Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Valószínűleg átsiklottam felette. Ezer és ezer bocsi. :oops:

 

Szerk: Pontosabban elfelejtettem, hogy ezt már beírtad anno.

Még a topik legelején írtam néhány részletet a Brothersből, többszörös spoiler fül mögé rejtve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A reménysugár alatt arra gondoltam, hogy némi esély van még arra,

hogy Maul nem élte túl a naboo-i szeletelést/zuhanást. Ha jól rémlik, azt ígérték a készítők, hogy még ebben az évadban lesz egy Mortis-hoz hasonló szál/rész, amiben választ kapunk néhány megválaszolatlan kérdésre. Talán van még rá némi esély, hogy Maul "feltámadása" csupán egy igen élethű látomás, vagy valami ehhez hasonló.

Lehet, hogy csak a sztorival kapcsolatos vágyaim tükröződnek az optimizmusomban és reménykedésben, minden esetre az eddigi legvárósabb finálé elé nézünk.

 

Értem, ennek a Morthis-Maul történetnek, ha jól megoldják én nagyon tudnék örülni.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így van, én is reménysugárként fogom fel, és remélem, hogy nem lesz elrontva az évadzáró.

Hisz Obi-wan is átváltozott, pedig néhányan kisápadtak itt, hogy ezt hogy oldják meg, hogy Bane nem ismeri fel, meg hogy Anakin is őket kergeti majd.

Megoldották: egy huszárvágással.

Nagyon bízom bennük!

 

És KisKósa! A The Box tényleg "kockás" lesz,ami jó és én is várom nagyon!

 

Egyébként jól értem, hogy a 11 fejvadász megmérettetik majd odabent? Gondolom jól, mert a .com-on is az van kiírva, mottónak, hogy "ki éli túl?" Ez amellett, hogy izgalmasan hangzik, lehet ám egy újabb időhúzás is. Fejvadászok vállalnának élet-halál harcot azért, hogy övék legyen egy meló? Vagy valamit rosszul gondolok?

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így van, én is reménysugárként fogom fel, és remélem, hogy nem lesz elrontva az évadzáró.

Hisz Obi-wan is átváltozott, pedig néhányan kisápadtak itt, hogy ezt hogy oldják meg, hogy Bane nem ismeri fel, meg hogy Anakin is őket kergeti majd.

Megoldották: egy huszárvágással.

Nagyon bízom bennük!

 

És KisKósa! A The Box tényleg "kockás" lesz,ami jó és én is várom nagyon!

 

Egyébként jól értem, hogy a 11 fejvadász megmérettetik majd odabent? Gondolom jól, mert a .com-on is az van kiírva, mottónak, hogy "ki éli túl?" Ez amellett, hogy izgalmasan hangzik, lehet ám egy újabb időhúzás is. Fejvadászok vállalnának élet-halál harcot azért, hogy övék legyen egy meló? Vagy valamit rosszul gondolok?

 

 

 

Lehet úgy lesz hogy csak a legjobb/ak vehetnek majd részt Palpatine elrablásában.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Lehet úgy lesz hogy csak a legjobb/ak vehetnek majd részt Palpatine elrablásában.

 

Ami gondolom nem kevés pénzjutalommal jár. Ezért már megéri kockáztatni. Ráadásul a mezőny igen erősnek tűnik. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A "Bounty" c. epizód március 2. án érkezik!

Már csak az évzáró két rész dátuma hiányzik. Reméljük egy dupla lesz, ahogy szokott.

 

Egyébként nem ilyentájt "előzött" a 2. és 3. évadban egy angol csatorna és előbb láttuk a záró részeket, mint az amerikaiak?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A "Bounty" c. epizód március 2. án érkezik!

Már csak az évzáró két rész dátuma hiányzik. Reméljük egy dupla lesz, ahogy szokott.

 

Egyébként nem ilyentájt "előzött" a 2. és 3. évadban egy angol csatorna és előbb láttuk a záró részeket, mint az amerikaiak?

Látom észrevetted, hogy ki van írva a topikban. ;) Az előzésre most nagyon figyelnek. Szó nincs ilyenről. Egyébként a bemutatókat tekintve is az egyik legegységesebb és legjobb évad.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látom észrevetted, hogy ki van írva a topikban. ;) Az előzésre most nagyon figyelnek. Szó nincs ilyenről. Egyébként a bemutatókat tekintve is az egyik legegységesebb és legjobb évad.

 

Nem a topicban vettem észre. :P

Egyébként valóban, ha nem lesz nagy szünet a Bounty után, a leghamarabb véget érő évad lehet belőle.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól néznek ki a következő részek.

 

Van egy olyan gondolatom, amely megmagyarázná, hogy talán a mostani szál hátterében lévő Palpi elrablás talán tényleg az EP3-as eseményekre vonatkozik. Uhyebár eredetileg úgy volt, hogy a TCW 5 évados lesz, ez már a 4. évad. Talán amikor a sztorit írták már arra gondoltak, hogy elkezdik az EP3-hoz kanyarítani az eseményeket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól néznek ki a következő részek.

 

Van egy olyan gondolatom, amely megmagyarázná, hogy talán a mostani szál hátterében lévő Palpi elrablás talán tényleg az EP3-as eseményekre vonatkozik. Uhyebár eredetileg úgy volt, hogy a TCW 5 évados lesz, ez már a 4. évad. Talán amikor a sztorit írták már arra gondoltak, hogy elkezdik az EP3-hoz kanyarítani az eseményeket.

Lehet, de még hátra van két évad. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Palpatine kapcsán...

 

...szerintem azért sem lehet szó az Ep3-as elrablásról, mert egyrészt addig még legalább fél év van hátra (de hónapok biztosan) és nem hiszem, hogy a Konföderáció addig fogva tartaná a főkancellárt, illetve hogy a Jedik addig nem tennének semmit. Palpatine elrablása eleve közvetlenül az Ep3 előtt zajlik. Grievous betör Coruscantra, elrabolja Palpatine-t (direkt nem akarom példának hozni A gonosz útvesztője c. remek regényt, pedig ott tökéletesen ki van fejtve), majd menekülőre fogja, amikor megérkezik Anakin és Obi-Wan...

Másrészt, a quadrológia utolsó része elvileg (a cím alapján) a Naboo-n fog játszódni, onnan akarják majd elrabolni Palpatine-t (ahogy a Jedik is említették), így szinte biztos, hogy nem sok köze lesz a dolognak az Ep3 eleji emberrabláshoz.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Palpatine kapcsán...

 

...szerintem azért sem lehet szó az Ep3-as elrablásról, mert egyrészt addig még legalább fél év van hátra (de hónapok biztosan) és nem hiszem, hogy a Konföderáció addig fogva tartaná a főkancellárt, illetve hogy a Jedik addig nem tennének semmit. Palpatine elrablása eleve közvetlenül az Ep3 előtt zajlik. Grievous betör Coruscantra, elrabolja Palpatine-t (direkt nem akarom példának hozni A gonosz útvesztője c. remek regényt, pedig ott tökéletesen ki van fejtve), majd menekülőre fogja, amikor megérkezik Anakin és Obi-Wan...

Másrészt, a quadrológia utolsó része elvileg (a cím alapján) a Naboo-n fog játszódni, onnan akarják majd elrabolni Palpatine-t (ahogy a Jedik is említették), így szinte biztos, hogy nem sok köze lesz a dolognak az Ep3 eleji emberrabláshoz.

 

Igazad lehet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Palpatine kapcsán...

 

...szerintem azért sem lehet szó az Ep3-as elrablásról, mert egyrészt addig még legalább fél év van hátra (de hónapok biztosan) és nem hiszem, hogy a Konföderáció addig fogva tartaná a főkancellárt, illetve hogy a Jedik addig nem tennének semmit. Palpatine elrablása eleve közvetlenül az Ep3 előtt zajlik. Grievous betör Coruscantra, elrabolja Palpatine-t (direkt nem akarom példának hozni A gonosz útvesztője c. remek regényt, pedig ott tökéletesen ki van fejtve), majd menekülőre fogja, amikor megérkezik Anakin és Obi-Wan...

Másrészt, a quadrológia utolsó része elvileg (a cím alapján) a Naboo-n fog játszódni, onnan akarják majd elrabolni Palpatine-t (ahogy a Jedik is említették), így szinte biztos, hogy nem sok köze lesz a dolognak az Ep3 eleji emberrabláshoz.

 

Nem csak a cím alapján, már a Deceptionben is megemlítették. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha mégis ez az EP3-as elrablás lenne, és felülírják A gonosz útvesztőjét illetve a Clone Wars-sorozatot, itt, kérem szépen, patakvér fog folyni :D

De nem lesz, fogjátok már fel. >.< Teljesen abszurd lenne ha a kancellárt még egy évig fogva tartanák, mert elméletileg a második évében járunk. Csak azért, mert hasonlít az EPIII. elejére, még nem kell egyből arra asszociálni, semmi köze hozzá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.