Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Nem tudja valaki,hol tudnám megnézni online,vagy honnan tudnám letölteni az 1. és 2. évad részeit?

Bármelyik torrent oldalon fenn vannak a részek. Sima letöltést nem tudok. Talán a youtube -on meg is nézheted őket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oké,köszi a segítséget :)

 

De ha minden kötél szakad, keress meg e-mail-ben és elküldöm neked kiírva postán, olyan minőségben amiben akarod. :)

Olcsón megszámítom! ;)

Vagy küldesz egy pen-drive-ot plusz egy válaszborítékot, rámásolom és visszaküldöm! :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudja valaki,hol tudnám megnézni online,vagy honnan tudnám letölteni az 1. és 2. évad részeit?

Az 1-2-3-ik évad fent van indavideón és ahogy elnézem youtube-on is, igaz csak a magyar szinkronos. Ja és az indavideón, ne a keresőjébe írd, mert ott mindent megtalál, csak az epizódokat nem. Googlezd be, hogy a Klónok háborúja X. évad Y. rész és kidobja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugye lassan itt van a már így is túl sokat vitatott évadzáró.

Arra gondoltam, hogy még a legpesszimistábbaknak is van miért várni rá, hisz

 

 

4 rész lesz és az előzetes infók alapján Maul csak az utolsó kettőben fog feltűnni.

Szóval, ha Maultól elfüggetlenítjük a történetet, gondolhatunk arra is, ahogy ez az egész indult;

Ventress-re. Mert a Nightsisters-trilógia sokkal inkább az ő története, mint bárki másé.

Opress csak egy vadállat és tulajdonképpen báb. Hogy mit fog alakítani ráerőltetett testvérével, azt megelőzi két olyan rész, amire én nagyon kíváncsi vagyok.

Lesz benne egy Arc Troopers-ben megkezdett "beszélgetés vége", miszerint;

"-Lenyűgöző a tudása, alig marad el az enyém mögött..

-ha Dooku gróf meg is tanította önt fénykardot suhogtatni, alig mérheti magát hozzám..."

vagyis egy Ventress Vs. Grievous

avagy egy Éjnővérek vs. szeparatista bosszú.

 

Ez Darth Maultól teljesen független és nagyon várós. Feltehetőleg a Massacre/Vérfürdő c. részben abszolválhatjuk.

A Bounty című szintén Maul mentes rész, pedig kétlem hogy egy kókuszos csokiról szólna( :lol: ),

szerintem inkább a vérfürdő egy túlélőjére kitűzött fejpénz és hajsza lesz benne.

 

 

Szóval a történetszálba azért mindenki kezdjen majd bele.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Ventress-t én is nagyon várom, az egyik legjobb TCW-s karakter!

26 rész óta fel se bukkant. Annál azért többet ki tudnának hozni belőle, hogy évadonként 1-2-szer feltűnik fénykardozni...

 

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Ventress-t én is nagyon várom, az egyik legjobb TCW-s karakter!

26 rész óta fel se bukkant. Annál azért többet ki tudnának hozni belőle, hogy évadonként 1-2-szer feltűnik fénykardozni...

 

 

 

Szerintem pont annyira folyt bele a sorozatba amennyire kellett. Van egy olyan érzésem, hogy meg fog halni. :(

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Szerintem pont annyira folyt bele a sorozatba amennyire kellett. Van egy olyan érzésem, hogy meg fog halni. :(

 

 

Ütközne az EU-val, de ennek kivételesen örülnék, ugyanis az Obsession nem jött be. >.< Bár állítólag még nincs eldöntve, hogy mi lesz a sorsa, sok mindent szántak nekik az alkotók, az idei évadban még biztosan nem ér véget a története. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Deréktól lefelé, még sosem láttuk. Egyre kíváncsibb vagyok. Bizakodom továbbra is.

 

 

Csak egy játékfigurát láttunk, aminek a lábai cyborg lábak. Gondolom, ha idén hozzák ki a figurát, akkor olyan lesz Maul deréktől lefelé, mint amit a figura mutat.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Csak egy játékfigurát láttunk, aminek a lábai cyborg lábak. Gondolom, ha idén hozzák ki a figurát, akkor olyan lesz Maul deréktől lefelé, mint amit a figura mutat.

 

 

 

Viszont ezt még a Visionaries képregényes Maul-ról mintázták.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Deréktól lefelé, még sosem láttuk. Egyre kíváncsibb vagyok. Bizakodom továbbra is.

 

 

Nem szeretnélek elszomorítani, de a múltkori képen látható (bár elég pocsék minőségben), hogy

deréktól lefelé "van ott valami"...

maul_www.kepfeltoltes.hu_.png

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Csak egy játékfigurát láttunk, aminek a lábai cyborg lábak. Gondolom, ha idén hozzák ki a figurát, akkor olyan lesz Maul deréktől lefelé, mint amit a figura mutat.

 

Ezt a figurát meglátva elkapott a röhögőgörcs. :lol: Istenem, hogy ez mennyire gagyi. Minden porcikám tiltakozik ellene. Remélem nem ilyen lesz, főleg ha tényleg egy régi forrás alapján készítették!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt a figurát meglátva elkapott a röhögőgörcs. :lol: Istenem, hogy ez mennyire gagyi. Minden porcikám tiltakozik ellene. Remélem nem ilyen lesz, főleg ha tényleg egy régi forrás alapján készítették!

 

A leírás alapján, ez a régi már nem is tűnik annyira rossznak :|

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A leírás alapján, ez a régi már nem is tűnik annyira rossznak :|

Számomra ez önmaga paródiája ezekkel a robot lábakkal. Ennél erőltetettebb dolgot eddig alig láttam az SW-ben.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legutóbb azt jelent meg, hogy

Ennek a Maulnak 6 "lábfeje"avagy karma van. Azaz a két lábán lesz 3-3 karom, mint Grievousnak. Legalábbis szerintem így oldják meg. Pókszerű Maul kicsit durva lenne :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.