Ugrás a kommentre

Könyvek


Nute Gunray

Ajánlott hozzászólás

A Bloodline című regényben Leia kénytelen szembenézni múltjával. A First Senator pozíciójára pályázik. Viszont úgy tűnik, hogy

 

már tudni fogják, hogy ő Vader lánya. (Hasonlóan a régi Jedi visszatér utáni regényekben.) Ez látszik a poszterekből is, mely a könyvhöz készült.

http://clubjade.net/?p=68607

 

 

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fülszöveg a Bloodline című regényhez:

 

" An entire generation has flourished during an era of peace. The New Republic, governed by the Galactic Senate on Hosnian Prime, has held power for more than two decades. The wars that divided the galaxy are fading into legend.

 

Yet conflict has begun to take shape within the Senate. Two unofficial but powerful factions have formed – the Populists, who believe individual planets should retain almost all authority, and the Centrists, who favor a stronger galactic government and a more powerful military.

 

As this political gridlock threatens to cripple the fledgling democracy, Centrist leaders have called for the election of a “First Senator.” It is their hope that this powerful position will bring order to the divided Senate. But populists like Senator Leia Organa Solo know all too well the price of such order. Even as the election nears, the divisions between the worlds of the galaxy are growing wider…"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, hogy milyen mélységekig foglalkozna a könyv politikával, mert ugye ifjúsági regényről van szó. Azért én remélem, hogy tiszta képet kapunk a fennálló viszonyokról.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Puha fedelesek és ezek vannak benne http://www.agavekonyvek.hu/kereses?search_keywords=star+wars Ezek a 80-as években kiadott magyarországi regények javított szövegű változatai. (Pl: "Clone elleni háború"-t kijavították klón háborúra) Ne várj tőle sokat.

 

Mégis megvettem őket. A régiek úgysem voltak épp polcdísz állapotban.

Jó kis cucc ez. Jobban esik, ha fellapozza az ember és Vader-t sith-lovagnak írják ,nem a siti lovagjának, vagy mi volt a régiben..

Ja és nagyon jól is néz ki!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mégis megvettem őket. A régiek úgysem voltak épp polcdísz állapotban.

Jó kis cucc ez. Jobban esik, ha fellapozza az ember és Vader-t sith-lovagnak írják ,nem a siti lovagjának, vagy mi volt a régiben..

Ja és nagyon jól is néz ki!

 

Nem sajnáltad a pénzt? Azért a díszdoboz szép. Én imádom a 80-as évekbeli kiadásokat. Egyszerűen más azoknak a könyveknek az illata. A gyerekkoromat idézik. Jó volt akkoriban gyereknek lenni, még akkor is ha franckarika sem volt, SW meg annyi sem. Talán pont ezért lobog a tűz már 45 éve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én október 4-et olvastam megjelenésként.

Hát mit ne mondjak elég szolid a 2016-os nagyregény termés. Ha ez a tendencia marad továbbra is, akkor idén talán még 1 regény esetleg kettő férhetne bele. Ebből is látszik, hogy nincs realitása egyelőre az évi 8-10 nagyregény megjelenésnek. Szóval nálunk bőven lenne hely 3-5 Legendák címnek egy évben.

 

John Jackson Millert kérdezték a rendezvényen, hogy hogyan működnek a dolgok.

"Miller explained that the authors working on the current novels work closely with the producers and writers of the films and TV shows that they’ll tie into – including story points that won’t appear on the show for some time. He explained that the reveals and continuity are planned out years in advance, with the various media all tying together and “counting” equally."

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a Sötét tanítvány megjelenése után tervezek belevágni a kánon regények sorozatába. Így időrendben olvashatom a műveket, amire még nem volt példa. :) Szóval annyira nem bánom, hogy egyelőre nem folytatódik a havi 1 regényes ciklus.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Újabb fülszöveg a Bloodline-hoz.

 

" WITNESS THE BIRTH OF THE RESISTANCE

 

When the Rebellion defeated the Empire in the skies above Endor, Leia Organa believed it was the beginning to a lasting peace. But after decades of vicious infighting and partisan gridlock in the New Republic Senate, that hope seems like a distant memory.

 

Now a respected senator, Leia must grapple with the dangers that threaten to cripple the fledgling democracy—from both within and without. Underworld kingpins, treacherous politicians, and Imperial loyalists are sowing chaos in the galaxy. Desperate to take action, senators are calling for the election of a First Senator. It is their hope that this influential post will bring strong leadership to a divided galaxy.

 

As the daughter of Darth Vader, Leia faces with distrust the prospect of any one person holding such a powerful position—even when supporters suggest Leia herself for the job. But a new enemy may make this path Leia’s only option. For at the edges of the galaxy, a mysterious threat is growing. . . ."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a First Senator pozíció elég érdekesen hangzik. Gondolom aki azt viseli, "első az egyenlők között", és egyfajta árnyékkancellárnak is felfogható a hivatalos kancellár mellett (aki ugye Mon Mothma az Endor utáni években). El tudnám viselni, ha ez a regény a Darth Plagueis-hez hasonló politikai sz*rkavarós könyv lenne minimális akcióval. Az ilyenek is kellenek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No, ma én is megvettem a Fantasztikus gépezeteket keresztmetszetek című könyvet. Eddig csak belenéztem, de az gyönyörű. Tudom, volt, aki rosszallását fejezte ki, hogy néhány oldalanként filmes fénykép van, viszont nem tudom, mennyiben vette figyelembe, hogy azok a fényképek semmit ne vesznek el. A korábbi Fantasztikus gépezetek 32 oldalasak, ez meg 48 oldalas. Szerintem jó csere.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No, ma én is megvettem a Fantasztikus gépezeteket keresztmetszetek című könyvet. Eddig csak belenéztem, de az gyönyörű. Tudom, volt, aki rosszallását fejezte ki, hogy néhány oldalanként filmes fénykép van, viszont nem tudom, mennyiben vette figyelembe, hogy azok a fényképek semmit ne vesznek el. A korábbi Fantasztikus gépezetek 32 oldalasak, ez meg 48 oldalas. Szerintem jó csere.

Én voltam. Végül is jogos. A starkiller hiánya miatt nyafiztam gondolom.

És elsőre végig sem lapoztam az első példányomat..A másodpéldánnyal már megbékültem. :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.