Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

A Stover könyv szerint, ha jól emlékszem, Anakin és Padmé 9-10 hónapig nem találkozott egymással az EP3 eseményei előtt.

Hát, ez teljesen logikus. Elvégre akkor tudja meg azt is, hogy gyerekük lesz. Pedig azt azért már elég hamar tudni lehet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Stover könyv szerint, ha jól emlékszem, Anakin és Padmé 9-10 hónapig nem találkozott egymással az EP3 eseményei előtt.

Az biztos, hogy nem lehetett 10 hónap, mert az azt jelentené, hogy nem Anakin az ikrek apja :P Kilenc is bajosan lehet, mert Padménak még legalább egy pár hét vissza lett volna a természetes szülésig az alapján, ahogy az EP3-ban viselkedett. Inkább 7,5-8 hónap körül volt az idő, amit külön töltöttek.

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Padmén amúgy nem is látszik nagyon a terhesség (főleg a mustafari jelenetben, ahol testre feszülő ruhát vett fel). Szóval nem tudom, hány hónapos terhes lehetett, amikor megszülte Luke-ot és Leiát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A csecsemők viszont kifejlettek voltak, szóval már a végén járhatott. Bár nem vagyok orvos, nem tudom hogy megy ez. :) Meg kellene kérdezni egy Polis Massai robotot. :D

 

Gyakorlatilag butaság, amit el kell néznünk a készítőknek.

9 hónapra is túl nagyok azok a babák ikreknek.

Nem baj. Star wars-ban ezt is lehet. :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyakorlatilag butaság, amit el kell néznünk a készítőknek.

9 hónapra is túl nagyok azok a babák ikreknek.

Nem baj. Star wars-ban ezt is lehet. :yeah:

Na ez most könnyen meg tudom cáfolni. :) Az én ikreim teljesen normális súllyal (3,1 kg volt mindkettő) 39. hétre, vagyis gyakorlatilag majdnem normál időre születtek, pont akkorák voltak, mint más kisbabák. Ez nem egy fantasy/sci-fi elem. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ez most könnyen meg tudom cáfolni. :) Az én ikreim teljesen normális súllyal (3,1 kg volt mindkettő) 39. hétre, vagyis gyakorlatilag majdnem normál időre születtek, pont akkorák voltak, mint más kisbabák. Ez nem egy fantasy/sci-fi elem. :D

 

Szép volt! :clap:

A cáfolat is.

Gratuláok a picikhez is.

Magamból indultam ki, mert a fiam 4,75 kg volt, a lányom meg 3,9 kg.

 

Akkor is kicsit nagynak tűnnek, mert feltehetőleg azért koraszülés volt, de lássuk be;

filmekben mindig ez van. Általában 1-2 hónapos babákat kennek össze mázzal és azok játszák az újszülöttet.

Köldökzsinór sincs, viszont gyógyult köldök van.

Valahol ez teljesen érthető. Nem kívánok belekötni. A jelenet jelentőségét kell nézni és nem úgy belemenni a részletekbe, mint most én tettem.

 

Visszakanyarodva a téma elejéhez:

Sokan várjátok ezek szerint, hogy tcw időben és egyébként is választ adjon és bemutassa Padme terhességét és a külön töltött 7-8-9 hónapot.

A sorozat eddigi stílúsából kiindulva nem lepődnék meg, ha ezt a témát egyszerűen nem érintenék.

A mozifim is működött ezzel a költői kérdéssel együtt is -legyintve megmagyaráztuk- és ha Maul is megy magyarázat nélkül ház ez is elbírja.

Mi van ha a star warsban nem 9 hónap a terhesség?

 

És ne feledjük, hogy a Taxi-ban Emilien egy háztartásbn a feleségével sem vette észre a terhességet a 9. hónapig. :lol:

(ezt full viccnek szántam, nehogy megkapjam érte a magamét)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem van egy ikertestvérem, mi 3 kg-mal jöttünk a világra. Viszont Padmén akkor is meg kellett volna látszania a terhességnek.

Durva lett volna ezért felszedni Natalie Portmannek 8-10 vagy akár 20 kilót nem? Ez is a filmes terhességek velejárója, siklódjunk el felette.. ;)

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szép volt! :clap:

Magamból indultam ki, mert a fiam 4,75 kg volt, a lányom meg 3,9 kg.

OFF: gratulálok a gyerkőcökhöz, én most vagyok 21 és fél éves, tökre nem tudom elképzelni, hogy nekem 7-8 év múlva már két gyerekem lesz :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF: gratulálok a gyerkőcökhöz, én most vagyok 21 és fél éves, tökre nem tudom elképzelni, hogy nekem 7-8 év múlva már két gyerekem lesz :)

 

Köszi. Most, hogy volt a tv-ben a 4. évad a lányom(2 éves) párszor elcsipte, hogy nézem(vagy inkább, hogy megy), de anyu persze mindig elhajtotta a közelből.

Mikor vége lett sokszor odafutott hozzám és tv-re mutatott, -mert a zene miatt már Pavlov-reflexe volt-, és közölte: "tét betyü..apájé.." (kék betű..apáé)

Persze szakadtunk!..gondolom ezért is csinálta újra és újra.

 

Hát ezért érdemes élni! Nem gyengén lesznek megfertőzve szegénykék. Mindegy, nehogy már csak a nevemet örököljék! :D

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szép volt! :clap:

A cáfolat is.

Gratulálok a picikhez is.

Magamból indultam ki, mert a fiam 4,75 kg volt, a lányom meg 3,9 kg.

Köszi! És viszont, gratulálok én is a gyerekekhez. :) Helyes, próbálj nevelni belőlük SW rajongót. :) Aztán úgyis azért rajonganak majd, amiért ők akarnak. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt nézzétek, mit találtam... The Clone Wars sorozat filmzenéi. Sajnos nem hivatalos megjelenésből származtak, nem tudom, hogy honnan szerezte az ürge, de szerintem érdemes meghallgatni őket. :)

 

http://www.youtube.com/user/brehemi/videos

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hú ez isteni!!! Köszi! :yes:

Például itt a sokak által nem kedvelt technós aláfestés is. :D (De FlóriBának bejön, ebben biztos vagyok.)

 

http://www.youtube.com/watch?v=JoUKBB4KeSc

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt nézzétek, mit találtam... The Clone Wars sorozat filmzenéi. Sajnos nem hivatalos megjelenésből származtak, nem tudom, hogy honnan szerezte az ürge, de szerintem érdemes meghallgatni őket. :)

 

http://www.youtube.com/user/brehemi/videos

Köszi, jó kis összeállítás! :) Legalább valami, ha már hivatalos kiadás nincs (és valszeg nem is terveznek).
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig jó lenne! Imádom a TCW zenéjét. :)

 

Én is vevő lennék rá. Egy dupla cd-s best of-féleség jól esne a sorozat végén.

 

Egyébként 5 vagy 6 évad lesz? Korábban 5-ről volt szó, most meg egyre többször hallom a 6-ot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.