Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ez rohadt jó lesz! Ráadásul az első előzetesben mondták, hogy ez egy négy részes szál lesz.

Werebazs:

 

Boba öregedése szerintem érthető, Ahsoka is kb ennyit öregedett a 3. évad felénél.

 

 

Amúgy nagyon tetszik, hogy Bossk ilyen védelmező Bobával szemben.

Kis koromban Boba volt a kedvenc karakterem az epv-ből, Bossktól, meg jól összecsináltam magam, mikor ráförmedt szegényt Piett admirálisra. :D Már akkor is felmerült bennem, hogy ezek a fejvadászok vajon hogy viszonyulhatnak egymáshoz. Ez a jó a TCW-ben, hogy az ilyen háttérszereplőknek is megmutatja a történetét. Ezt imádtam a Hunt for Ziro-ban is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez rohadt jó lesz! Ráadásul az első előzetesben mondták, hogy ez egy négy részes szál lesz.

Werebazs:

 

Boba öregedése szerintem érthető, Ahsoka is kb ennyit öregedett a 3. évad felénél.

 

 

De Boba csak kb 11 volt a második évad végén, tehát még nem kamaszodott, Ahsoka pedig igen. ;) Szerintem egyébként többet nőtt, mint Ahsoka az ugrásnál. Boba most inkább tűnik 14-nek, mint 12-nek. Persze lehet, hogy csak a rövidre nyírt haja miatt tűnik így nekem :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyszerű az előzetes! Mondtam én, hogy jó kis szál lesz ez. :)

 

 

Kíváncsi vagyok, Bane hogyan került be oda? Plusz ki az a tetovált fejű csávó? Klónnak néz ki...

 

 

Ő lesz Obi-Wan Kenobi "gyilkosa", akit elkapnak, gondolom és ő terveli ki Palpatine főkancellár elrablását, ehhez azonban meg kell szöknie. Cad Bane egy EU képregényben került börtönbe és jól láthatóan ezt vették alapul. (Még egy pont azért, hogy ne vegyük semmibe az EU-t.) Kétlem, hogy bármit is megmagyaráznának, úgy lesz ez, mint Aurra Sing szökésénél. Egyszerűen csak megtörtént, a többit pedig dolgozza fel a néző fantáziája. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyszerű az előzetes! Mondtam én, hogy jó kis szál lesz ez. :)

 

 

Kíváncsi vagyok, Bane hogyan került be oda? Plusz ki az a tetovált fejű csávó? Klónnak néz ki...

 

 

 

Nem értem, miért írod, hogy klónnak néz ki..

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Deception

 

 

Tudjátok mire gondoltam? Ez a firkás fejű nem Obi-Wan véletlen? :D

 

Az első előzetes nekem is ezt sugallta , de a második megtekintése után már elbizonytalanodtam.

 

Végül is stimmelne az eddig hallott infókkal: Kenobi ügynök beépül, Anakin vadászik rá.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első előzetes nekem is ezt sugallta , de a második megtekintése után már elbizonytalanodtam.

 

Végül is stimmelne az eddig hallott infókkal: Kenobi ügynök beépül, Anakin vadászik rá.

 

Óriási lesz. :D

 

 

Az Ágki által belinkelt klipben épp Anakin akarja levágni. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Deception

 

 

Tudjátok mire gondoltam? Ez a firkás fejű nem Obi-Wan véletlen? :D

 

Nekem is megfordult a fejemben, mert azért az fontos, hogy...

 

Cad Bane és a többiek ne ismerjék fel, de akkor hogy alakítják őt át? Ha megnézitek amúgy, annak a figurának pont ugyanolyan szeme van, mint Kenobinak.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Deception

 

 

Tudjátok mire gondoltam? Ez a firkás fejű nem Obi-Wan véletlen? :D

 

 

 

Eszembe jutott, de Ő az aki rálő Obi-wanra, így lesz egy olyan jelenet, mikor (lásd epguide kép) Ő céloz, Obi-wan meg a célkeresztben. Ha ezek után, mégis az ő külsejével és helyette megy börtönbe Obi, az kemény és jól kivitelezendő fordulat lenne! :-)

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy megkopott a fantáziám, de ezt mégis hogy kell elképzelni?

 

Mission impossible-ös hangváltoztató gumimaszk például.

De ezzel együtt még áll a jelenet amit alább spoilerben írtam, mert az lesz.

 

Habár;

 

Megnéztem még egyszer és lehet benne valami.

A szeme tényleg Kenobié. És nem túl nehéz fiús duma a "kölyök nem akarok bajt" meg a "te sem akarhatod ezt", meg egyálalán úgy jön le, hogy nem emlékszik Bobára és az esetre amit Boba említ, hogy tartozik neki vagy mi?

 

 

 

Szóval tűkön ülök holnapig.. :)

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.