Ugrás a kommentre

Sorozat fordító


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Köszi a feliratokat! Esetleg annyi kérés lehetne, hogy a magyar file nevébe beleírjátok, hogy melyik verzióhoz készült? Most próbálom eldönteni, hogy a The Callból melyik verziót szedjem le, és a felirat neve alapján nehéz kitalálni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Holnap délutánra lehet kész. Az a baj, hogy a TV-Smash verziónak a téli szünet óta sz*r a felirata, az YFN WEB-DL meg általában csütörtök este érkezik, így annak ellenére, hogy egy nappal hamarabb kijön az epizód, mint évad elején, továbbra is csak péntek reggel tudok nekiállni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Értem. Csak egy javaslat, de elérhető pl. az UAV verzió is. Amíg ki nem jön a jó YFN addig le lehetne fordítani azt amit már csak be kellene másolni a későbbi feliratba. Időmegtakarítás. Mondjuk nekem nem is annyira létszükséglet a WEB-DL első körben.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Értem. Csak egy javaslat, de elérhető pl. az UAV verzió is. Amíg ki nem jön a jó YFN addig le lehetne fordítani azt amit már csak be kellene másolni a későbbi feliratba. Időmegtakarítás. Mondjuk nekem nem is annyira létszükséglet a WEB-DL első körben.

UAV verziós is ma jön ki nem sokkal WEB-DL előtt az pár óra ide vagy oda lényegtelen nem azon múlik hogy mikor végzünk hanem rajtunk hogy mikor érünk rá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze, csak azért írtam be ezeket mert Werebazs azt mondja, hogy nincs elérhető jó felirat az YFN -hez. Javasoltam valamit ami neki is megkönnyítette volna a dolgát ha ráér napközben. Erről nem volt szó, hogy nincs ideje...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.