés információ. Mintha egy orvosnak azt mondanám: a barátom szédül. Nézegettem, kicsit sápadt. Milyen gyógyszert kéne bevennie? :)

Rákattintok kétszer, gyorsan a HyperCam 2 nevű ikonra. A 'Screen Area' fülön ráklikkelek a 'Select Region' gombra, majd kijelölöm azt a területet, amit fel szeretnék venni - ami jelen esetben egy videó részlet. Az F2 gomb lenyomásával elindítom a felvételt, ami tart x ideig. Ezt követően szintén az F2-vel leállítom a felvételt. Megnyitom a Total Commandert, majd megkeresem a mappát, ahová a felvétel mentésere került. Megnyitom BS-Player segítségével, ám míg kép van, hang egyáltalán nincs.

A HC-ben nézegettem a 'Sound' fület, ahol elképzeléseim szerint a hangra vonatkozó beállítások elérhetők, de itt sem találtam megoldást a problémámra. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem igazán szoktam foglalkozni a bulvár hírekkel, de ez ki cseszte nálam a biztosítékot, remélem ezek után már legalább 10 évere bezárják!!!

 

Akit érdekel:

 

http://www.origo.hu/teve/20110620-bunos-de-nem-bunozo-peticiot-iro-szineszkollegak-stohl-andras.html

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aki bűnös az bűnös. Nehogymár azért kapjon enyhébb büntetést, mert ő színész, meg van pénze stb. Üljön csak le 1-2 évet, majd elgondolkozik.

 

De akit érdekel az itt folyamatosan követheti a dolgokat:

 

http://www.origo.hu/itthon/percrolpercre/20110621-jogeros-itelet-szulethet-stohl-andras-pereben-masodfoku-targyalas.html#1

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rákattintok kétszer, gyorsan a HyperCam 2 nevű ikonra. A 'Screen Area' fülön ráklikkelek a 'Select Region' gombra, majd kijelölöm azt a területet, amit fel szeretnék venni - ami jelen esetben egy videó részlet. Az F2 gomb lenyomásával elindítom a felvételt, ami tart x ideig. Ezt követően szintén az F2-vel leállítom a felvételt. Megnyitom a Total Commandert, majd megkeresem a mappát, ahová a felvétel mentésere került. Megnyitom BS-Player segítségével, ám míg kép van, hang egyáltalán nincs.

A HC-ben nézegettem a 'Sound' fület, ahol elképzeléseim szerint a hangra vonatkozó beállítások elérhetők, de itt sem találtam megoldást a problémámra. :)

Az a baj, hogy nem ismerem a programot. De az is lehet, hogy a géped beállításában van a gond. Nálam is van olyan, hogy nem lehet felvenni programmal, ilyenkor be kell kapcsolni a digital output részt a hangbeállításnál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Darth Sky, ha a monitor esetleg közli a hiba okát, az az megjelenik valami szöveg, akkor fényképezd le és tedd be ide.

Akkor talán jobban látjuk majd a dolgot. Vagy ha nincs hiba üzenet, akkor is le fényképezheted a képernyőt, hogy mi is az amit be akarsz állítani de nem megy.

Szerkesztve: - SZKipi Padawan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, ez egy képernyőkép rögzítő program, azt hiszem a Fraps-hoz hasonlít. Arra jó, hogy a képernyő egy bizonyos részét vagy az egészet rögzíteni lehet vele, vagy egy szoftver működését, prezentációkat... stb. lehet videóban rögzíteni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A következőt látom a 'Sound' fülre kattintva:

 

Mindkét beállítást kipróbáltam, de eredménytelenül.

 

Azért nem vesz fel hangot, mert a Sztereó keverőt kellene beállítanod, viszont ilyen sajnos nincs a Windows 7-ben, kihagyták a szerzői jogok védelme miatt. Írja, hogy kattints a Help gombra, ha nincs benne a listában. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért nem vesz fel hangot, mert a Sztereó keverőt kellene beállítanod, viszont ilyen sajnos nincs a Windows 7-ben, kihagyták a szerzői jogok védelme miatt. Írja, hogy kattints a Help gombra, ha nincs benne a listában. ;)

Igen, ez lesz a gond. Köszi! :)

Az ember azt gondolná, hogy Windows 7-re is kompatibilisek az ilyen programok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ismerem. A 747-800 -as. Jó kis gép lesz és nekem jobban is tetszik mint az A-380. Jön Ferihegyre is, mert a Cargolux is vesz ilyet. Át is kellett festeni a parkírkiosztást, mert olyan széles, hogy a mostani helyre nem férne be. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lol.

 

Munkahelyen van egy nagy közös meghajtó amihez mindenki hozzáfér (fizikailag lent a szerverszobában) azon volt egy mappa benne a bírságok, figyelmeztetések meg a téli kakiscsirke-botrány epic képei stb. És tegnap délután valaki írt egy bírságot, és a mappa szőrén-szálán eltűnt. A rendszergazdát azonnal lerohantuk, ma reggel még mindig nincs meg a mappánk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.