Ugrás a kommentre

Aliens és Predator


M.Laci

Ajánlott hozzászólás

Én is fórumoztam ott Promi ügyben... hervasztó volt! Nekem viszont régen volt egy nagyon jó kis fórumom Promi témakörben, ott nagyon sok fasza meglátás és elmélet volt leírva a sztori kapcsán, de sajnos az ismerősöm, aki a tárhelyet biztosította egyszer csak kérdés nélkül törölte az egészet :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is újra fogom nézni a Covenant előtt és akkor ÍROK! :D:P

 

Annyira kiakasztott a fórumunk törlése, hogy akkor elment a kedvem attól, hogy írjak a Promiról... épp azért, mert egy csomó infó össze volt már szedve abban a fórumban és nehezemre esett - miután az egész ment a kukába - nulláról kezdeni az egészet.

 

Pláne szomorúvá tett a dolog azért, mert a srác, aki társult velem a fórum kapcsán és tök lelkes volt, olyan design-t rittyentett a fórumhoz, hogy beszarás, erre minden ment a levesbe :(

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnálatos és érthetetlen. Szívesen csatlakoztam volna oda... :( De persze erről már volt szó korábban. mi is volt a fórum neve?

avpuniverzum.hu asszem.

Abból csatlakozott le a filmuniverzum.hu filmhíres oldal, amit szintén nagyon szerettem.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez volt a linkje: http://prometheus.kilu.hu

 

Volt benne nem kevés munka... de úgy emlékszem, hogy itt is reklámoztam. Emlékszem már azt vizionáltam, hogy a SAGA fórum társfóruma lesz... de hát, történt, ami történt. Most, hogy felidéztem megint tök lehangolt :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látványos, de azért elszomorít valahol ez a trailer. Tényleg csak ennyi van az Alien univerzumban? Találnak egy tojást, az rátapad egy emberre, majd hogy hogy nem veszélybe kerül az egész legénység, a legtöbb meghal, valaki talán túléli a végén... az itt felvázolt sztorinak a legtöbb elemét már láttuk valahol, valamilyen formában. Persze ez csak egy trailer, de a korábbi felvezető ennél százszor inkább felvillanyozott. Lehet, hogy ez egy jó film lesz, de ennél szerintem sokkal több lenne ebben az univerzumban. Ilyen szempontól a Promi előremutató volt, kár, hogy a hibái totálisan ellensúlyozták azt negatív értelemben.

 

A trailer alapján ez sajnos egy nagyon biztonsági játék próbálkozás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látványos, de azért elszomorít valahol ez a trailer. Tényleg csak ennyi van az Alien univerzumban? Találnak egy tojást, az rátapad egy emberre, majd hogy hogy nem veszélybe kerül az egész legénység, a legtöbb meghal, valaki talán túléli a végén... az itt felvázolt sztorinak a legtöbb elemét már láttuk valahol, valamilyen formában. Persze ez csak egy trailer, de a korábbi felvezető ennél százszor inkább felvillanyozott. Lehet, hogy ez egy jó film lesz, de ennél szerintem sokkal több lenne ebben az univerzumban. Ilyen szempontól a Promi előremutató volt, kár, hogy a hibái totálisan ellensúlyozták azt negatív értelemben.

 

A trailer alapján ez sajnos egy nagyon biztonsági játék próbálkozás.

Sajnos nem egy trailert néztünk.. ;) Bocs, hogy nem tudok szabadulni a bizakodó stílusomtól:

 

Egy új idegen bolygót fedezünk fel, ahol (óriás)BÚZÁT találnak, élet és levegő van, de állatok nincsenek-egyelőre ;). Szóba jön a fajunk eredete, választ kaphatunk a Prometheus túlélőinek sorsára és tovább árnyalják a mérnökök történetét is.

Mit várhatunk még egy trailertől?

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi a cikket, bár szerényen meg kell jegyeznem, hogy kb. a cikk rövidebb változatának tekinthető a tegnapi képes és a mai eggyel alattad lévő hsz-em. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet hogy jó lesz, de egyelőre ezt jól titkolják. Szegény Alien nagyon bénán néz ki a trailer végén.

Üdv neked is! Érdekes meglátás. Szerintem rohadt jól néz ki.

Annyi mindenképp új, hogy verőfényes napsütésben még nem láttunk xenót akciózni, viszont szerintem jól áll neki és elég fenyegető lett a kivitelezés is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Üdv neked is! Érdekes meglátás. Szerintem rohadt jól néz ki.

Annyi mindenképp új, hogy verőfényes napsütésben még nem láttunk xenót akciózni, viszont szerintem jól áll neki és elég fenyegető lett a kivitelezés is.

Bomarr, lehet ez vele a problémád. :) Ha jól emlékszem neked Batman se jött be világos fényviszonyok között. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kinézetre jó, de a mozgása nekem is fura. A poén az, hogy úgy tűnik, az animátorok az Alien: Isolation című játékot vették alapul, például a lába három ízületes, mint az A:I-ben, míg az Alienben a drónt kétizületes lábban bírt, mint az ember. Viszont a háton a csövek és a vállrész már az AR/AVP/AVPR vonalról vannak. Minden más az Alienből, kivétel az, hogy ennek öt, nem hat ujj van a kezén, ami első alkalom az alienek történetében (eddig 6, 4 és 3 ujjúak voltak). Szóval egy eléggé mixelt példány. :) Viszont még sosem láttunk drónt négykézláb mozogni, se falon ugrálni, ez nekem nagyon szokatlanná teszi. A drónok eddig mindig két lábon jártak, a földön és viszonylag lassan mozogtak, amíg nem támadtak.

Szóval még én sem vagyok teljesen elégedett, de azért itt még sokat hozzátehet a film, ráadásul nem baj, ha az alieneket új helyzetben is láthatjuk. Nyilván, ha a harcosok szeretnek négykézláb szaladgálni, meg falon futni, akkor az ifjabb drónok is képesek erre. Szóval kíváncsi leszek azért majd az összhatásra. Amúgy szerintem maga a lény baromi jól fest. De hát ez azért nem éppen a Covenant érdeme, hanem Gigeré. :)

 

Amúgy egy kis "poén". Scott anno nyilatkozta, hogy szerinte az a baj az új Alien-filmekkel, hogy a lényt teljes egészében megmutatják, így nem lesz félelmetes. Erre betesz az ő új Alien-filmjébe egy napfényes jelenetet, ahol totálplánban láthatjuk az alient. Scottnak, immár sokadszorra megint sikerült önmagának ellentmondania. :clap: :clap: :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De legalább Lucas nem savaz másokat vagy dicsőíti önmagát. Scott egyszer például kijelentette, hogy ő megcsinálta, tett valamiért a sci-fiért, míg mások csak a pénz miatt a folytatásokat hányják ki magukból. Ehem... Ki is csinálja már az Alien második előzményfilmjét, egyben a Prometheus első folytatását, és tervez még hozzá egyet? Ki is vágta újra csak a pénz miatt az Alient? Vagy amikor kijelentette, hogy "valami James Cameron" készített még egy tűrhető folytatást az Alienhez, de "a többi fos".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kinézetre jó, de a mozgása nekem is fura. A poén az, hogy úgy tűnik, az animátorok az Alien: Isolation című játékot vették alapul, például a lába három ízületes, mint az A:I-ben, míg az Alienben a drónt kétizületes lábban bírt, mint az ember. Viszont a háton a csövek és a vállrész már az AR/AVP/AVPR vonalról vannak. Minden más az Alienből, kivétel az, hogy ennek öt, nem hat ujj van a kezén, ami első alkalom az alienek történetében (eddig 6, 4 és 3 ujjúak voltak). Szóval egy eléggé mixelt példány. :) Viszont még sosem láttunk drónt négykézláb mozogni, se falon ugrálni, ez nekem nagyon szokatlanná teszi. A drónok eddig mindig két lábon jártak, a földön és viszonylag lassan mozogtak, amíg nem támadtak.

Szóval még én sem vagyok teljesen elégedett, de azért itt még sokat hozzátehet a film, ráadásul nem baj, ha az alieneket új helyzetben is láthatjuk. Nyilván, ha a harcosok szeretnek négykézláb szaladgálni, meg falon futni, akkor az ifjabb drónok is képesek erre. Szóval kíváncsi leszek azért majd az összhatásra. Amúgy szerintem maga a lény baromi jól fest. De hát ez azért nem éppen a Covenant érdeme, hanem Gigeré. :)

 

Amúgy egy kis "poén". Scott anno nyilatkozta, hogy szerinte az a baj az új Alien-filmekkel, hogy a lényt teljes egészében megmutatják, így nem lesz félelmetes. Erre betesz az ő új Alien-filmjébe egy napfényes jelenetet, ahol totálplánban láthatjuk az alient. Scottnak, immár sokadszorra megint sikerült önmagának ellentmondania. :clap: :clap: :clap:

Érdekes infók! Főleg a xeno anatómia tetszett!

És a lény maga továbbra is eszméletlen tényleg. Nem volt százas Giger mikor megalkotta! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Alig telt el pár nap az Alien: Covenant friss trailere óta, máris itt a kibővített előzetes, ahol látható egy megnyúzott arcú Mérnök is.

 

 

Magát a trailert nem találom..

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ridley Scott azt mondta, máris teljesen kész van az ALIEN COVENANT második részének forgatókönyve, és ha minden jól megy (értsd: a mostani sikeres lesz), jövőre már kezdik is a forgatást.

Meglássuk. Azért a Covananttól is függ, hogy várós lesz-e.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hat további Prometheus/Alien-filmet akar még csinálni Scott? Hát elment ennek az esze?

https://filmtrailer.hu/filmhirek/ridley-scott-6-tovabbi-alien-filmet-tervez-jovore-pedig-mar-forgatna-a-folytatast/

 

 

IErOCFj.gif

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No Ridley papa jól megkapta. :lol:

Amúgy valószínű hogy tényleg elment az esze. Vagy jól beszívott és azért nyilatkozta azt a hat filmről. :D

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.