Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

 

Ennek a Maulnak 6 "lábfeje"avagy karma van. Azaz a két lábán lesz 3-3 karom, mint Grievousnak. Legalábbis szerintem így oldják meg. Pókszerű Maul kicsit durva lenne :)

 

 

 

Nagyon remélem, hogy így van, ennek több értelme van, de a feltámasztott Maul már önmagában elég durva.... :pfff:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Említette Filoni, hogy Talzin anya milyen fontos szereplő, nem ismerjük a szándékait, nem tudjuk mit miért tesz és talán az egyik legrejtélyesebb karakter a sorozatban... Talán ő...

 

...Maul anyja? Elképzelhető. A dathomiri nők és az ott élő zabrakok generációk óta kereszteződtek egymással, elképzelhetőnek tartom.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Említette Filoni, hogy Talzin anya milyen fontos szereplő, nem ismerjük a szándékait, nem tudjuk mit miért tesz és talán az egyik legrejtélyesebb karakter a sorozatban... Talán ő...

 

...Maul anyja? Elképzelhető. A dathomiri nők és az ott élő zabrakok generációk óta kereszteződtek egymással, elképzelhetőnek tartom.

 

Ez remek ötlet. :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez remek ötlet. :o

 

Ráadásul Talzin anya egy olyan concept arton alapul, ami eredetileg Darth Maul lett volna. Arról nem is beszélve, bár EU, mégis a legfrissebb, a TCW-vel kompatibilis EU-hoz tartozik, hogy egy dathomiri nő bízta Palpatine gondjaira Mault, nem részletezem, hogy milyen körülmények között, egyelőre még nekem sem tiszta, de ezt a nőt valamilyen oknál fogva nem nevezték nevén, gyanítom, hogy nem akarták lelőni a poént.

 

Szerk.: Most olvasom, hogy mégsem ő az. Szándékosan nem írtak volna ilyen marhaságot, pláne az új információk fényében, tehát valószínűleg mégsem ő az. És van neve a nőnek, csak akkoriban, amikor ezt olvastam, még nem volt fent. >.< De a nagyanyja még lehet.

 

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A legkisebb elfogultság nélkül mondhatom, hogy Embo a legnagyobb király. :D

Ez kétségtelen, szinte már olyan, mint Chuck Norris Star Wars kiadásban. "Ha te látod Embót, ő is lát téged, de ha te nem látod Embót, akkor másodpercekre vagy a haláltól." :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az eddigi legjobb képek Maulról. Érdekesség Opress a háttérben.

 

Nem kicsit érdekeség bizony. Mire a feltűnő aránytalansága?

 

 

Csak nem egy jelenéssel van dolga?

És az ígért Mortishoz hasonló dolgok sem voltak még.

Tudom, hogy fiolyton ezt szajkózom, de bizakodom.

 

 

 

Ja és most jöttem a haza a TPM 3D-ről. Nagyvásznon, hangulattal effectekkel 3D-vel állíthatom:

Maul kurvár@, de kurvár@ halott! Nem lehet más. :D

Megyek is az aktuális topicba!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem kicsit érdekeség bizony. Mire a feltűnő aránytalansága?

 

 

Csak nem egy jelenéssel van dolga?

És az ígért Mortishoz hasonló dolgok sem voltak még.

Tudom, hogy fiolyton ezt szajkózom, de bizakodom.

 

 

 

Ja és most jöttem a haza a TPM 3D-ről. Nagyvásznon, hangulattal effectekkel 3D-vel állíthatom:

Maul kurvár@, de kurvár@ halott! Nem lehet más. :D

Megyek is az aktuális topicba!

A háttér elég ködös, füstös. Nem igazán jól kivehető.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A TCW magazinból...

 

 

 

"Talán a legsokkolóbb visszatérés azóta, hogy Obi-Wan Kenobi visszatért az Erő honából a Birodalom Visszavág című filmben. Darth Maul visszatér a Star Wars Saga -ba - és halálosabb mint valaha!" Eztán leírja mi történt az EPI azon jelenetében amikor megvívnak és Obi kettévágja. Majd felteszi a kérdést, hogy mi történt közvetlen ezután? Nyilván ezt egy visszaemlékezés során fogják megválaszolni. Mindazonáltal érdekes lesz, ha egy EPI -es film jelenet animációs formában folytatódik.

 

swtcwm-10-spread-1.jpg

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De jó lesz már ezen az évadzárón túl lenni.

 

Most sajnálom igazán, hogy a holnapi rész után jön egy hét szünet, mert így valószínüleg nem lesz "ep. guide" a .com-on és vele trailer sem a Massacre-ből.

Max. abban reménykedhetünk, hogy nem kapcsolják ki a "felvevőt" és becsúszik a rész után a CN előzetese.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De jó lesz már ezen az évadzárón túl lenni.

 

Most sajnálom igazán, hogy a holnapi rész után jön egy hét szünet, mert így valószínüleg nem lesz "ep. guide" a .com-on és vele trailer sem a Massacre-ből.

Max. abban reménykedhetünk, hogy nem kapcsolják ki a "felvevőt" és becsúszik a rész után a CN előzetese.

Lesz miről beszélgetni két hétig. :D Azt hiszem ez a TCW legjobban várt történetszála lesz, több okból is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Új Darth Maul spot! Nem mondták, hogy horror lesz.

 

http://insidetv.ew.com/2012/02/10/darth-maul-clone-wars-teaser/

 

Na tessék. Ez megint minden volt, csak infó nem. Ügyesek nagyon.

Koppanni fognak az előre fanyalgók, egyre biztosabb vagyok benne.

Képzelem, milyen szadista vigyorral dörzsölik a tenyerüket az alkotók.

 

Ó és ez volt Sam Witwer hangja Maul-ként? Nem illett hozzá, bár elég nagyot kiáltott.

Nem értem miért nem lehetett felkérni Peter Serafinovitz-ot, vagy kit, (bocs, ha rosszul írtam), ha egy Liam Neesont is fel lehetett.

Magyar viszonylatban majd gondolom Zágoni Zsoltról ne is álmodjunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi Ody :D

Fúú ettől az egy klipptől az a kevés fenntartásom is elszállt Maul visszatérésével kapcsolatban, ami eddig makacsul kitartott. Sam Witwer őrült nevetésétől égnek állt a szőr a talpamon :D

 

OFF

Félezredik komment :peace:

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi Ody :D

Fúú ettől az egy klipptől az a kevés fenntartásom is elszállt Maul visszatérésével kapcsolatban, ami eddig makacsul kitartott. Sam Witwer őrült nevetésétől égnek állt a szőr a talpamon :D

 

OFF

Félezredik komment :peace:

Gratulálok. :) Jó, hogy anno idetaláltál. :)

 

Ez az előzetes nagyon tetszett. Főleg a hangulata... :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.