Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Mi van Dzséjt, mostanában fogytán vannak az ablak alatt a bikinis csajok? :D :D :D

Sajnos meg. :( A kikötőben mostanában nem voltak nagy rendezvények, ahol ilyesmi becsusszanhatna (eh... érzékletes szóhasználat), a strandidő meg nincs, meg ide (merthogy most is melózom, itt ülök a tobruki strandon a parton :D) amúgy is ritkán járok. De azért azt nem mondanám, hogy a csajok is fogytán vannak, hiszen már elindult a szörftábor, hétfőn kezdődik a vitorlás tábor is, és... hujuj Oldikám, ha látnád te, mik mászkálnak itt, idő előtt sírba kerülnél. :P Ha nem is bikinit viselnek (vagy nem csak azt... :cool: ), azért nem kell a szememet féltenem, hogy nincs min legeltetni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg örülök, hogy nincs 50 fok. Az utóbbi években megutáltam a nyarat. Sokkal inkább TÉL párti vagyok pár éve!

Te vagy az én emberem. :D

Sosem szerettem a nyarat, a meleget alig tudom elviselni. Szerencse, hogy a technika vívmányai némileg enyhítenek a szenvedésemen - ventilátor. :cool:

 

Télen, ha fázol, fel tudsz öltözni, de nyáron hova vetkőzöl? A nap 24 órájában meg nem lehet medencében hűsölni, vagy a zuhany alatt állni, ahogy ventilátor előtt ülni sem.

 

Legyen tél! :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megjöttem a Balatonról, az idő elég rossz volt, de a társaság kárpótolta az időjárás viszontagságait. :D

Transformers 3 miatt elmentünk Széplakról Balatonfüredre, majd Tihanyon és Szántódon keresztül épphogy hazaértünk hajnali 1-kor.

 

 

Rossz idő? Tökéletes idő van. Jövő héten lesz rossz idő mikor 39 fok lesz. :D

 

Egy élményt hadd osszak meg. Ma véletlenül(haverom felhívott egy hete hogy nincs-e kedvem ma kimenni a Hungaroringre?) kikerültem a Hungaroringre, Ahol a World Series By Renault rendezvény van ma és holnap. Hát emberek valami fantasztikus élmény. Az egész rendezvény ingyenes, de a színvonal felső kategória. Eddig azt gondoltam hogy ki az aki kimegy megnézni a Forma 1-et brutál árakért és annyit lát hogy néha elhúz pár autó. Ma ünnepélyesen visszavonom ezt a gondolatomat. Akkora feelingje van annak ahogy az autók elhúznak hogy megéri a lóvét. Hogy miért? Először is a tv-közvetítés meg sem közelíti azt a hangorkánt, hangulatot ami ott átélhető. Kezdjük a rajttal. Figyelmeztettek hogy baromi hangos lesz, de amikor kb 20 kocsi elindul az maga a mennyei hangorkán. Baromi hangos, de egyszerűen gyönyörű ahogy elhúznak és benned remeg a hang. Nehéz ezt elmondani, de átélni maga az élményfaktor. Komolyan magáért a hangért érdemes kimenni. A mozihang semmi ahhoz képest. Az autók kb másfél percenként a célegyenesben vannak ,azaz nem unalmas, mert minden elhaladás a lelátó elött maga a muzikális gyönyör.

 

Nézzük sorban. Ahogy beérünk egy csomó régi Renault kocsit láthatunk, főleg versenyautókat, kamionokat. Majd tovább haladva pár sátorban reklámanyagokat lehet vásárolni(Poló, sapka, stb..). Felmenve a lelátó fölé jutunk ahol fesztiválhangulat uralkodik, egy csomó hellyel ahol sört csapolnak, van lángos, meg mindenféle kaja. Majdnem a végén egyfajta autószalon van, nyitott sátorban, ahol ki vannak állitva a Renault modelljei(gondolom vásárolni is lehet kocsit).

Na de urak, most jön a lényeg. Óránként nagyon csinos pompon-lányok táncra perdülnek és egy számot végigtáncolnak. Sőt lehet velük fotózkodni a kocsik mellett.

Leghátul pedig a gyerekeknek ugrálóvár van.

Az első program amire beértünk(kicsit söröztünk elötte), Jean Ragnotti bemutatója volt. Róla itt lehet olvasni. Az öreg 66 éves de olyan dolgokat csinál a kis Renault 5-össel, hogy majdnem lepetéztem. Pl ment baromi gyorsan és szinte fékezés nélkül megpördült ,majd folytatta útját.

Utána jött a Formula Renault 3.5 Series verseny. Itt volt hallható a mennyei hang főleg a rajtnál. Ezután a 2000 köbcentisek következtek, majd a Renault Megane Trophy verseny. A szünetekben 4 srác széria Megane rs-ekkel(250 lóerősek) akrobata mutatványokat hajtottak végre. Kb 5 óra fele pedig 2 1140 lóerős versenykamion szórakoztatta a közönséget. Ezután eljöttünk mert pár srácnak dolga volt.

Amit kiemelnék az a példás szervezés. Nem kellett sehol sorban állni sok ideig, rengeteg wc van, egy sörért is max 5 percet álltam sorba. A műsorszámok szinte percre pontosan kezdődtek, egy percig nem hagyják a nézőket unatkozni.

Pár árat beírnék:

 

Korsó(pohár nincs) Borsodi: 500 ft

Dobozos sör(Borsodi,Stella): 600 ft

Lángos simán: 300, sajtosan 450 ft

 

Abszolút megfizethető kategória, és nem több mint bármely fesztiválon. De ha bárki ezt is sokallná, akkor visz 4 szendvicset, befagyaszt 4 sört és ingyen megússza. Nem szólnak semmiért ,bevihető bármi.

A Stadionoktól meg 20 percenként elvisz a Hungaroringre a busz ingyen.

 

Összeségében fantasztikusan éreztem magam, áldom a szerencsémet hogy a haverom felhívott. Ha valakinek holnap nincs programja(holnap is van, szinte ugyanezen programokkal) akkor ez egy nyerő lehet.

Akinek meg kisfia van annak kötelező, a kissrác imádni fogja. Rengeteg család volt kint.

Don

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te vagy az én emberem. :D

Sosem szerettem a nyarat, a meleget alig tudom elviselni. Szerencse, hogy a technika vívmányai némileg enyhítenek a szenvedésemen - ventilátor. :cool:

 

Télen, ha fázol, fel tudsz öltözni, de nyáron hova vetkőzöl? A nap 24 órájában meg nem lehet medencében hűsölni, vagy a zuhany alatt állni, ahogy ventilátor előtt ülni sem.

 

Legyen tél! :rock:

 

 

Testvéremmé fogadlak. :D Gyüjtsünk aláírást hogy ne legyen nyár. :D De most nem panaszkodom, eddig kitünő idő volt. Természetesen a természet benyújtja a számlát, mint 2007-ben. Július 5.-én Bécsben a Metallicán ilyen idő volt min ma. 3 hét múlva nappal 40(nem vicc) éjfélkor meg 30 fok(ez sem vicc) volt. Jövő héten elindul a hőhullám ,és szerintem 2-3 hétig tartós lesz. De ne legyünk önzők, legalább aki strandol annak jó.

Még egy. Aki most rossz időzik az fog a legjobban káromkodni a hőség idején. Ez is tapasztalat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát emberek valami fantasztikus élmény.

Az. Én is kint voltam ma (egy köpésra van) és valóban jó kis rendezvény volt, jó hangosak voltak már megint a gépek, jó kis alapozás volt az idei F1 futamra :D

Nekem a V6-os verseny előtti farolások tetszettek nagyon, na meg a gokartozás a pálya mellett :D

Szerencsére akkor mentem a pad dock fele, mikor a formula autó szerű kocsikat vitték ki, így egy csomó képet, videót tudtam készíteni róluk :)

A hosstess csaj felhozatal is szemet gyönyörködtető volt, kár, hogy besötétült meg elkezdett esni az eső, így felöltöztek a lánykák :(

 

Az biztos, hogy gyerekek számára kitűnő program, sokan is voltak a kislurkók :D

 

Biztos egy nagy élmény lehetett Frenkie. :) De én jobban örülök ha mindent látok :)

Egyrészt ez is igaz, de amíg nem hallottál egy ilyen kocsit élőben elmenni előtted pár méterre, addig nem tudod, milyen kib*szott jó is az. :D Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valamit kifelejtettem. A végén bementünk az istállók kamionjaihoz. Simán be lehetett menni. Azok a kamionok óriásiak. A pót oldalán húznak egy sátrat és az a szerelőműhely, van ahol ebédlő is volt. Egy kamion raktere nyitva volt és tele volt szerszámokkal meg polcokkal. Nem is láttam még ilyen pótokat. Vitték ki a versenykocsikat meg a gumikat, a gumik meg szó szerint simára voltak kopva.

 

Oldie: Igy is látsz mindent volt kivetítő. De hang bármit megér amit ezek a kocsik kiadnak, meg amikor a célegyenesben elhúznak. És mindezt ingyen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tél. Szürke, hideg, depressziós. Köszi nem kérem.

Dettó. Mikor már délután négykor-ötkor elkezd sötétedni, a csajok elkezdenek vastagon öltözködni, nem lehet térdig érő rövidgatyában lazulni, kiülni valami nyilt teraszos helyre stb. azért annyira nem rajongok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyár +1

 

Ez évben kezdtem el igazán értékelni a jó időt. Imádok sétálgatni, napozni, inni vagy éppen futni ha jó idő van. Aztán az elmúlt 1,5 hónapban ezekből kb semmi se jött össze, szóval nekem speciel kezd nagyon elegem lenni a folyamatos rossz időből.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Milyen a víz? Én valamikor csak kövi hónapban megyek, de ilyen tartós hideg és esőzés után gondolom nem lesz a legjobb.

Friss vízhőmérséklet a fűzfői Tobrukból (Most komolyan, ki adta neki ezt a nevet? Mit jelent ez egyáltalán? Tobruk... mint egy hutt neve... Tobruk a papahutt. :D): 18 Celsius fok. Nekem kib*szott hideg. :)

 

Tél. Szürke, hideg, depressziós. Köszi nem kérem.

És még a nők is túlságosan felöltöznek. :) Én is maradok a jó öreg, és újabban ritkán látott nyárnál.

 

Melóhely: nincs világítás, se fűtés, csak strandszékek vannak, így még ülni is alig lehet (mázli, hogy hoztam hálózsákot, meg kolleginától kunyiztam matracot). Sok a szúnyog, a helyiség mocskos (és ez a mentős helység... bakker, már attól vérmérgezést kapok, hogy körbenézek), és mindjárt lemerül a zseblámpám, akkor itt leszek tök sötétben. TV nuku, csak egy rozzant rádió. ÉS NE ALUDJAK EL! Hát meg a brummogó maci kukiját. Mázli, hogy laptopom is van, és bár az előfizetett net nem működik valamiért (a húgom meg nem intézkedik az ügyben - a gép és az előfizetés is az övé), de legalább egy közeli fürdő wifijére rá tudtam állni. Na Oldi, így irigyeld tőlem a melóhelyet. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Formula 2000 rajt.

 

http://www.megaupload.com/?d=E5QG4MRS

 

A 4 srác akrobatikázik.

 

http://www.megaupload.com/?d=T3FYKLHK

 

Formula 3500(ez a Forma 1 előszobája). Sajnos itt nem vettem fel a rajtot, de ez volt e leggyönyörűbb hangorkán. Ellenben pár kocsit felvettem amint elhúz, de sajnos a mobil nem tudta felvenni a valósi hangot. Viszont a kép nem rossz annyira.

 

http://www.megaupload.com/?d=B8FFLL74

 

Az istálló kamionjai.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem nehogy kihagyjatok. :D Tudunk védekezni ellene. A jó meleg szobába filmezünk, olvasunk, nyomjuk a játékot a gépen és kitünően alszunk.

És hol vannak a szabadtéri party-k? Ugye nem kell mondanom mire gondolok? A szabadban való mozgás lehetősége, a langyos nyári esték... Érdekes, hogy akkor sírtok a nyár miatt, amikor 25 fok van. Csodálatos és remek idő volt eddig a nyáron.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem baj... Sky testvérrel együtt nyomjuk a telet :D:rock::peace:

Na jó, az valóban nem előnye, hogy a csajok jobban felöltöznek. Meg a pokoli hőségben is jól esik megiszogatni pár jéghideg sört. A többi tekintetben, viszont mindenképp tél párti vagyok. Ha esik a hó, gyönyörű fehér lepel borul a tájra, de nekem a Karácsonyról sem a depresszió szokott eszembe jutni. Nekem természetemnél fogva alapból balzsamosabb a hűvös levegő, mint a hőség, amikor gyakran 10 perc alatt rám izzad a cuccom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na jó, az valóban nem előnye, hogy a csajok jobban felöltöznek. Meg a pokoli hőségben is jól esik megiszogatni pár jéghideg sört. A többi tekintetben, viszont mindenképp tél párti vagyok. Ha esik a hó, gyönyörű fehér lepel borul a tájra, de nekem a Karácsonyról sem a depresszió szokott eszembe jutni. Nekem természetemnél fogva alapból balzsamosabb a hűvös levegő, mint a hőség, amikor gyakran 10 perc alatt rám izzad a cuccom.

 

Ó de minden szavaddal egyetértek! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.