Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Megmondom őszintén nem tetszik az ötlet, játéknak aranyos, egyszeri használatra alkalmas, de mozis filmben TCW színvonala alatt nem szerettem volna Star Wars-t látni.A fiatalabb generáció (6-10 év) felé szép kezdeményezés, gondolom meg akarják nyerni korunk apróságait is a Star Wars univerzumának. :)

Szerkesztve: - Embo
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megmondom őszintén nem tetszik az ötlet, játéknak aranyos, egyszeri használatra alkalmas, de mozis filmben TCW színvonala alatt nem szerettem volna Star Wars-t látni.A fiatalabb generáció (6-10 év) felé szép kezdeményezés, gondolom meg akarják nyerni korunk apróságait is a Star Wars univerzumának. :)

Mozis film? :) Ez egy sima TV film lesz, amit a CN mutat be. Lesz olyan 20 perc hosszú. :D Asszem volt már ilyen korábban is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Üdv újra itthon, Rog!

Köszi! :peace:

Ha erről a hazatérésről film készülne akkor a címe lehetne "A tékozló fiú hazatér". :D

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na és merre csavarogtál? :P:D

Az utóbbi három hónapban melóztam. Nem kell túl komolyra gondolni mert a munkaügyisek közvetítettek ki de az ő ajánlatuk is elég volt ahhoz hogy szinte minden nap tökre kikészüljek idegileg. Pedig nem is volt húzós meló és nem is lett volna baj ha nem stresszeltem volna egy csomót azon hogy rendesen meg tudjam csinálni amit rám bíztak és azon hogy néha többen voltak körülöttem mint amit egyszerre el tudok viselni.

Azért történt jó dolog is mert megismertem közben egy nagyon rendes csajszit akivel egész jól összehaverkodtunk. Ha nem lenne barátja lehet hogy levetkőzném a gátlásaim és megpróbálnám behálózni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Üdv újra itt Rog. Távollétedben nem kedvelted meg a sört? :D

 

 

 

Nem semmi Bomarr amit átéltél a tengerben. Én pl nem megyek soha bele olyan vízbe ahol nem ér le a lábam. A nyílt vizekben is csak addig merészkedek be míg max a nyakamig ér.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az is egy alternatíva és meg is fordult a fejemben de túl rendes hozzám ahhoz hogy tönkrevágjam a kapcsolatát. :D

Nagyon helyes, én eléggé elítélem azt aki olyannál próbálkozik aki párkapcsolatban él. Van millió másik lehetőség bakker.

 

Üdv amúgy. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Üdv újra itt Rog.

Köszi! :peace:

 

Távollétedben nem kedvelted meg a sört? :D
Nem sikerült. Még mindig tartom azt a menyiséget ami egy dobozos alkoholmentes Bucklerből áll. :D

 

 

Nagyon helyes, én eléggé elítélem azt aki olyannál próbálkozik aki párkapcsolatban él.

Azt én is. Ha csajozós lennék akkor biztos hogy nem környékeznék meg akinek nincs barátja.

 

Üdv amúgy. :D

Köszi! :peace:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az előbb hallottam hogy betörők garázdálkodnak a környékünkön így nagyon nem árt még jobban odafigyelni hogy minden lehetséges óvintézkedést megtegyünk ellenük. Legyen mindenki körültekintő nehogy máshol is felbukkanjanak ottani kollégáik!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Majd integetek innen az északi partról. :) Mondjuk lehet pechetek lesz, mert állítólag rosszra fordul az idő. Ami nekem jó, mert kevesebb dolgom lesz, de neked baromi rossz. :(

 

De a saját példámból kiindulva nem az intelligencia és műveltség számít a munkaerő piacon, sőt, még csak nem is a szakmai tudás, hanem az a papír, amit az oskolában szerzel. ;) Sajnos. :(

Köszi :) Igazából nem a strandolás volt a célunk, barátnőm ment le idén először a nyaralóba pókhálótalanítani, és társai, én pedig elkísértem. Azért péntek este bemerészkedtünk a vízbe :D Kb. szemben voltunk Füreddel, gondoltam is Rád :) Aztán megérkezett még egy vendég, és visszamentünk a vízbe kb. hajnali 1 óra tájt :D Igen érdekes ilyenkor a Balaton, de leginkább az a jó, hogy nem ég le az ember a napon :D Amíg átöltöztünk a víz után (amit ilyenkor szabadon megtehetünk a parton :D), bekapcsolták a viharjelzést, pedig még messze volt bármiféle időjárási mizéria. Az csak ma éjjel jött.

 

A munkahelyhez még annyit, hogy a papírok után (sokszor előtte és helyette is) kapcsolatok, kapcsolatok és kapcsolatok, különben cs*szheti az ember, én sem érek semmit azzal, amim van.

 

Nos emberek elmegyek egy hétre megérdemelt láblógatásra horvátba. :)

Jó utat :)

 

Én meg eltűnök egy hétvégére, és mit látok? Rog újra itt van, üdv ismét a fórumon :)

 

Halál közeli élményhez annyit, hogy nekem is volt már egy vészesebb esetem. Kb. 11-12 éves koromban a Balatonnál. H*lye úszógumi, amit anyám azért vett nekünk, hogy valami védjen, egy nagyobb ugrándozásnál lejjebb csúszott, és a lábaim kerültek a víz fölé, én meg nem tudtam megfordulni (ugye pánik jön előbb a gondolkodás helyett), és mindezt part közelében. Anyámék kaptak el. Szóval ilyen ostoba védőeszközökkel is baromira vigyázni kell.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi :) Igazából nem a strandolás volt a célunk, barátnőm ment le idén először a nyaralóba pókhálótalanítani, és társai, én pedig elkísértem. Azért péntek este bemerészkedtünk a vízbe :D Kb. szemben voltunk Füreddel, gondoltam is Rád :) Aztán megérkezett még egy vendég, és visszamentünk a vízbe kb. hajnali 1 óra tájt :D Igen érdekes ilyenkor a Balaton, de leginkább az a jó, hogy nem ég le az ember a napon :D Amíg átöltöztünk a víz után (amit ilyenkor szabadon megtehetünk a parton :D), bekapcsolták a viharjelzést, pedig még messze volt bármiféle időjárási mizéria. Az csak ma éjjel jött.

Köszi! Bár én Fűzfőn dolgozom, az kicsit arrébb van. :) Füredre nyaralni járok (bár idén valószínűleg kimarad, most messzebb megyek).

A viharjelzést valószínűleg azért kapcsolták be, mert a mi oldalunkon egy óra, fél kettő felé baromira feltámadt a szél. A hullámok a partot verték, röpködtek a szemetes zsákok (legnagyobb örömömre, mert nekem kellett befogni a szökevényeket).

Én is szeretem az éjszakai Balatont, pláne, mikor tiszta az idő és a víz is nyugodt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi! Bár én Fűzfőn dolgozom, az kicsit arrébb van. :) Füredre nyaralni járok (bár idén valószínűleg kimarad, most messzebb megyek).

A viharjelzést valószínűleg azért kapcsolták be, mert a mi oldalunkon egy óra, fél kettő felé baromira feltámadt a szél. A hullámok a partot verték, röpködtek a szemetes zsákok (legnagyobb örömömre, mert nekem kellett befogni a szökevényeket).

Én is szeretem az éjszakai Balatont, pláne, mikor tiszta az idő és a víz is nyugodt.

Na ezt most jól elírtam :oops: Sejtettem, hogy valahol lehet valami jele a rossz időnek. Szombaton este is kimentünk 10 óra felé, és azon a részen akkor is nyugodt volt a víz (de felhők már voltak, legalább is a csillagokból nem sok látszott), csak feküdtünk a parton a fűben, és lestük az eget. Jó volt :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerencsére nekem sem volt túl sok halálközeli élményem, de a legelsőre még mindig tisztán emlékszem, pedig már vagy 15 éve történt. Gondolom a fővárosban élők közül sokan ismeritek a Palatinus Strandot. Még nagyszüleimmel mentem el oda anno, egy nyári napon. Mivel akkor még nem mehettem mélyebb vízbe, az aránylag sekély, "meleg vizes" medencét próbáltuk ki. Nagyszüleim leültek beszélgetni, én meg közben körbeúsztam párszor a medencét. Már nem emlékszem minden részletre tisztán (5 éves lehettem), de az egyik víz alá merülés során azon kaptam magam, hogy az orromon jön be a víz, én pedig egyszerűen nem tudok mozdulni. Gondolom már ájulás környékén lehettem, ha az izmaim sem engedelmeskedtek az akaratomnak. A kör alakú medence közepén volt egy szökőkút-féle, amitől a nagyszüleim nem láthatták, hogy én a túloldalon fuldoklom. A részletek már tényleg nem rémlenek, a medence kék padlóját viszont még mindig magam előtt látom. Szerencsére egy férfi felfigyelt rá, hogy hason fekve, széttárt karokkal lebegek a víz felszínén (így mesélték később nagyszüleim), és még időben ki tudott húzni. Ez az egyetlen ilyen "élményem" volt, amire még a mai napig emlékszem. Lehet, hogy csúnyán hangzik, de ha a nagyszüleimen múlik, valószínűleg hullazsákban visznek el strandról.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.