Ugrás a kommentre

Sorozat fordító


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ugye nem az ncore -t nézitek felirat ügyben???? :o

Nem de az ott felrakott WEB-DL verzióhoz érdemes csinálni. És most gondba is vagyok mert Werebazs valami más WEB-DL időzitett fordított ami nem passzol a Ncore-re fölötthez. Csak most néztem meg. Holnap így macerásabb lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hinném, hogy több web-dl létezik. Inkább az ncore -on van elcseszve szvsz.

Abban jó az angol felirat. Sztem Werebazs nézett be valamit.

Szerk: Vissza az egész jót csinált Werebazs. Én tesztelem rossz fájlon. :facepalm:. Ezért nem kezdek én már ilyen későn neki formázni meg stb. :D

Szerkesztve: - Fulcrum
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ó a felirat nekem kell..A gyerekek várnak a szinkronosig.. ;)

Én is épp ezt akartam írni. Az enyémek már tanulnak angolul, de eszük ágában sincs feliratot böngészni.

Az viszont pozitívum, hogy eddig csak a tévében nézték, most viszont volt kedvük megnézni felirat nélkül angolul. Pár dolgot kellett csak fordítani, a történések magukért beszéltek. :)

 

Ettől függetlenül én mindig megnézem felirattal, főleg ha kész a felirat, mire jut időm megnézni, ami sűrűn előfordul.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem még sehogy mert még nincs felrakva WEB-DL angol felirat és ami a az angol WEB-DL videofajban van az meg össze-vissza csúszik az eredetin is. Pedig onnan ki lehetne venni csak jobb lenne várni egy rendes időztet változatra azzal könnyebb dolgozni. Mert a magyar szöveg miatt sokszor így is bele kell nyúlni az időzítésben és ha alapból össze-vissza van úgy macerásabb de ha más nem lesz az is jó csak azzal több a munka.

Szerkesztve: - Fulcrum
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a legfrissebb oldal, érdemes lementeni. :)

Igen az a legjobb csak nem WEB-DL ként ha nem HDTV ként vannak feltéve azért nem láttam. Nem a megszokott release ként jött ez a mostani rész azért van most a kavar. És az angol feliraton is látni az se olyan centire pontos mint szokott lenni de azt korrigálom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.