Ugrás a kommentre

Háttérben lévő érdekességek, történetek


Ajánlott hozzászólás

  • 2 hónappal később...

Hogy reagáljak a Jango Fettes történetre, én azt gondolom, hogy az EpII-ben messze Amidala a legradikálisabb szenátor, ő az, akiben hinni lehetett, ha lázadásról van szó. Csak aztán jött Anakin, és Padmé egy kicsit visszahúzódóbb lett, így elvesztette a fő szószóló szerepét a szenátusban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 8 hónappal később...

Lenne egy kérésem azokhoz, akiknek megvan VHS-en(szinkronosan). Légyszi gépeljétek be a nyitószöveget! (Azt hiszem, a DVD felirata különbözik ettől. Ha nem, akkor nem kell. :D )

 

Nekem ez van meg(spoiler mert hosszú):

 

 

Nyugtalanság uralkodik a Galaktikus

Szenátusban. Több ezer naprendszer

nyilvánította ki szándékát, hogy kilép

a Köztársaságból.

 

A titokzatos Dooku gróf vezette

szeparatista mozgalom megnehezíti

a maroknyi Jedi-lovag számára a béke

és a rend fenntartását a galaxisban.

 

Amidala szenátor, Naboo volt királynője,

visszatér a Galaktikus Szenátusba,

hogy szavazzon a Jedi-lovagokat támogató

KÖZTÁRSASÁGI HADSEREG felállításának

sarkalatos kérdéséről...

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 hónappal később...
  • 2 héttel később...

Szégyen gyalázat, de nekem most a TVben nézéskor tűnt fel, hogy MILYEN SZÉPEN tükröződik a Tatuin amikor Padméék felszállnak, hogy megmentsék Obi-Want. Egyrészt az elegáns és kecses vonalú jármú teljesen kilóg a bolygó összképéből, másrészt hűen tükrözi és ellensúlyozza - épp úgy, mint ahogy Padmé sem illik oda, mégis az egész tatuini színben tökéletes ellenpontja Anakinnak. Talán itt a leginkább az egész Prequel során.

 

 

 

Ja, és egy újabb teória a műszerfal egyetlen használható gombjáról: szerintem az a térkép gombja... amikor megnézik Obi-Wan üzenetét, Padmé megnyomja a térkép gombját, aztán a térképről kiválasztja Coruscantot mivel oda kell továbbítani. Közben Ezen persze jelölve kell, hogy legyen hogy ők hol vannak, és az eredeti adás honnan jött. Itt látja, hogy térképileg milyen közel vannak Obihoz. Szerintem ezért van, hogy aztán másodszor is ezt a gombot nyomja meg, amikor azt mutatja Anakinnak, hogy a térképen hol van egymáshoz képest a Tatuin és a Geonosis.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, hogy valaki észrevette-e, de szerintem a Klónok Támadásában feltűnik Padme rodiai szenátor barátja, pontosabban a végénél, amikor felvonul a sok klón.

Nem tudom, hogy számotokra ez új, vagy egyáltalán jól feltételezem?

Tudtam, hogy van egy Rodiai ott de most, hogy említed talán Ono bácsi az. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erre megvan az esély :( De ha a filmben/stáblistán nincs is megnevezve, mi még attól rá mondhatjuk magunknak, hogy ő az :P

 

Tegnap láttam egy keveset a filmből az egyik helyi szórakozóhelyen, ment a nagy tévén, de miután jöttek a vendégek, lecserélték a Viva tv-re :P Pedig hallgatni jó volt billiárd közben :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Épp ma beszélgettünk egyetemi társakkal arról, hogy Onacondához (és Yularenhez) hasonlóan a kis Ashla-t is át lehetne nevezni Ahsokára és akkor milyen happy lenne mindenki, hogy Ahsoka feltűnik a filmekben is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.