Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

De jut eszembe... Mi van akkor, ha...

 

...Az a gungan nem Tarpals? Ha jól emlékszem már a harmadik évadban volt erről egy pletyka, hogy Lunker kapitány egy epizódban fontos szerephez fog majd jutni. Talán ez az epizód lesz az.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De jut eszembe... Mi van akkor, ha...

 

...Az a gungan nem Tarpals? Ha jól emlékszem már a harmadik évadban volt erről egy pletyka, hogy Lunker kapitány egy epizódban fontos szerephez fog majd jutni. Talán ez az epizód lesz az.

 

Meglássuk. :)

 

Azért valljuk be, hogy a legnagyobb poén akkor lesz amikor tök igaza lesz :D

Az nagyon gagyi lenne továbbra is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most lesz idén Celebráció vagy csak jövőre a 3D alkalmából? (szerintem csak jövőre lesz.)

 

 

Fantasztikus a 4. szezon teaser. Végre látjuk Mon Calamarit, és aki szemfüles, lazán kiszúrta, hogy a támadók nem csak harci droidok, hanem valami humanoid harcosok is. A fázis 4 klónoknak meg külön örülök, a teaser végén a klónok beszélgetése pedig nagyon összeesküvés szagú. Csak nem dezertáláson törik a fejüket?

 

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most lesz idén Celebráció vagy csak jövőre a 3D alkalmából? (szerintem csak jövőre lesz.)

 

 

Fantasztikus a 4. szezon teaser. Végre látjuk Mon Calamarit, és aki szemfüles, lazán kiszúrta, hogy a támadók nem csak harci droidok, hanem valami humanoid harcosok is. A fázis 4 klónoknak meg külön örülök, a teaser végén a klónok beszélgetése pedig nagyon összeesküvés szagú. Csak nem dezertáláson törik a fejüket?

 

Idén nem lesz Celebration.

 

 

Azok akik úsznak a droidokkal szerintem quarrenek. A klónok a végén pedig tényleg nagyon jók! Maga a megvilágítás is frankó, eléggé fenyegetőek lettek így. Kíváncsi leszek mi fog történni. Jön a 66-os parancs előélete? De jó is lenne!

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is ütősebb trailerre számítottam, de azért ez is több a semminél. Úgy tűnik, végre teljesül egy régi kívánságom és

láthatunk víz alatti ütközetet a TCW-ben. :rock: Valószínűleg a trandoshan-wookie ellentét után vászonra viszik a calamari-quarron ellentétet is, aminek szintén örülök. Ezt már csak az koronázná meg, ha Ackbar is feltűnne ebben a történetszálban. Padmé új külseje (az Ep1-ben látott kinézetére gondolok a nabooi csata alatt) is nagyon jó, plusz mintha minden karakter külsején tovább csiszoltak volna. Annak nem igazán örülök, hogy Anakin és Dooku ismét párbajozni fognak egymás ellen, mert számomra az Ep3-ból, Anakin kijelentéséből az jön le, hogy ők az Ep2 óta nem hogy nem párbajoztak, nem is találkoztak egymással. A phase II-es páncélok (végre Rex is megkapta) elterjedéséből is látszik, hogy közel a háború vége. Érdekes lesz! :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is ütősebb trailerre számítottam, de azért ez is több a semminél. Úgy tűnik, végre teljesül egy régi kívánságom és

láthatunk víz alatti ütközetet a TCW-ben. :rock: Valószínűleg a trandoshan-wookie ellentét után vászonra viszik a calamari-quarron ellentétet is, aminek szintén örülök. Ezt már csak az koronázná meg, ha Ackbar is feltűnne ebben a történetszálban. Padmé új külseje (az Ep1-ben látott kinézetére gondolok a nabooi csata alatt) is nagyon jó, plusz mintha minden karakter külsején tovább csiszoltak volna. Annak nem igazán örülök, hogy Anakin és Dooku ismét párbajozni fognak egymás ellen, mert számomra az Ep3-ból, Anakin kijelentéséből az jön le, hogy ők az Ep2 óta nem hogy nem párbajoztak, nem is találkoztak egymással. A phase II-es páncélok (végre Rex is megkapta) elterjedéséből is látszik, hogy közel a háború vége. Érdekes lesz! :yeah:

 

 

 

A Calamari vezér az elviekben Ackbar.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy újabb trailer a negyedik évadról! Azt a mindenit! Nem semmi látványban lesz részünk! :o Kudar, örülni fogsz. :D

 

4. évad előzetes

 

 

Lesz benne egy olyan Jedi mint Dex. :)

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Asszem volt egy kisebb...na jó hagyjuk, szóval azt hiszem ez az évad ütni fog. :D

 

És igen FISTOOOOOO :rock: Mióta láttam a Gendy részt, azóta várok egy ilyenre! :) Vagy 100x láttam azt. Most meg is nézem. :D

És akkor jól láttam hogy Gunganek küzdenek majd Grivi ellen, és talán az egyikük lesz olyan ügyes hogy jól meg is szorongatja. A Dex-es jedi meg úgy nézem elég brutál lesz a 4 fénykarddal. :D OMG!

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez tényleg üt skacok! Olyan látványvilág van, hogy azóta is csak tátom a szám. :o

 

 

Nem vagyok buzi, de Fistot félmeztelenül a víz alatt akciózni látni....ez egy álom! :D Nekem is az a rész az egyik kedvencem a régi CW -ből Kudar! :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó kis trailerek! Így láthatatlanban az előzetesek alapján azt hiszem, a negyedik évaddal sem lesz gond. Besalisk Jedi, gunganok - remélem lerohanják Naboot a szeparatisták -, víz alatti harc, és ha jól látom, végre eszükbe jutott a készítőknek, hogy a köztársasági vadászgépek nem kék, hanem zöld lézernyalábot eregetnek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pár infó Filonitól, akit a Wonder Con -on kérdezhettek a rajongók.

 

- Már minden epizód ötlete Lucas -tól jön

- Rex és Ahsoka sorsára már vannak ötletek!

- Ventress vissza fog térni

- Lucas rengeteg epizódon dolgozik. Nem kizárt 8 évad sem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó kis trailerek! Így láthatatlanban az előzetesek alapján azt hiszem, a negyedik évaddal sem lesz gond. Besalisk Jedi, gunganok - remélem lerohanják Naboot a szeparatisták -, víz alatti harc, és ha jól látom, végre eszükbe jutott a készítőknek, hogy a köztársasági vadászgépek nem kék, hanem zöld lézernyalábot eregetnek. :)

 

Jó lenne ha lerohannák, mert akkor végre lenne szenvedés Naboo-n amit annyira hiányoltok. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én kicsit soknak tartok 8 évadot. Imádom, de pl ha csak 4 évad lenne, és a másik 4 pedig mondjuk játszódhatna a ANH és a TESB között. Annyira hiányoznak már Hanék hogy mikor múltkor valaki belinkelt egy Han és Chewie fan animációs filmet, nagyon elkezdtek hiányozni. És mivel úgy néz ki több film nem lesz, ezért simán ki lehetne azt az időszakot is aknázni. Elég sok minden történhetne ott is a Birodalom és a Lázadók között. :(

 

Ody: Naná hogy a kedvenced! Az a rész ütni fog, ha csak kicsit is hasonlítani fog az elődjéhez.

Esetleg még egy Jabiimet megnéznék. :):rock: Simán lehetne majd évadzáró. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont ha jól láttam

Jól láttad. Ahogy nézem, ez csak pár részből van összevágva, szerintem ami eddig kikerült 2 előzetes az első 5 részt tartalmazza.

Viszont ha valóban 8 évad lesz, akkor

elég sokáig jegelni is tudják őket, hisz sokáig tarthat míg megkeresi Mault és ő meg kiképzi, majd visszatérnek a főhösök közelébe. Nem lennék meglepve, ha a 4. évadban nem is látnánk őket vagy csak a vége környékén.

Láttunk már ilyet: Ventresst is hanyagolták a 2. évadban.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is kicsit soknak tűnik a nyolc évad, ellenben lehet olyan kronológia is majd, hogy az egész évad 1-2 történetre épül ami már mindjárt másként állítaná be ezt a nyolcas számot.

 

Viszont ha jól láttam

Maul és testvérkéje nincs nagyon benne az előzetesben. Lehet későbbre tartogatják?

 

 

 

 

Szerintem az EPI premierre tartogatják.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól láttad. Ahogy nézem, ez csak pár részből van összevágva, szerintem ami eddig kikerült 2 előzetes az első 5 részt tartalmazza.

Viszont ha valóban 8 évad lesz, akkor

elég sokáig jegelni is tudják őket, hisz sokáig tarthat míg megkeresi Mault és ő meg kiképzi, majd visszatérnek a főhösök közelébe. Nem lennék meglepve, ha a 4. évadban nem is látnánk őket vagy csak a vége környékén.

Láttunk már ilyet: Ventresst is hanyagolták a 2. évadban.

 

 

Ez talán inkább ne történjen meg. Az igazi Darth Maul-nak semmi keresnivalója a Klónok Háborújában.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.