Ugrás a kommentre

Aliens és Predator


M.Laci

Ajánlott hozzászólás

Legyen igazad, bár én nem hiszem, mert ha annyira ki lett volna ez előre találva, nem készül a Covenanthoz 12 forgatókönyv. De mondom, legyen igazad, álljon össze egy egésszé és a végén mondjam azt, hogy így van már értelme a Prometheusnak. Ugyan nem tudom, hogy a következő filmek hogyan fogják velem megszerettetni az irritáló, ostoba, s*ggfej, csak rossz döntéseket hozó legénységet az első részben, azt sem nagyon értem, és azt sem, hogyan tudnák rendbe rakni az elcseszett vágásból fakadó logikai hibákat (meghalt szereplők két snittel később újra élnek), de legyen igazad.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Prometheus viszont konkrétan megmutatta, hogy az a csontváz a film elején egy nagydarab ember pizsamában.

Mai napig ledöbbent hogy egy ilyen érdekes rejtélyt képesek voltak ennyire unalmasan megmagyarázni. Nekem egyébként már csak sokadlagos bajom vele hogy lebutitotta a korábbi filmek mitológiáját. Ennél is jobban zavar mennyire buták és érdektelenek a karakterei. Második nézésnél fél óra után lekapcsoltam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel ma van a hivatalos Alien Nap (az LV-426 után 4. hó 26.), így összedobtam egy kis anyagot, amiben 30+ érdekességet árulok el az Alien univerzumban játszódó 5 filmről, plusz még a videojátékokról is megtudhattok egyet s mást.

Boldog Alien Napot! - Kevésbé ismert érdekességek az Alien-filmekről

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No, akkor már megérte évekkel ezelőtt megírnom (ma csak a Prometheus anyaggal egészítettem ki). :)

Huh, bocsi.. Bevallom legtöbbször csak ezeken a hasábokon olvastalak. Kivéve a star trek elemzések.. ;)

De megosztottam viberen az Alien rajongó haverokkal. Köszönik és cool-nak titulàlták! Kis átfedéssel azonos a velem mozizó sw haveri körrel.

A Covenantra is csoportosan megyünk. 2D re szigorúan. Ebben már mindenki egyetért lassan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ez érdekes csoli! Nem gondolod?

1:46:13-nál a lényeg!!!

A video csak 53 perc. Hol és mit kell nézni?

 

A második viszont állat! Ezt akartam látni! Köszi!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nagyon tetszik, főleg az ízléses átdolgozás. A szörny megerőszakolása nélkül újították meg, figyelembe véve a korábbi (bár kronológiailag későbbi) egyedek felépítését is. A nyúlványok a háton, a háromízületes láb és az organikus külső az A3/AR vonalat képviselik, de a vézna test, a fejforma, a belső koponyaszerkezet, a farokrész az Alien/Aliens lényeit idézik meg. A vállrész viszont teljesen új, nagyon tetszik ez a csőszerű gallérformáció, ami a trailer alapján visszahúzható (ott nem nyúlik ki ennyire). Tömören: dögös dög. Lehet idény gyarapodik itthon a boly? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 éve, amikor utoljára Alien-filmet adtak a moziban. Bár akkor azt hiszem, ez a b*zi karikázás még nem létezett.

Úristen, tényleg 97-es a Resurrection... :o

Nem volt karikázás. Emlékszem a kollégiumból kértünk kimenőt, hogy megnézhessük. Nagyon tetszett mindenkinek.

Életem első Mamut-pop cornja (vödrös) És emlékszem mire kijöttünk a filmről esett az eső így feltettük a vödröket a fejünkre vissza a kóterig! De szép idők voltak! :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.