Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

És hol vannak a szabadtéri party-k? Ugye nem kell mondanom mire gondolok? A szabadban való mozgás lehetősége, a langyos nyári esték... Érdekes, hogy akkor sírtok a nyár miatt, amikor 25 fok van. Csodálatos és remek idő volt eddig a nyáron.

Uh, én már egy hete "szobafogságra" vagyok ítélve, bringázáshoz elég pocsék idő volt :( Mondjuk a nagy séták megvannak a kis nyavalyás tündértöneménnyel :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na jó, az valóban nem előnye, hogy a csajok jobban felöltöznek. Meg a pokoli hőségben is jól esik megiszogatni pár jéghideg sört. A többi tekintetben, viszont mindenképp tél párti vagyok. Ha esik a hó, gyönyörű fehér lepel borul a tájra, de nekem a Karácsonyról sem a depresszió szokott eszembe jutni. Nekem természetemnél fogva alapból balzsamosabb a hűvös levegő, mint a hőség, amikor gyakran 10 perc alatt rám izzad a cuccom.

 

 

Nincs is jobb annál mikor izzadsz mint egy disznó. Megfürdesz és két lépést teszel már megint izzadsz, sehova nem tudsz menni. Éjszaka nincs alvás mert izzadsz, undorító. Nem a meleg hanem a hőség. Kit érdekel a szabadtéri party? Vannak fedett csarnokok. A szobában meg nem gubbasztani kell hanem olvasni vagy filmet nézni. Sőt télen is lehet menni szórakozni, van egy csomó lehetőség. A december meg az év legszebb hónapja, tök szép a város, hangulatos stb. Amúgy pont én írtam hogy eddig nincs panasz. De Ody. Jövő héten 39 fok. Én már arra panaszkodom. :D

Ahogy tavaly is mondtam ha garantálják hogy 30 felett nem lesz nappal és 16 felett nem lesz éjszaka akkor én fogom a legjobban várni. De nem így van.

Nem ittenieknek mondom, de egy csomó embert ismerek aki most nyavalyog hogy rossz idő van, erre amikor bejön a hőség akkor meg azért rinyál. Döntse már el mi a jó neki.

Azaz a kellemes meleg ok a hőség borzalmas pokoli undorító és nem fehér embernek való. Komolyan ha már leülsz enni akkor is izzadsz.

De no problem 2 hónapot kell kibírni mert akkor itt van a szeptember.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na jó, az valóban nem előnye, hogy a csajok jobban felöltöznek. Meg a pokoli hőségben is jól esik megiszogatni pár jéghideg sört. A többi tekintetben, viszont mindenképp tél párti vagyok. Ha esik a hó, gyönyörű fehér lepel borul a tájra, de nekem a Karácsonyról sem a depresszió szokott eszembe jutni. Nekem természetemnél fogva alapból balzsamosabb a hűvös levegő, mint a hőség, amikor gyakran 10 perc alatt rám izzad a cuccom.

 

Én is szeretem a telet (kivéve hogy tüzelőanyagot kell venne meg figyelni a tüzet) kimenni a (város) határba és csodálni a tájat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem nehogy kihagyjatok. :D Tudunk védekezni ellene. A jó meleg szobába filmezünk, olvasunk, nyomjuk a játékot a gépen és kitünően alszunk.

Pont ez a bajom, hogy a tél a szobában ülésről szól. Minden olyan program ami a szabadég alatt zajlik ahhoz a tél gyenge. Jellemző, hogy még az olyan fain dolgokat is tönkreteszi, mint a karácsonyi vásár. Ki szoktam menni a Vörösmarty térre, már csak a forralt bor meg a kaja miatt is, de idén télen kétszer is volt hogy úgy éreztem majd lefagy mindenem és egy percet se tudtam belőle felhőtlenül élvezni, csak azt vártam hogy végre olyan helyre érjek ahol van fűtés. Ezért se tudnék pl. Finnországban élni. A napos órák kevés száma + hideg = hosszútávon ilyennek képzelem a poklot :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pont ez a bajom, hogy a tél a szobában ülésről szól. Minden olyan program ami a szabadég alatt zajlik ahhoz a tél gyenge. Jellemző, hogy még az olyan fain dolgokat is tönkreteszi, mint a karácsonyi vásár. Ki szoktam menni a Vörösmarty térre, már csak a forralt bor meg a kaja miatt is, de idén télen kétszer is volt hogy úgy éreztem majd lefagy mindenem és egy percet se tudtam belőle felhőtlenül élvezni, csak azt vártam hogy végre olyan helyre érjek ahol van fűtés. Ezért se tudnék pl. Finnországban élni. A napos órák kevés száma + hideg = hosszútávon ilyennek képzelem a poklot :D

Szánkó, snowboard, bob, korcsolya... soroljam? :D

Finnország. Ne is mond... álmaim otthona lenne. :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie nem mindent a panel lakásod felől közelíts meg. :) Egy jó bulit Bomarr -nál vagy Pildinél a hidegben sose lehetne megrendezni. Télen meg menjek a füstös, büdös és zárt helyekre? Neeeee!!!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A nyárnak is megvan a maga szépsége, amit én is szeretek. De amikor 40-50 fok van és dől az ember seggéről a verejték, és lélegezni is alig bírsz olyan meleg van.... na az elviselhetetlen. Nekem már 35-38 fok körül is minden bajom van. A nagy hideget meg sokkal jobban bírom. Nem beszélve arról, hogy hűvösebb-hidegebb időben a levegő is frissebb és lélegezni is könnyebb... és nem érzem rosszul magam a bőrömben.

 

Az idei nyarat eddig nem szidom, számomra kiváló volt, de már előre rettegek én is a közelgő hőségtől!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie nem mindent a panel lakásod felől közelíts meg. :) Egy jó bulit Bomarr -nál vagy Pildinél a hidegben sose lehetne megrendezni. Télen meg menjek a füstös, büdös és zárt helyekre? Neeeee!!!

 

 

Januártól nincs füst. :D Be lesz tiltva. De onnan közelítem meg mert ott lakom és időm tetemes részét ott töltöm. Ott alszok. Mindennap. De megközelítem a munkahelyem felől is ahol ha kint 38 van, bent 45 fok. Meghívok szívesen oda dolgozni bárkit. Ok lehet váltani munkahelyet ,de amúgy marha jó. Pildinél meg Bomarrnál 1-1 napot töltünk a nyári kilencven napból. Szerinted megéri 4 hetet szenvedni a hőgutától 2 jó bulis napért? Szerintem nem. De remélem nincs félreértve. Egyszerűen semmi nem éri meg, sem a bicikli sem a lányok sem a strand. Sose lássam egyiket sem, csak ne legyen baromi meleg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem Finnország lenne a non plus ultra! Voltam Finnben egy rövid ideig pár éve. Azóta is visszavágyom! :)

 

 

Vagy Svéd. Ha kapnék melót és tudnék svédül. Soha nincs 25 fok felett. Vagy Anglia. Tavaly panaszkodtak az ottaniak, hogy milyen hőség van. Kiderült 27 fok volt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pont ez a bajom, hogy a tél a szobában ülésről szól. Minden olyan program ami a szabadég alatt zajlik ahhoz a tél gyenge. Jellemző, hogy még az olyan fain dolgokat is tönkreteszi, mint a karácsonyi vásár. Ki szoktam menni a Vörösmarty térre, már csak a forralt bor meg a kaja miatt is, de idén télen kétszer is volt hogy úgy éreztem majd lefagy mindenem és egy percet se tudtam belőle felhőtlenül élvezni, csak azt vártam hogy végre olyan helyre érjek ahol van fűtés. Ezért se tudnék pl. Finnországban élni. A napos órák kevés száma + hideg = hosszútávon ilyennek képzelem a poklot :D

 

 

Én meg úgy mint Afrikában vagy Miamaiban. :D Sógor mesélte hogy olyan pára van az amerikai városban hogy 400 liter vízet izzadsz ki. Na engem 2 napig ott tartanának légkondi nélkül, mindent bevallanék. :D

Érdekes hogy én meg imádom a telet, főleg ha hó van. Ahogy ropog a hó. Lehet hogy én nem vagyok olyan fázos. De különben te mondtad ki. A hideg ellen lehet védekezni. Bemész egy fűtött helységbe vagy felveszel eggyel több pulóvert . A meleg ellen viszont semmit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Januártól nincs füst. :D Be lesz tiltva. De onnan közelítem meg mert ott lakom és időm tetemes részét ott töltöm. Ott alszok. Mindennap. De megközelítem a munkahelyem felől is ahol ha kint 38 van, bent 45 fok. Meghívok szívesen oda dolgozni bárkit. Ok lehet váltani munkahelyet ,de amúgy marha jó. Pildinél meg Bomarrnál 1-1 napot töltünk a nyári kilencven napból. Szerinted megéri 4 hetet szenvedni a hőgutától 2 jó bulis napért? Szerintem nem. De remélem nincs félreértve. Egyszerűen semmi nem éri meg, sem a bicikli sem a lányok sem a strand. Sose lássam egyiket sem, csak ne legyen baromi meleg.

Szerintem nyáron 2-3 hét a nagyon meleg. Ez kibírható a 12 hétből. Ráadásul az újonnan vásárolt redőnyöm is nagyszerű szolgálatot tett eddig. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes hogy én meg imádom a telet, főleg ha hó van. Ahogy ropog a hó. Lehet hogy én nem vagyok olyan fázos. De különben te mondtad ki. A hideg ellen lehet védekezni. Bemész egy fűtött helységbe vagy felveszel eggyel több pulóvert . A meleg ellen viszont semmit.

Szívemből szóltál. ;)

 

Akkor szoktam rosszul lenni, amikor a buszon ülve meglátom, hogy az idősebbek nagykabátban utaznak a 30 fokos melegben. Télen mit csinálnak?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nyáron 2-3 hét a nagyon meleg. Ez kibírható a 12 hétből. Ráadásul az újonnan vásárolt redőnyöm is nagyszerű szolgálatot tett eddig. :)

 

 

Ez érdekes mert nekem is. Akkor be is írnám. Most már minden ablakom műanyag és redőnyös. Tán másfél hete volt nappal 30 fok felett 2 napig. És most jön az érdekes. Reggel a hidegben becsuktam mindent és lehúztam a redőnyöket. Este hazaérve ugyanaz a hűvös fogadott. Nagyon meglepett mert tavaly már 1 napi nagyon melegnél mindig egy kicsit melegedett a lakás,. Most semmit. Ezért érzek reményt arra nézve hogy ha jön a meleg akkor tovább fogja bírni.

Nézd én nem kötekedni akarok, elhiszem ha valaki szereti a nyarat. Gyerekkoromban imádtam, akkor én is a telet rühelltem. Viszont a hobbijaim nagy része szobában végezhető, nekem nem nagy gáz ha itthon vagyok egy hétig bezárva. Én imádok itthon lenni, sosem unom magam annyira nem vonz a szabadtéri programok lehetősége. Ha van megyek, mint ma is ,de ha nincs akkor sincs gáz.

A melegről is csak azért írtam mert valaki felhozta a témát. Emlékszem tavalyról hogy mondtátok hogy ne nyavalyogjak már annyit a meleg miatt mert nyár van. Próbáltam idén betartani(eddig meg sem szólaltam főleg azért mert simán bírható volt eddig), de sajnos ha valaki felhozza akkor én válaszolok is. Figyelek majd erre, mert én is úgy gondolom hogy ez van ,ellene nem tudok tenni. Szeretni nem fogom alig várom hogy szeptember legyen.

Lehet hogy hülyén hangzik, de amikor már átforrósodik a lakás, mikor már a munkahelyemen is a forró levegőt szívom be nekem az elviselhetetlen. Persze elviselem de nem tartom emberhez méltónak. Ha 2 hétig tart ha egyig. Egyszerűen már június elején rettegve olvasom az időjárásjelentést mikor lesz hőség. A többi évszakban nincs ennyire szélsőséges időjárási helyzet mint nyáron.

Pedig én is szívesen vagyok egy kertben egy fesztiválon, akárhol. De nem ilyen áron.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Télen, ha fázol, fel tudsz öltözni, de nyáron hova vetkőzöl?

Ha haza mész a 12 fokos lakásba meló után, és be kell gyújtanod, kb. este 9-re lesz 19-20 fok (ha lesz), akkor 100-szor meggondolod, hogy tél vagy nyár. A tél nagyját így csináltuk végig, egy plédbe burkolózva ültem a gépem előtt délutánonként, és még meg is dolgoztam azért rendesen, hogy legalább este picit langyibb legyen a levegő. Na idén februárban mondtam azt, hogy én nem fogok a nyárra panaszkodni egy szóval sem, pedig a hőséget én sem bírom. De a hideg a múlt télen rendesen betett.

 

Tél. Szürke, hideg, depressziós. Köszi nem kérem.

Jaja, néhány éve én is hasonlókat gondolok a télről.

 

Szánkó, snowboard, bob, korcsolya... soroljam? :D

Mond ezt egy vidékinek, aki egyiket sem tudja művelni, mert nincs hol :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szívemből szóltál. ;)

 

Akkor szoktam rosszul lenni, amikor a buszon ülve meglátom, hogy az idősebbek nagykabátban utaznak a 30 fokos melegben. Télen mit csinálnak?

 

 

Hát azon én is. Meg amikor a légkondis buszból leszállsz és megcsap az a nyúlós ocsmány meleg. Látod hogy forr az aszfalt. :D

 

Ha haza mész a 12 fokos lakásba meló után, és be kell gyújtanod, kb. este 9-re lesz 19-20 fok (ha lesz), akkor 100-szor meggondolod, hogy tél vagy nyár. A tél nagyját így csináltuk végig, egy plédbe burkolózva ültem a gépem előtt délutánonként, és még meg is dolgoztam azért rendesen, hogy legalább este picit langyibb legyen a levegő. Na idén februárban mondtam azt, hogy én nem fogok a nyárra panaszkodni egy szóval sem, pedig a hőséget én sem bírom. De a hideg a múlt télen rendesen betett.

 

Ebben az esetben én is a nyarat választanám. Teljesen megértelek.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha haza mész a 12 fokos lakásba meló után, és be kell gyújtanod, kb. este 9-re lesz 19-20 fok (ha lesz), akkor 100-szor meggondolod, hogy tél vagy nyár.

 

Hogy hogy? Nállunk begyújtok amikor hazaérek kb 2-3 órakor és már 5-re vígan 20-25 kőzött van a lakás.

Bár ez függ a lakás méretétől és a tüzelőanyag minőségétől is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Poén, de nem olyan borzasztó. Én is sokáig a digitális könyvek ellen voltam, de a hetekben alkalmam nyílt tesztelni egy e-könyv olvasót, és alaposan megváltozott a véleményem. Jó, nem fogok nagy hirtelen leszokni a hagyományos könyvekről, de emellett mindenképpen van létjogosultsága ennek a formátumnak is. Kényelmesebb, kisebb helyet foglal, mégis, egy komplett könyvtár lehet rajta, ami tökéletessé teszi utazáshoz, munkában (ráadásul amit én kaptam tesztre, azon lehet saját zenét és rádiót is hallgatni, netezni). De persze azért a polcomon könyvek sorakozzanak, meg DVD és játék tokok. Mert azért más az, mikor letöltöm (legálisan) a The Witchert, meg más az, mikor kibontom a kisebb koffer méretű dobozt a benne lévő mindenféle földi jóval. :) Persze már nekem is vannak olyan játékaim, amik csak digitálisan vannak meg (általában amiket tesztelek), meg olyanok is, amik mindkét formátumon. Szerintem ez az egészséges, mindkét oldal megléte. Így a felhasználó maga választhat, egyiket, másikat vagy mindkettőt akarja.

 

Nagyon jó teszt!! És azért nem merült az aksi, (lentebb irtam) mert nincs képfrissítés tehát bekapcsolva hagyhatod csak akkor vesz le energiát ha változik a kép, vagy zenét halgatsz, vagy bekapcsolva marad a wifi.

Amúgy mennyibe kerül?

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első program amire beértünk(kicsit söröztünk elötte), Jean Ragnotti bemutatója volt. Róla itt lehet olvasni. Az öreg 66 éves de olyan dolgokat csinál a kis Renault 5-össel, hogy majdnem lepetéztem. Pl ment baromi gyorsan és szinte fékezés nélkül megpördült ,majd folytatta útját.

http://www.youtube.com/watch?v=LGR9TDbL8Zc
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt hiszem itt az Armageddon. Az Usa adósága elérte a gdp-je 100 %-át. Ha ők csődbe mennek akkor megnézhetjük a Mad Max-et újra mert arra kell készülnünk. Minden meg fog szünni. A kénköves pokol jön a Földre a tálibok emberek százezreinek fogják levágni élve a fejét, mert az Usa hadserege nem tudja őket távol tartani. Megoldás? Töröljék el az Usa adóságát megelőzve a világvégét.

 

http://www.tozsdeforum.hu/i/c-padlora_kuldheti_usa_t_a_gorog_csod-menu-cimlap-submenu-onearticle-news_id-429153-red-latest.html

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.