Ugrás a kommentre

Képregények


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

A következő két képregény címválasztásával dilemmában van a kiadó.

Jedi of the Repbulic: Mace Windu - Az én javaslatom: A Köztársaság Jedijei: Mace Windu vagy A Köztársaság Jedi-lovagjai: Mace Windu

Darth Vader Dark Lord of the Sith Volume 2: Legacy's End - Az én javaslatom: Darth Vader A Sith Sötét Nagyura: A hagyaték vége.

Vélemények, esetleg egyéb ötletek a magyar címerke?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

A következő két képregény címválasztásával dilemmában van a kiadó.

Jedi of the Repbulic: Mace Windu - Az én javaslatom: A Köztársaság Jedijei: Mace Windu vagy A Köztársaság Jedi-lovagjai: Mace Windu

Darth Vader Dark Lord of the Sith Volume 2: Legacy's End - Az én javaslatom: Darth Vader A Sith Sötét Nagyura: A hagyaték vége.

Vélemények, esetleg egyéb ötletek a magyar címerke?

Szerintem jó A Köztársaság Jedijei: Mace Windu (én is így fordítottam), ahogy a Vaderes cím is rendben van.

 

2 órával ezelőtt, Iqvi írta:

A windut én egyes számba raknám, a többesszámot akkor látnám indokoltnak ha egy ongoin antológia lenne ami a jedikről szól.

Szerintem az lesz, ellenkező esetben nem sok értelmét látom a "Jedi of the Republic" címtoldaléknak. Lehetett volna simán Star Wars: Mace Windu, sok más minisorozat mintájára.

Úgy tudom elképzelni, mint a Semic korszakban megjelent Jedi sorozatot, ahol néhány Jediről (Mace Windu, Yoda, Aayla Secura, Shaak Ti) és Dookuról kaptunk egy-egy rövid történetet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, Darth Sky írta:

Úgy tudom elképzelni, mint a Semic korszakban megjelent Jedi sorozatot, ahol néhány Jediről (Mace Windu, Yoda, Aayla Secura, Shaak Ti) és Dookuról kaptunk egy-egy rövid történetet.

Ez szép és jól is hangzik, csak az a baj hogy a windu-t már befejezték egy ideje, és semmi jelét nem láttam annak hogy folytatnák ezt a jedi-s antológia ötletet. Viszont ha kapunk még ilyen miniket emik jeidkre koncentrálnak akkor az nekem csak tetszeni fog. Na, de a lényeg hogy kiadják magyarul és kerüljön fel a polcra.:peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem: A Köztársaság Jedi-lovagja: Mace Windu. Értelmetlen a többes szám, mivel Windu a főszereplő, rá utal az alcím, plusz nem biztos hogy sorozat lesz. De ha az is lesz, akkor is jobban hangzik E/3-ban. A lovag szó meg az előzmény trilógiában sokszor elhangzik, ezért a címbe illik. A Vaderes cím jó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Holnap elméletileg megkapom átellenőrzésre a Darth Vader, a Sith Sötét Nagyura második kötetét. Tehát valószínűleg 1-2 héten belül a Mace Windu-val együtt kikerül a honlapra előrendelhetőbe. Májusi megjelenéssel kell számolni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem tudom, hogy pontosan ki ez a Tom Taylor de bejelentette, hogy az Age of Resistance sorozaton kívül Kylo Ren feltűnik majd más képregényben is, amit Ő készít.

 

https://mobile.twitter.com/tomtaylormade/status/1097573423595679746?s=21

Szerkesztve: - Kenobi tábornok
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerkesztve: - Iqvi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

41 perccel korábban, Iqvi írta:

Amúgy ha már Kylo képregény. Szerintem kellene minimum egy story-arc ami az átállását és az akadémia pusztulását mutatná meg, enélkül is meg lehet csinálni jóra, de ez csak az én személyes véleményem/kívánságom.:peace:

Az ám! Vagy egy Ben Solo című nagyívű regény James Lucenotól a Darth Plagueis mintájára! 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Poe rulez.:rock: Amúgy lehet olyan hogy jön a szezonban a kanan 1-2 és a Poe 1?

Csak egy szabad hely van. Így csak egy kötet férhetne bele. Kanan 1. kötet, vagy az első Lando mini, vagy a Poe sorozat 1. kötete.

15 órával ezelőtt, Kenobi tábornok írta:

Én nem tudom, hogy pontosan ki ez a Tom Taylor de bejelentette, hogy az Age of Resistance sorozaton kívül Kylo Ren feltűnik majd más képregényben is, amit Ő készít.

 

https://mobile.twitter.com/tomtaylormade/status/1097573423595679746?s=21

Ez jó lenne. Kár, hogy valószínűleg egy ilyen gyűjteményes kiadása csak később jönne, hisz még a füzetest sem jelentették be. Nem valószínű, hogy beleférne a mostani 2019-2020-as csomagba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Jedi Könyvtár Facebook oldalon a hétvégén indul egy szavazás, melynek keretében eldönthetitek, hogy melyik legyen a tizenkettedik Star Wars képregény gyűjteményes kötet, mely a 2019-2020-as szezon folyamán megjelenik. Jelöltek:

1. Kanan 1. kötet,

2. Lando (az első mini Charles Soule-tól)

3. Poe Dameron 1. kötet

A győztes lesz a 12. cím. A több 11 kötet jelenleg foglalt. Még lehet, hogy lesz variálás ebben a 11 címben, de nem tartom valószínűnek. Mindenesetre ütős képregény kötetek jönnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elég változatos. Értelem szerűen befejeződik a második Darth Vader a 4. kötettel, folytatódik a Star Wars és a Doktor Aphra, jönne a teljes Age of... sorozat mindhárom érával, Galaxy's Edge, és Vader Dark Visions. Most ezek vannak előtérben, ezek a legesélyesebbek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 perccel korábban, mui-ruy írta:

Úgy látszik sima Kanan győzelem lesz.

Egyik szemem sír másik örül. Mindkét sorozatot szeretem, egyrészt jó lesz olvasni a Rebels után ezt a képregényt, viszont így később kapjuk a Poe-t. De a Kanan csak két kötetes lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Charles Soule egy twitteres kérdésre válaszolva újból megerősítette, hogy nem végzett a Star Wars -szal. Jó kérdés, hogy mikor fog(nak) érkezni új szám(ok) Charlestól, valszeg a Celebration -ön dobnak egy hatalmasat. Esélyes a fő SW széria - ha újraszámozzák, de egy teljesen új sorozat lesz, akkor esélyes Charles is nem? - de akadhat más projekt is. Izgatottan várom. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én még mindig ellenérzédeket táplálok az újraszámozással kapcsolatban, de ha így akarják tényleg akkor elfogadom. 

 

Ami azt illeti ény szivesen olvasnék egy újabb ongoingot Charles-tól. Számomra ő a star wars képregények Claudia Gray-e.:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.