Ugrás a kommentre

Képregények


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

8 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

A Vörös uralom szerintem jó lesz. A többi kevésbé tetszik.

Szerintem is ez a legjobb.

@Darth Revan9 de hogy-hogy már ehhez vadásztok címet? Még a Fejvadászok háborúja se indult el fizikálisan.

Szerkesztve: - kdani20
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 perccel korábban, kdani20 írta:

Szerintem is ez a legjobb.

@Darth Revan9 de hogy-hogy már ehhez vadásztok címet? Még a Fejvadászok háborúja se indult el fizikálisan.

A Fejvadászok háborúja első nagy gyűjteményes kötetének végén van egy kiírás, mi szerint: Folytatás a Crimson Reign-ben. Tehát már most lesz utalás a következő nagy esemény történet címére.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Ha már a másik topikban kiadói hibákról van szó, akkor itt leírom az én problémámat. Nem tudom, hogy ez csak nálam van-e, de egyre gyakrabban érkeznek a Szukits-os képregények úgy, hogy durván be van görbülve a borító sarka, néha az oldalakat is magával rántva. Ez nem akkora hiba, hogy reklamáljak vagy cserét kérjek érte, de egyre gyakrabban történik, és ilyen árak mellett azért elvárnám az igényes kiszállítást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 perccel korábban, Whill írta:

Ha már a másik topikban kiadói hibákról van szó, akkor itt leírom az én problémámat. Nem tudom, hogy ez csak nálam van-e, de egyre gyakrabban érkeznek a Szukits-os képregények úgy, hogy durván be van görbülve a borító sarka, néha az oldalakat is magával rántva. Ez nem akkora hiba, hogy reklamáljak vagy cserét kérjek érte, de egyre gyakrabban történik, és ilyen árak mellett azért elvárnám az igényes kiszállítást.

Ez is jogos. Jelezd csak nyugodtan. Minél többen jeleznek, annál jobb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, most néztem. Előrendelhető a két Star Wars Fejvadászok háborúja gyűjteményes kötet.

https://www.szukits.hu/star-wars-fejvadaszok-haboruja

 

https://www.szukits.hu/star-wars-fejvadaszok-haboruja-alvilag

 

És ismét volt emelés. 5290-es alapárról 5790-re nőtt. Bár ebben semmi meglepő nincs.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amerikában az októberi felhozatal a következő lesz:

 

- Star Wars #28

- Darth Vader #28

- Doctor Aphra #25

- The Mandalorian #4

- The High Republic #1

 

A Han Solo & Chewbacca, valamint a Bounty Hunters úgy néz ki, hogy kihagyják az októbert, továbbá a Hidden Empire és a Yoda miniszériák is tolódnak egy hónappal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Comic Con panel lesz most külön SW képregényeknek?

Nem, már este megvolt a Publishing panel. A végét jól lezavarták, felvillantották a novemberi felhozatalt (SW, Vader, Aphra, Fejvadászok és Mandi borító) + Life Day is lesz, ezen kívül nem mondtak semmit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Bence1997 írta:

Nem, már este megvolt a Publishing panel. A végét jól lezavarták, felvillantották a novemberi felhozatalt (SW, Vader, Aphra, Fejvadászok és Mandi borító) + Life Day is lesz, ezen kívül nem mondtak semmit.

A magyar piac szerencsére bőven el van látva címekkel és kiadási lehetőségekkel, úgyhogy lehet, hogy jobb is, ha nem jelentenek be egy darabig új képregény címet. Meg aztán a magyar piac talán még szűkülni is fog.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

A magyar piac szerencsére bőven el van látva címekkel és kiadási lehetőségekkel, úgyhogy lehet, hogy jobb is, ha nem jelentenek be egy darabig új képregény címet. Meg aztán a magyar piac talán még szűkülni is fog.

Szerintem idén már nem is lesz új Marvel képregény, egyszerűen a fő szériák lefoglalnak mindent, emellett meg ott van a Han Solo & Chewbacca, a THR és még lesz egy 10 részes Yoda is. Októberben talán lesz bejelentés. Ha például novembert nézem, vagy 9 szám fog kijönni:

- Star Wars #29

- Darth Vader #29

- Doctor Aphra #26

- Bounty Hunters #28 (vagy 27, most nem ugrik be)

- The Mandalorian #5

- Han Solo & Chewbacca #7

- The High Republic #2

- The Blade 1

- Yoda #1 (hogyha csak 1 hónapot toltak rajta, eredetileg októberi cím volt)

 

Márciusnál előbb nem gondolok új képregényre, a Mandit valami váltani fogja majd valami tavasszal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Novemberi megjelenések:

 

Star Wars #29 - A LÁZADÓK SZÖVETSÉGE KRÍZISBEN VAN!

- Mivel a VÖRÖS HAJNAL beváltatlan ígéretei miatt az ellátási vonalaik veszélyben vannak, LEIA ORGANA TÁBORNOK tudja, hogy csak idő kérdése, hogy a lázadók mikor fogynak ki a létfontosságú készletekből.

- Szerencsére AMILYN HOLDO-nak van megoldása... egy évszázadok óta elveszett üzemanyag-kincs utáni vadászat.

- Itt az ideje a kincsvadászatnak!

vz7mrhrtzhi91.jpg?width=1800&format=pjpg

 

 

Darth Vader #29 - TECHNO (RE)UNION!

- 3 évtizeddel korábban, Anakin Skywalker lemészárolta Wat Tambort, a Techno Unió vezetőjét, továbbá a Szakadár vezetők többségét maga az Uralkodó parancsára.

- Viszont ki ez a kalóz, akit JUL TAMBOR-nak neveznek, mit tervez a Skako Minoron és mit tesz majd a szolgálólány - aki jelenleg Vader oldalán áll - akinek a feladata az, hogy eldöntse: Jul éljen vagy haljon?

- Továbbá, melyik szolgálólányról van szó? És vajon ez az új kaland beteljesíti Sabé álmát, amivel kisiklik Vader utazása a sötét oldal felé - vagy éppen ellenkezőleg, befejezi?

wmbfu26j0ii91.jpg?width=1800&format=pjpg

 

 

Bounty Hunters #28 - PÁNIK AZ ACCRETION DISZKÓBAN!

- A fejvadászok kétségbeesett kísérletet tesznek, hogy elkerüljék a fekete lyuk vonzerejét!

- Tovább rontja a helyzetet, hogy a Pyke-ok arra készülnek, hogy először megöljék őket!

- Mindeközben mit kell feláldoznia Valance-nak a Birodalom szolgálatáért?

zid92b5ozhi91.jpg?width=1800&format=pjpg

 

 

Doctor Aphra #26 - "BARÁTOK ÉS ELLENSÉGEK"

- SANA STARROS és szövetségesei sarokba szorították az ÖRÖKSZIKRÁT!

- Eltökélt szándéka, hogy visszahozza APHRA DOKTORT, bármibe kerüljön is!

- De vajon elég lesz? Vagy a szikra elpusztítja Sanát, Aphrát... és mindenkit, akit szeretnek?

tckmq36szhi91.jpg?width=1800&format=pjpg

 

 

Han Solo & Chewbacca #7 - A [TITKOSÍTOTTAK] VISSZATÉRÉSE

- A lefegyverzett és túlerőben lévő Chewie merészen megszökik a börtönből!

- Greedo szökésben van, és el sem hiszed, ki követi!

- [A TITKOSÍTOTTAK] visszatértek. És nagy mérgesek

ptpwqnwvzhi91.jpg?width=1800&format=pjpg

 

 

The Mandalorian #5 - The Gunslinger

l1otl0me0ii91.jpg?width=1800&format=pjpg

 

 

Yoda #1 - EGY ÚJ TÖRTÉNET MINDEN IDŐK EGYIK LEGNAGYOBB JEDIJÉRŐL!

- Egyesek számára legenda volt. Mások számára tanár volt. Most Yoda teljesen el van felejtve, száműzetésben él, és kísérti a múlt. Miközben egy furcsán ismerős hang visszhangzik Dagobah mocsaraiban, Yodának újra át kell tekintenie az évek során adott sok leckét, a Köztársaság Fénykora idejétől a Klónok háborúja káoszáig.

- A három történet közül az elsőben kétségbeesett segélykiáltás éri a Jedi Tanácsot a Coruscanton, és csak Yoda tud válaszolni.

- De meddig megy el, hogy megvédjen egy közösséget a támadásoktól?

ye1bxh6l0ii91.jpg?width=1800&format=pjpg

 

 

Hidden Empire #1

- A titokzatos VÖRÖS HAJNAL szindikátus és vezetője, QI'RA a galaxis legkeresettebb bűnözőivé váltak, miközben PALPATINE CSÁSZÁR ráébred Qi'ra ellene irányuló terveire, és elindul hogy elpusztítsa őt.

- De Qi'rának még mindig vannak trükkjei, és a REN LOVAGOKKAL és sok más szövetségese segítségével nem marad harc nélkül!

bj5ioimyzhi91.jpg?width=1800&format=pjpg

 

 

Revelations 1 - AZ ÉV KIHAGYHATATLAN STAR WARS ALKOTÁSA!

- A FEJVADÁSZOK HÁBORÚJA után jött a VÖRÖS URALOM… most a REJTETT BIRODALOM közepén, Qi'ra velejéig megrázta a galaxist!

- …De mi van a Lázadáson túl? A Birodalommal? Milyen szerepet játszanak a fejvadászok? És mi történik Aphrával?

- Légy szemtanúja a hősök és gazemberek hagyatékának következő lépésének a messzi-messzi galaxisban, amikor MARC GUGGENHEIM-hez (HAN SOLO & CHEWBACCA) csatlakozik egy művészcsapat, hogy elhozzanak neked egy kirobbanó mesét, amelyet nem fogsz egyhamar elfelejteni!

- A STAR WARS jövőjéhez vezető út itt kezdődik!

c2od8zng0ii91.jpg?width=1800&format=pjpg

 

A High Republicos dolgokat a sajátjaikhoz rakom. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
  • 4 héttel később...

Decemberi képregénymegjelenések: a Star Wars #30 és a Darth Vader #30 januáron fognak kijönni...

 

- Star Wars Yoda #2

YODA CSERBENHAGYTA A GALAXIST?

Miért hagyta ott a legendás Jedi mester a Coruscantot és telepedett le egy távoli bolygón a Galaxis határán?

Vajon milyen leckét taníthat?

És vajon ki jön a segítségére, amikor a katasztrófa lecsap?

marvel-sw-december-titles-stwyoda2022002

 

 

 

- Star Wars Hidden Empire #2

QI'RA ÚRNŐ tervei a FERMATA CAGE-el, amivel elpusztítaná a Sitheket szétesni látszanak és az elsődleges forrásait valamint szövetségeseit is elveszíti, miközben VADER egyre közelebb ér.

Vajon győzelemre tudja váltani ezt a vereséget?

marvel-sw-december-titles-stwhidempire20

 

 

 

- Star Wars The Mandalorian #6 The Prisoner

marvel-sw-december-titles-stwmando202200

 

 

 

- Star Wars Bounty Hunters #29

KÜLDETÉS A BESTINE IV-RE!

BOSSK VS. TANKA!

A Vörös Hajnalnak dolgozva kényszerből, a fejvadászok a Birodalom ellen vonulnak.

Valance saját küldetésen vesz részt, egy olyanon, ami a számára fontosakat veszélybe sodorhatja.

Mi az a sötét titok, amely mindannyiukat veszélyezteti?

marvel-sw-december-titles-stwbountyhunt2

 

 

 

- Star Wars: Doctor Aphra #27

EGY KELLEMETLEN SZÖVETSÉG!

APHRA alkut köt a hatalomért!

Megtudja-e fizetni a szörnyű árat?

Vagy van még egy utolsó trükk a tarsolyában?

marvel-sw-december-titles-stwaphra202002

 

 

 

- Star Wars: Han Solo & Chewbacca #8

"HA BÁNTOD CHEWIE-T, AKKOR VELEM GYŰLIK MEG A BAJOD."

Chewie, Greedo és [TITKOSÍTOTT]-nak esélye van megszereznie Jabba urnáját.

Egy probléma van: jelenleg [TITKOSÍTOTT] birtokában van.

Hogyan fogja kivitelezni Chewbacca a Galaxis legnagyobb rablását?

marvel-sw-december-titles-stwhansolochew

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2022. 09. 30. - 11:43, Darth Revan9 írta:

Érdekes, hogy a Darth Vader sorozat nem állt  meg ezúttal a 25. számnál. Gondolom annak is mennie kellett tovább A Jedi visszatérig.

Ha tippelnem kéne, maximum 40-ig megy, mint a Star Wars. A Doctor Aphra és Bounty Hunters kettős is akörül végezhet majd.

 

Majd a jövőhéten érkezek egy kis "kritikával", ami ezeket a képregényeket illeti. Illetve lassan ideje egy listát is újból összeállítanom, utoljára 4 éve csináltam ilyet, akkor mindössze 18 képregényt tettem sorba - mínusz filmadaptációk. Most is ugyanez lesz, mínusz Mandalorian adaptáció. :D 50 szerintem még így is összejön. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Ha tippelnem kéne, maximum 40-ig megy, mint a Star Wars. A Doctor Aphra és Bounty Hunters kettős is akörül végezhet majd.

 

Majd a jövőhéten érkezek egy kis "kritikával", ami ezeket a képregényeket illeti. Illetve lassan ideje egy listát is újból összeállítanom, utoljára 4 éve csináltam ilyet, akkor mindössze 18 képregényt tettem sorba - mínusz filmadaptációk. Most is ugyanez lesz, mínusz Mandalorian adaptáció. :D 50 szerintem még így is összejön. :P

Vajon a Hidden Empire már bevezeti az eseményeket A Jedi visszatérbe?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sziasztok!

 

Én is megpróbálkoztam egy képregény lefordításával. A választásom a Storms of Crait-re esett, úgy láttam az még rajongói fordításban nem volt elérhető.

Ráadásul a magyarul is futó ongoing-okhoz is jól jön az ismerete. Első ilyenem, ha találtok hibát bocsássátok meg, szóljatok ha olyan, és javítom :D

Mivel külön topikot a képregényhez nem találtam, ezért gondoltam ide posztolom ki, spoiler mögött a letöltési link.

Magyarul a Crait viharai címet kapta, fogyasszátok egészséggel :)

 

  • Nagyon tetszik 2
  • Köszönöm 2
  • Tetszik 3
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, ByRoT írta:

Sziasztok!

 

Én is megpróbálkoztam egy képregény lefordításával. A választásom a Storms of Crait-re esett, úgy láttam az még rajongói fordításban nem volt elérhető.

Ráadásul a magyarul is futó ongoing-okhoz is jól jön az ismerete. Első ilyenem, ha találtok hibát bocsássátok meg, szóljatok ha olyan, és javítom :D

Mivel külön topikot a képregényhez nem találtam, ezért gondoltam ide posztolom ki, spoiler mögött a letöltési link.

Magyarul a Crait viharai címet kapta, fogyasszátok egészséggel :)

 

Köszönjük szépen!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

34 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Mikor fog játszódni? Az Egy új remény előtt? Az Egy új remény és A Birodalom visszavág között, vagy A Birodalom visszavág és A Jedi visszatér között?

Úgy tippelem előzmény lesz, tehát a korai éveit láthatjuk. Talán a Hannal való "egybekelést", valamint az Aphrával való viszonyt ismerhetjük meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Bence1997 írta:

Úgy tippelem előzmény lesz, tehát a korai éveit láthatjuk. Talán a Hannal való "egybekelést", valamint az Aphrával való viszonyt ismerhetjük meg.

Akkor valószínűleg a IV. rész előtt játszódik majd.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Januári képregénymegjelenések:

 

Star Wars #30

SZÁMKIVETETTKÉNT!

A Lázadók Szövetségének néhány legjobbja elveszik az űr ismeretlen régiójában miközben egy egy elveszett kincset keres.

Miképp fogja tudni LUKE SKYWALKER, LEIA ORGANA, CHEWBACCA, LANDO CALRISSIAN és AMILYN HOLDO túlélni... a NO-SPACE szörnyűségeit? (Nihil leszármazottak? :hmm::?)

FfhUnkrWAAAOQfB.jpg:orig

 

 

 

Bounty Hunters #30

KÁOSZ A BESTINE IV-EN!

T'onga és fejvadász csapata egy régi szövetséges célkeresztjében találják magukat!

De hogyan reagál majd Valance, amikor megtudja a sötét titkot, amelyet elhallgattak előle?

Vajon bármelyikük túléli a bosszúálló Birodalom teljes erejét?

FfhTyRGWIAARbW9.jpg:orig

 

 

 

Darth Vader #30

A SZOLGÁLÓLÁNY ÁRNYÉKA!

A Padmé naboo-i sírjánál vívott szörnyű csatájuk során a királynő legodaadóbb szolgálóleányai nem mérhették össze magukat Darth Vader dühével.

Tehát amikor ismét szembe kell nézniük a Sötét Nagyúrral, a szolgálólányok felkészültek.

De Vader is. Ki fog diadalmaskodni a visszavágón? És milyen sötét árat kér a győzelem?

FfhT7QeWYAAhLXe.jpg:orig

 

 

 

Doctor Aphra #28

BECSÜLETKÓDEX

Az ellenségem ellensége a barátom...vagy így mondják!

Ahogy RONEN TAGGE és DOMINA TAGGE összecsap a TAGGE CORPORATION felett, SANA STARROS a közepén találja magát!

De ha valamit megtanult APHRA DOKTOR-tól, az az, hogy hogyan használjon fel minden helyzetet a maga javára – és nem számít, melyik Tagge győz, Sana eltökélt szándéka, hogy a legjobb legyen!

FfhTvOwXEAE_RJ-.jpg:orig

 

 

 

Han Solo & Chewbacca #9

Mi van az urnában, amit Jabba, a hutt annyira akar? Tipp: Nem hamu.

Vendégszereplő: az ugnaught Sava Korin Pers.

Ez a szám közvetlenül kapcsolódik a Jelenésekhez! (angolul a novemberben érkező Revelations-höz)

FfhUbU6WQAMRDkM.jpg:orig

 

 

 

Yoda #3

YODA ELBUKOTT!

Yoda kísérlete a Scalvival katasztrófával végződött, a helyzet Turrakon rosszabb, mint valaha.

Egy új nemzedék nőtt fel, mióta a Jedi mester először megjelent a bolygón, egy generáció, amely még mindig nem tanulta meg a legfontosabb leckét.

El fogja-e hagyni Yoda azokat, akiknek a legnagyobb szükségük van rá a szükség órájában?

FfhVScEXkAIXb9_.jpg:orig

 

 

 

The Mandalorian 7

Az első évad 7. epizódjának képregényes változata.

e9iwwev73zu91.jpg?width=1800&format=pjpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.