Ugrás a kommentre

Sorozat fordító


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Köszi. Bár egy stáblista van hozzá, és benne 1 cím, az YFN mégis két részben csinálta meg.

(Legalábbis láttam olyat.)

De az a legvalószínűbb, hogy ez egy epizód.

Hát ez felirat szempontjából ciki! Mi legyen: fordítsam az enyhén csúszó TV-smash-t, szedjem le a ketté választott YFN verziót, vagy várjunk, hátha lesz egyben is az YFN-től?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez felirat szempontjából ciki! Mi legyen: fordítsam az enyhén csúszó TV-smash-t, szedjem le a ketté választott YFN verziót, vagy várjunk, hátha lesz egyben is az YFN-től?

 

Sztem kezd a YFN-t ha jön egybe YFN max összerakom.

 

A lényeg, hogy menjen a meló! ;) Aztán tologatni, egyberakni akár, már nem olyan nagy kaland talán.

Én egyben akarom a részt tudni, hisz egy címe van és folyamatos is.

Nekem majd mindenképp egy olyan verzió kell.

 

Előre is köszi a munkátokat!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Belenéztem ebbe a ketté szedet változatban. Teljesen jó 2 stáblistája van szóval teljesen offical, disney logóval az elején gondolom ez a hivatalos online verzió ahol úgy néz ki két részben adta ki a Disney és csak a TV-ben ment egyben. Úgy hogy ehhez fog készülni a felirat mert a YFN kiadás nem csak felirat miatt jobb hanem a képminősége is jobb mint a többinek.

Szerkesztve: - Fulcrum
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elkészültünk a felirattal, de volna egy kérdésem. Az Old Master-rel kapcsolatos, egy kicsit az epizód eseményeire is utal, ezért spoilerbe teszem, szóval, aki nem tudja ki az az Old Master, és nem is akarja tudni, mielőtt megnézné az epizódot, az ezt ne olvassa!

 

 

 

Szerintetek hogy lenne jobb: ha Kanan magázná Maul-t vagy tegezné? Úgy gondoltam közte és Maul közt nincs semmiféle ismertség, míg Ahsoka és Maul ismerték egymást a Klónok háborújából, Ezra pedig, (mint mindenkivel) vele is gyorsan összehaverkodott, ők ezért tegeződnek vele, Maul pedig azért tegezi Kanant is, mert végig bizalmaskodni próbál. Úgy gondoltam Kanan távolságtartását úgy lehetne a legjobban éreztetni, ha ennek ellenére is magázná Maul-t, de tényleg egy kicsit erőltetettnek tűnik. Ti mire szavaztok?

 

 

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.