Ugrás a kommentre

Aliens és Predator


M.Laci

Ajánlott hozzászólás

 

 

Köszi, kellemes olvasmány! :)

A magam részéről, nem tudom, melyiket szeretem jobban, az Alient, vagy az Alienst. Az előbbi teljesen reménytelen, sokkal kiszolgáltatottabbnak érzem magam. Az Aliensben nagyobb biztonságban vagyok, mert van stukker. Az Alien atmoszférája megfojt teljesen. Amilyen lenyűgöző, olyan nyugtalanító is. És ezt szeretem benne a legjobban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már a Shawos videó felszínre jött..

Giga spoiler!!!

Csak saját felelősségre

Werkfilmekből lett kivágva (HBO-n ment így készült az egyik)

Shaw sorsa a film végére.... :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

 

nd7G6ra.jpg

COqJmKL.jpg

 

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Külföldi kritikák a díszbemutató után! Elolvasni csak saját felelősségre!

 

http://port.hu/cikk/mozi/az-alien-covenant-nem-lett-jobb-a-nyolcadik-utasnal/article-45864?id=article-45864?utm_source=index.hu&utm_medium=doboz&utm_campaign=link

Szerkesztve: - tomcsi80
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi, kellemes olvasmány! :)

A magam részéről, nem tudom, melyiket szeretem jobban, az Alient, vagy az Alienst. Az előbbi teljesen reménytelen, sokkal kiszolgáltatottabbnak érzem magam. Az Aliensben nagyobb biztonságban vagyok, mert van stukker. Az Alien atmoszférája megfojt teljesen. Amilyen lenyűgöző, olyan nyugtalanító is. És ezt szeretem benne a legjobban.

"Ha az tetszett, ettől odalesztek!" :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy nagyon jó írások. Gondolom folyt köv..

Nagyon Alienes hangulatban vagyok már!

 

Ja és egy apró észrevétel: 21 évet vártunk a redősfejű xenóra, nem 11-et.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi mindenkinek. És igen, jön az A3 és az AR is, meg a Prometheus is (az teljesen új lesz).

 

Ja és egy apró észrevétel: 21 évet vártunk a redősfejű xenóra, nem 11-et.

Igazad van, köszi, ezt elszámoltam. Javítottam.

 

Amúgy a reaktor nem azért sérült meg, mert Drake vagy Vasquez eltrafálta valamelyik hőcserélő csövet?

Nem, Bishop említi, hogy a lezuhant hajó rongálta meg a processzort, amikor belevágódott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi mindenkinek. És igen, jön az A3 és az AR is, meg a Prometheus is (az teljesen új lesz).

 

 

Igazad van, köszi, ezt elszámoltam. Javítottam.

 

 

Nem, Bishop említi, hogy a lezuhant hajó rongálta meg a processzort, amikor belevágódott.

 

De jó, hogy a film regény meg a film néhány részletben nem egyezik. De majd utána nézek a könyvnek, mert lehet, hogy megkopott az emlékem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is az Aliens-szel kezdtem. Tegnap este újra letudtam a DC verzióját. Hamarosan a harmadik rész mozis verziója is a amaz sorsára jut.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi, srácok. Ma vagy holnap jön az Alien3, aztán az AR, aztán egy nagy, de reményeim szerint érdekes és egyedi anyag (több hónapnyi - vagy ha úgy vesszük, évnyi - melóm van benne).

 

Csoli, megnézed a filmet, és kiderül, ha kiderül. ;) Már én is leálltam a spoileres infókkal, mert én is meg szeretném nézni moziban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi, srácok. Ma vagy holnap jön az Alien3, aztán az AR, aztán egy nagy, de reményeim szerint érdekes és egyedi anyag (több hónapnyi - vagy ha úgy vesszük, évnyi - melóm van benne).

 

Csoli, megnézed a filmet, és kiderül, ha kiderül. ;) Már én is leálltam a spoileres infókkal, mert én is meg szeretném nézni moziban.

Akkor erre lesz lehet válasz a Covenantban?

Számítok válaszokra, de úgy véltem, hogy a méretkülönbség a Promi bakija marad..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.