Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Így igaz.. a gépi részei túlsúlyban voltak, de a géptestet is a megmaradt agya irányította, ami meg nem volt gép :D

Mert ha jól tudom a jó tábornok eredeti alakjából némi belső szerv (pl szív) és az agya maradt meg, semmi más... a többi "alkatrész" már gépi volt.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így igaz.. a gépi részei túlsúlyban voltak, de a géptestet is a megmaradt agya irányította, ami meg nem volt gép :D

Mert ha jól tudom a jó tábornok eredeti alakjából némi belső szerv (pl szív) és az agya maradt meg, semmi más... a többi "alkatrész" már gépi volt.

Jól tudod. :) Grievous szerveiből csupán az agya, néhány létfontosságú szerve, illetve a fejének egy része (többek közt a szemei) maradtak meg.

De ez is arra világít rá, hogy jóval súlyosabb sérüléseket élt túl, mint Maul. Mert bár Grievous sokkal inkább gép, az élő szervei nélkül mégse lenne több egy rakás ócskavasnál, így végső soron mégis élőlény, a legfejlettebb kibernetikával. Obi-Wan sem véletlenül úgy ölte meg, ahogy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De egyelőre támogatom azt, hogy halasszuk ezeket a problémákat a vetítés utánra, addig még előttünk van a The Box és a Crisis On Naboo. Apropó, szavazzunk. Szerintetek ki fogja túlélni a játékot? Rako Hardeenre, azaz Obi-Wan Kenobira természetesen tilos szavazni. :)

 

Szerintem ha valaki, hát Cad Bane biztosan túl fogja élni, Embóban nem vagyok annyira biztos, hiszen már Bounty Hunters eredeti forgatókönyve szerint már rég halottnak kéne, hogy legyen. A többiekben viszont abszolút nem vagyok biztos, talán Twazzi, Derrown, esetleg Sinrich. Szerintetek? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ez is arra világít rá, hogy jóval súlyosabb sérüléseket élt túl, mint Maul.

 

Oké, de Grievous esetében a baleset megrendezett volt, és egyből ki is halászták azt, ami maradt belőle, hogy vihessék összepakolni. Mault meg kétlem, hogy egy komplett orvosi csapat várta az akna alján.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem Cad Bane-en és Embón kívül mindenki meghal. A rodiai lesz az első (ha nem számítjuk az egyik ithorit) :)

Akkor ezek szerint nem csak én érzem úgy, hogy Jakoli biztosan meghal, méghozzá viszonylag hamar. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szóval kíváncsian várom mi fog kijönni ebből a Maul szálból... semlegesen állok a dologhoz, meglátjuk.

 

Jómagam sem temetem a történetet, sőt! Nagy ügyességgel ebből lehet egy remek szál, de benne van a pakliban, hogy csúnyán elbaltázzák. :para:

Szerkesztve: - Embo
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit csaltam. :D Az egyik előzetesben jól látható, hogy az egyik fejvadász Anakinnal harcol.

Ez a fejvadász, pedig:

Derrown

.

Tudtam, hogy őt nem nyírják ki, hiszen talán benne van a legtöbb fantázia és ő biztosan közönség kedvenc lesz. Meg tudnád mutatni, hogy melyik videóban volt ez? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor ezek szerint nem csak én érzem úgy, hogy Jakoli biztosan meghal, méghozzá viszonylag hamar. :)

Bulduga, Jakoli, Sinrich, Onca, Sixtat, Mantu, Kiera Swan, Derrown, Twazzi a halálozási sorrendem :) Obi, Moralo Eval és Cad Bane életben maradnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bulduga, Jakoli, Sinrich, Onca, Sixtat, Mantu, Kiera Swan, Derrown, Twazzi a halálozási sorrendem :) Obi, Moralo Eval és Cad Bane életben maradnak.

Moralo Eval persze, hogy életben marad, elvégre be sem lép a Dobozba. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Természetesen, itt is van:

 

Ennek a legvégén van az említett jelenet!

 

 

Nyakamat tenném rá, hogy ez már nem a The Box-ban lesz, hanem a rákövetkező részben. De persze ez nem 100 %, csak az én teóriám. :)

 

Hmmm... Ebből sokkal több is kiderül, mint amit elsőre gondoltam. Köszi szépen. :) Mert én úgy vettem észre, hogy...

 

...Sixtat is túléli. Egyébként az tényleg Derrown, bár annyira nem vettem ki, hogy Anakinnal harcol, elég hirtelen jelenet. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is hülyeségnek tartom az ötletet, csak ha már ez a helyzet állt elő, megpróbálom élvezni. Nálam ez egy szinten van a Zillo szörnyes részekkel. Abszolút fölösleges sztori, amit csak azért találtak ki, hogy cool legyen. Mert ugye hogy jutott eszükbe Filoniéknak feltámasztani Mault? Az epI után egy csomó rajongónak az volt a baja, hogy Maul túl kevés játékidőt kapott, és kár volt kinyírni. Erre Davék, hogy örömet okozzanak a csalódottaknak, visszahozzák a halálból is, csak mert egyesek nem láttak eleget a coolságából. Ugyanaz, mint mikor az EU kihozta Boba Fettet a Sarlaac gyomrából, csak a mostani sajnos hivatalos álláspont, és még Lucas is rábólintott.

Úgyhogy én se rajongok az ötletért, de megpróbálom a jó oldalát nézni, vagyis, hogy újra láthatjuk Mault, aki lássuk be, tényleg túl kevés időt kapott a szereplésre eddig.

Lucas ötlete volt, hogy támasszák fel Mault. Erről ennyit. Egyébként pedig ez egy sorozat, amiben szükségképpen vannak mellékszálak is. 150 részen keresztül nem lehet mindig a fő csapásvonallal foglalkozni.

 

Így száll hát sírba egy legendás mese. :(

:pfff:

 

WTF? Már azt hittem nem a Saga fórumon vagyok ezt a nyavalygást olvasva. Olyanok vagytok, mint a vérpistikék. Nem láttátok még az epizódokat, de már megy a nyifi-nyafi.

George, Katie és Dave. Ez a hármas a biztos siker arra, hogy nem lesz az évadzáró rossz. Csalódtunk már Dave-ben vagy Katie-ben? Nem. Ők tudják, mit miért csinálnak és ha már lement a rész és akkor írtok ilyet, akkor OK, de előtte...

Nagyon igazad van! Viszont az ellenérzés ezúttal érthető. Bízzunk a trióban. :)

 

De egyelőre támogatom azt, hogy halasszuk ezeket a problémákat a vetítés utánra, addig még előttünk van a The Box és a Crisis On Naboo. Apropó, szavazzunk. Szerintetek ki fogja túlélni a játékot? Rako Hardeenre, azaz Obi-Wan Kenobira természetesen tilos szavazni. :)

 

Szerintem ha valaki, hát Cad Bane biztosan túl fogja élni, Embóban nem vagyok annyira biztos, hiszen már Bounty Hunters eredeti forgatókönyve szerint már rég halottnak kéne, hogy legyen. A többiekben viszont abszolút nem vagyok biztos, talán Twazzi, Derrown, esetleg Sinrich. Szerintetek? :)

Bane, Hardeen és Embo. Szerintem a többi meghal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hmmm... Ebből sokkal több is kiderül, mint amit elsőre gondoltam. Köszi szépen. :) Mert én úgy vettem észre, hogy...

 

...Sixtat is túléli. Egyébként az tényleg Derrown, bár annyira nem vettem ki, hogy Anakinnal harcol, elég hirtelen jelenet. :)

 

 

Derrown mellett Sixtat az, akiért szorítok.(Na meg persze Embo komáért, de őt nem féltem egy ilyen kis akadálytól. :D) Egyszerű, de félelmetes fazonnak tűnik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Embo szerintem is túléli (őt véletlenül kihagytam a listáról), jó szereplő. Hm, lehet, hogy újra megnézem azokat a részeket, amikben szerepelt.

Már a Bounty Huntersben is a szívbaj kerülgetett amikor elterült a földön. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez 2012-es lista szerintem. Tegnapi a bejegyzés is. De lehet, h tévedek, jó ha megnézed Te is.

 

http://www.rebelscum.com/story/front/The_Clone_Wars_2012_By_The_Numbers_143485.asp

Bizony. Ez új lista.

 

 

Akkor így a Mortis szerű magyarázat is ugrott. Darth Maul cyborg lesz. :lol: Gyerekek ez egyre nagyobb gáz!

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bizony. Ez új lista.

 

 

Akkor így a Mortis szerű magyarázat is ugrott. Darth Maul cyborg lesz. :lol: Gyerekek ez egyre nagyobb gáz!

 

 

 

Olyat is olvastam, hogy 6 lába lesz, de ezt már nem is hiszem el.... mert annak mi köze is lenne Ray Park stílusához?

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Továbbra se fér a fejembe hogy miért kell már 4 résszel előre temetni a sorozatot. Bízzatok már kicsit Lucasban, Katieben és Filoniban.

Ki temeti a sorozatot? Én biztos nem. Egyszerűen fájdalmas amikor ilyeneket olvasok a kedvenc sorozatommal kapcsolatban. Persze ha kielégítik az igényeimet, akkor én leszek az első aki elnézést fog kérni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg az. Egyébként Brodie, tényleg az lesz neki, ha megnézed a topik legelső bejegyzését, akkor láthatod. :)

 

Már akkor elolvastam amikor írtad :) csak azóta sem tudom ezt elképzelni, hogy minek, és hogy nézne ki?

 

 

Én nem temetem a sorozatot, már többször írtam, hogy nézni fogom, mert jó 1 heti egyszer abba a messzi-messzi galaxisba elutazni. DE...

 

Utoljára akkor volt ilyen rossz érzésem, amikor volt az a bizonyos ROTS spoiler, hogy Yoda bekeni magát iszappal, és el fog ereszteni egy galambot. És voltak olyan kommentelők, hogy nem lesz ez rossz, mert csak olyan lesz mint a TESB-ben. Egyszerűen van olyan ötlet, ami sehogysem működhet (szerintem).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.