Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Ne legyetek már ennyire szigorúak :(

Oks, akkor nem egy hónap bünti lesz hanem csupán harminc nap. :P;) Először a tanulás, aztán a rajongás. Punk-tum.

És ez még csak amúgy is egy javaslat volt. ;) Egy Csillagok háborúja rajongó akkor rajongó igazán ha okos is. :D :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oks, akkor nem egy hónap bünti lesz hanem csupán harminc nap. :P;) Először a tanulás, aztán a rajongás. Punk-tum.

És ez még csak amúgy is egy javaslat volt. ;) Egy Csillagok háborúja rajongó akkor rajongó igazán ha okos is. :D :D :D

 

Én okos vagyok mert sok dolgot tudok a Star Wars-ról. Matekról nem volt szó :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én okos vagyok mert sok dolgot tudok a Star Wars-ról. Matekról nem volt szó :D

Állítsd sorrendbe a filmeket úgy egy koordináta rendszerben, hogy egyrészről minden rajongó lássa, hogy melyik igazából az első rész és másodjára, ha összekötjük az x és y tengelyek mentén a filmeket jelölő pontokat, akkor azok a Lázadók szimbólumát adják ki. Menni fog? :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Állítsd sorrendbe a filmeket úgy egy koordináta rendszerben, hogy egyrészről minden rajongó lássa, hogy melyik igazából az első rész és másodjára, ha összekötjük az x és y tengelyek mentén a filmeket jelölő pontokat, akkor azok a Lázadók szimbólumát adják ki. Menni fog? :D

 

No problémo :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aki bukik az kap egy hónap felfüggesztést a fórumban :P Inspiráció gyanánt. ;)

Húú, én hála Istennek nem buktam, legalább is idén. Jövőre pedig nem akarok!

 

Én most buktam életemben először év végén, matekból húztak meg 1,8-ra, augusztusba pótvizsga, remélem sikerült :)

Tanulj rá egy kicsit és biztosan sikerül, nálam az volt a baj, hogy nyáron sem készültem rá semmit.

Szerintem elég okos vagy, így biztosan sikerülni fog, szorítok! :)

Szerkesztve: - SZKipi Padawan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pont matekból megbukni :o Ahhoz már tudás kell :D

Nincs még 1 olyan könnyű tantárgy, mint a matek, kivéve a kémia :)

 

Már akinek :D

 

De azért a bukásom nagyrészt a tanáromnak köszönhető akire inkább nem írok jelzőket mert estig itt gépelnék :D

Jó nem mondom azt, hogy csak a tanár a hibás mert néha én is tojtam az egészre.

 

Kösz SZKipi, mindennap matekozok 1 órát, meg megyek majd különtanárhoz is, így biztos, hogy sikerül majd :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Állítsd sorrendbe a filmeket úgy egy koordináta rendszerben, hogy egyrészről minden rajongó lássa, hogy melyik igazából az első rész és másodjára, ha összekötjük az x és y tengelyek mentén a filmeket jelölő pontokat, akkor azok a Lázadók szimbólumát adják ki. Menni fog? :D

Ebből én ennyit értek: bla-bla-bla rajongó, bla-bla-bla Lázadók szimbóluma. :D

 

Pont matekból megbukni :o Ahhoz már tudás kell :D

Nincs még 1 olyan könnyű tantárgy, mint a matek, kivéve a kémia :)

Annak könnyű, aki a világot is függvénytáblázatokban és szinuszgörbékben látja. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én most buktam életemben először év végén, matekból húztak meg 1,8-ra, augusztusba pótvizsga, remélem sikerült :)

Én is idén voltam legközelebb a bukáshoz, de aztán év végére csak kiizzadtam egy kettest(, viszont az átlagom még így is 4 egész fölött van).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ismerve a korosztályomat, nem nagyon érdekli őket, hogy tanultak e vagy sem. Kevés az olyan korombéli akit érdekel.

Sajnos tavaly engem sem érdekelt, meg is lett az eredménye.

Szerkesztve: - SZKipi Padawan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pár képet azért beraknék Prágáról.

 

A Krusovicét így szerettetik meg az emberrel.

 

 

 

Ennyibe kerül egy Staropramen üveges.

 

 

 

Ó ha rózsabimbó lehetnék, rám szállnának a lepkék?.....

 

 

 

Darth Vader a hídlábon. Nem fogjátok elhinni ez a hídláb a szállásunk elött volt és maga Vader feje díszítette.

 

 

 

Frenkie a Moldva partján(a Károly-hídon) elég szomjasan. :D

 

 

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ismerve a korosztályomat, nem nagyon érdekli őket, hogy tanultak e vagy sem. Kevés az olyan korombéli akit érdekel.

Sajnos tavaly engem sem érdekelt, meg is lett az eredménye.

Aztán majd jól ott találják magukat, ahol én. Ülnek a napon a friss levegőn a Balatontól szó szerint egy köpésre, nézik a bikinis csajokat egyik kezükben egy sörrel, másikban egy tesztelésre a gyártótól kölcsönkapott e-book olvasóval, rajta három frankó sci-fi regénnyel, és minden dolga azért, hogy mind e mellé még pénzt is kapjon, hogy kinyisson két sorompót, néha rondán nézzen, meg elküldje a francba azt, aki nem akar parkolási díjat fizetni. Plusz agyalhat a következő sztoriján, cikkén és adott esetben meg is írhatja, miközben még ismerősökre is szert tesz. :D Élő példa lehetnék a miért ne tanuljál elv mellett... és pocsék példa is lehetnék, mivel én tanultam iskolán kívül önerőből azzal, hogy a mai napig összeolvasok mindenfélét (csak az elmúlt két hónap terméke: egy világgazdaságról szóló könyv, egy a nemzetközi hírszerzésről szóló könyv, egy lengyel fantasy és egy magyar űropera), saját erőből megtanultam angolul (ma hasznát is vettem, bár a beszédkészséget még erősen gyakorolnom kéne :roll: ). Szóval az iskolában tanulás szerintem nem akkora baj, ha az ember nem ragad le egy osztálynál (magam sosem mentem pótvizsgára, elvből nem buktam meg év végén, amúgy lecsokiztam a jegyeim), de iskolán kívül sem tanulni, na az már erősen szégyelni való. Mert aztán tényleg odajutsz, hogy pocsék munkád van (legyen az bármi), és pocsék életed.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.