Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

De kétszer gyilkoltak le volna mindenkit?...jó mondjuk hogy ez nem teljesen igaz mert most nem láttuk hogy mindenki meghal, de ezek után ki tudná megállítani?

És ha jól láttam ott nem volt egy új modellű szereplő se.

Vívnak Obi és Anakin vele. Ők már újak, és a koporsós jelent is az.

 

Egyébként a Devaronon akkor Ropal mester volt.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vívnak Obi és Anakin vele. Ők már újak, és a koporsós jelent is az.

 

Egyébként a Devaronon akkor Ropal mester volt.

De ahogy a koporsós jelenetből is kiderült Obi és Ani már nem a Devaronon vívtak vele. Lehet hogy Devaron->szünet->átöltöznek-> vívás

És az se példanélküli hogy két jedi és egy padawan vannak együtt gondoljunk csak Obi-Ani-Ahsoka trióra.

 

De ezen még kár vitatkozni mert az epizódot úgyis csak jövőre látjuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ahogy a koporsós jelenetből is kiderült Obi és Ani már nem a Devaronon vívtak vele. Lehet hogy Devaron->szünet->átöltöznek-> vívás

És az se példanélküli hogy két jedi és egy padawan vannak együtt gondoljunk csak Obi-Ani-Ahsoka trióra.

 

De ezen még kár vitatkozni mert az epizódot úgyis csak jövőre látjuk.

Várjuk meg. Egyébként itt nem csak az öltözékükről van szó, hanem a kinézetükről is! A koporsós jelenetben nem vetted észre Obi-n, hogy teljesen más a haja, az arca is?
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg durva spoiler az, amint lentebb írtál, Ody, és vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban...

Spoiler:

Az első gondolatom az volt, hogy hogy a fenébe merészelik? A TCW egyik legjobb karakterével ezt művelni? Csak így? Annyi mindent ki lehetne még hozni belőle, alig szerepelt, és mindig csak többet akartam belőle...

 

Viszont ez egyben egy ésszerű döntés, mert nem hagyják, hogy a karakter idővel unalmas, elcsépelt legyen. Így mindörökre cool marad, még ha az életét veszti akkor is.

 

De legalább valaki olyasvalaki végez vele, mint Vos... Akivel így az előzetesek alapján nem vagyok megelégedve. Nem tetszik ez a lazasága. Teljesen karakteridegen tőle... Bár én csak 1 képregényt olvastam el, amelyikben szerepelt, de nem emlékszem, hogy abban ilyen lett volna.

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt csak az amcsi fórumon írták, szerintem nem igaz. :D

Spoiler:

Szerintem sem. Valószínűleg abból következtettek erre, hogy Vos sarokba szorítja Bane-t, ahonnan nemigen tud hova menekülni. Viszont egy másik előzetesből kiderült, hogy Bane és Obi-Wan vívni fognak, a háttér és minden egyéb jel alapján pedig ez lesz az a rész. Bane pedig zöld fénykarddal harcol, ami szinte biztos, hogy Vos-é. Szóval a rész megnézéséig ne vegyünk biztosra semmit. :D Ziro viszont szinte biztos, hogy eltávozik az Örök Hutt Mezőkre. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valaki látta már?

Aligha, mivel még nem adták. Ma mutatják be Amerikában, de az nekünk már holnap lesz :D Van pár órányi időeltolódás. Náluk még legkeletebbre is csak öt óra lesz, a rész meg valamikor nyolc felé van, ha jól tévedek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aligha, mivel még nem adták. Ma mutatják be Amerikában, de az nekünk már holnap lesz :D Van pár órányi időeltolódás. Náluk még legkeletebbre is csak öt óra lesz, a rész meg valamikor nyolc felé van, ha jól tévedek.

Én hülye meg elfelejtettem az időeltolódást, náluk még csak délután van XD

(Elnézést ilyenkor este már nem tudom hogy merre hány méter, és nem, nem vagyok hatása alatt semmi szernek xD)

Szerkesztve: - misi920
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mostani részhez tudom.

De én a 3X10- es részre értettem, az csak jövő héten jön, majd csak az a pillanat is eljön :D

Én meg ezt a Hunt for Zirora értettem. Nem letolásból, csak hogy tudd a "Valaki látta már?" típusú hozzászólásokat ide írjuk, a részek topikjában pedig magát az epizódot beszéljük

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.