Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Enyhén szólva :)

 

 

Adi Gallia halála nagyon durva lesz :) És végre Sidious akcióban, bár ezt a karóba húzást egyelőre nem tudom elképzelni. :) Brutális lesz, az biztos. Végre vége a pacifisták uralmának a Mandalore-on, ennek külön örülök. Ody, szerintem a legjobb párbajra ne is írjatok majd ki versenyt, egyértelműen a Sidi vs Savage vs Maul viszi el a pálmát. :D Vajon Hondo túléli ezt a történetszálat? Nagy kár lenne, ha odaveszne, birom ezt az öreg weequay-t. :)

 

Ja és így kísértésbe ejteni, hónapokkal az 5. évad kezdete előtt... :D felér egy emberiesség elleni bűncselekménnyel :D :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ilyen bevezető után én is elkezdtem, de aztán gyorsan becsuktam. :D Nem akarom ismerni a történetet, legyen meglepetés. :)

Ne játssz a tűzzel. :D Te sose szoktad elolvasni ezeket Pildi. :)

 

Mikor az utamba kerül ilyen horderejű spoiler, nem bírom ki, hogy ne olvassam el. :)

Akkor most már magadra vess. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon bejönnek a részletek az 5. évadból. Itt már kőkemény lesz a helyzet. Ody Megaspoilerét nem olvastam el mert akkor nem lesz meglepi ősszel. Abban biztos vagyok most is hogy Maul szemétbolygóra való kerülését ,és a kettévágás túlélését nem fogják megmagyarázni.

 

Satine halálát sajnálom, mert én demokrácia párti vagyok, Vizsláét pont ezért nem sajnálom. Maulnak el kell tünni és pont jó hogy Sidious fogja megölni. De igazából az a kérdés hogy Maul mit akar kezdeni Dookuval? Hát elég röhejes mert Dooku fél kézzel elintézi, minden téren előrébb tart az Erő sötét oldalának használatában mint Maul. Dookuhoz képest Maul és Savage is egy nagy nulla.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

De igazából az a kérdés hogy Maul mit akar kezdeni Dookuval? Hát elég röhejes mert Dooku fél kézzel elintézi, minden téren előrébb tart az Erő sötét oldalának használatában mint Maul. Dookuhoz képest Maul és Savage is egy nagy nulla.

 

Tudom, az SW-ben nem lehet beskatulyázni az erőviszonyokat egy-két párbaj alapján, de én nem siklanék el azon tény felett, hogy Savage egymaga elbírt Dooku-val ÉS Ventress-szel, ami mégsem elhanyagolható. Maullal karöltve egyáltalán nem lehetetlen, hogy a gróf elleni párbajból győztesen kerülne ki valamelyikük, vagy mindkettejük. Sidious természetesen már más tészta (lásd: Ep3, ahol durván 10 mp. alatt végzett 3 nem épp kispályás Jedivel).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem hat rész fog ezzel foglalkozni minimum.

 

 

Az első háromban lesz a Hondos szál, majd valamikor az évad közepén vagy a végén a Mandalore szál.

 

 

 

Jó akkor kap kb 10 részt összesen. De kevésnek érzem akkor is, akkora felhajtással hozták vissza, erre következő évad közepén ki is nyírják? Nekem ez így hülyeségnek tűnik.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Jó akkor kap kb 10 részt összesen. De kevésnek érzem akkor is, akkora felhajtással hozták vissza, erre következő évad közepén ki is nyírják? Nekem ez így hülyeségnek tűnik.

 

Matt tudja hogy kell kezelni a dolgokat: lezárni minél hamarabb :D

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kedvemre való, amit a spoiler-ben olvastam Ody.

Ezentúl is jöhetnek az ilyenek. Számomra nem romboló hatású, még mindig ugyanúgy várom a részeket, sőt jobban.

 

 

Az feleslegesnek tűnik számomra, hogy a két zabrak megvív egymással a mester címért,

mert már Talzin is Maul tanítványának szánta Savage-t, mi több, alárendeltként is viselkedett az eddigiekben is.

Ha valóban Sidious öli meg őket akkor ügyelnie kell, hogy senki se lássa. :lol:

Én kíváncsi vagyok Dooku szerepére ebben a történetben, kár lenne őt kihagyni és milyen hatalmas lenne látni Sidious oldalán harcolva a rendrakásban!

Obi-wanon kívül ez az a két személy akitől hajlandó vagyok elfogadni Maul (újabb) kiiktatását. Bár úgy tűnik a Sidious-é lesz mindkét zabrak trófea. -ám legyen.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örülök ha tetszett csoli! :peace:

 

 

Igen, vannak benne érdekes dolgok. Talán Savage nagyravágyó lett közben? Mondjuk Talzin sose mondta, hogy Maul lesz a főnök. Sőt inkább azzal kecsegtette, hogy ők ketten nagy dolgokat fognak végrehajtani. Bár Maul egy sith, így nem tudom Opress mit hitt. :D Ok, hogy a tesója, de akkor is... Sidious feltűnés számomra a sorozat legjobban várt részei közé tartozik! Ha jobban belegondolunk érthető a felbukkanása, hisz durván sérül a "csak két sith lehet egy időben" szabály. Ezt nem engedheti meg, és nem is bízhatja másra a dolog elrendezését, hisz biztosra kell mennie. Ráadásul Opress is fenyegetés, ami már négy sith -et jelentene! Ki kell nyírni őket. Szerintem ezzel sokat nem lehet várni. Továbbra is arra leszek kíváncsi, hogy ez Talzinnak miért jó?

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örülök ha tetszett csoli! :peace:

 

 

Igen, vannak benne érdekes dolgok. Talán Savage nagyravágyó lett közben? Mondjuk Talzin sose mondta, hogy Maul lesz a főnök. Sőt inkább azzal kecsegtette, hogy ők ketten nagy dolgokat fognak végrehajtani.

 

 

 

 

De azért olyat mondott,-mikor Savage kérdezte, hogy mi lesz vele/ki fogja tanítani?- hogy "majd ő befejezi a felkészítésedet..megtanít mindenre"-vagy valami ilyesmit.

Amúgy ja, lehet, hogy megnőtt az arca. :hmm:

A nagy dolgok, meg eddig tartanak..by Sidious! :rock: De várom ezt!

És Obi is keményen csonkít majd, + egy újabb nagybetűs Jedi is elesik zabrak szarvak által? :yes:

Na és hogy EZZEL KEZDIK AZ ÉVADOT?! ÁLLAAAAT! :D

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem azért Cad Bane is feltűnik, és jobb lesz, mint fénykorában.

 

Elolvastam ezt a spoileráradatot, de nem is tudom, tudom, hogy egyre dárkosabb a sorozat, meg minden, de el nem tudom képzelni,

 

 

hogy Opress felökleli a szarvaival Adi Galliát, meg így összességében ez az egész spoiler így túl durvának tűnik a sorozat eddigi stílusához. Jó a sztori, de Maul jelenléte számomra még így is túlságosan értéktelen, még ennél is vmi nagyobb befejezést képzeltem el neki, pl hogy túléli a szériát és átvonul az élőszereplősbe, vagy a sorozat legvégén hal meg. ez így nem jó, h ebben az évadban már ki akarják nyírni. Amúgy meg az a kijelentés sem tetszik Filoniéktól, h Boba Fett nem szerepel tovább. Mind őt (a mandalorokkal is találkozhatott volna), mind Ventresst elképzeltem a Maul-féle sztoriban. Az Opressnek pedig ha ennyi szerepe lesz a szériában akkor ez egy nagy nulla, csak arra volt jó, hogy jól felparáztassanak minket maul visszatérésére. azt vártam, hogy a karaktere pont ettől vágyik egyedivé, hogy felülemelkedik majd egyszer maulon.

 

 

100% hogy így lesz a sorozatban is, ahogy leírtad, Ody?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Miért, az mennyivel volt kevésbé brutális, amikor Ahsoka lerúgta a trandoshant a mélybe és felnyársalta egy tüske? :) Egyébként Boba szereplésének mellőzése csak erre az évadra vonatkozik. Szerintem biztos láthatjuk még őt a TCW keretein belül.

Az viszont nekem se tetszik, hogy röpke néhány epizódért hozták vissza Mault és Opress is meghal.

 

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

100% hogy így lesz a sorozatban is, ahogy leírtad, Ody?

Nem 100%, csak elég valószínű. De mint írtam ezek csak a nagy vonalak. Mint mindig, a lényeg most is a részletekben rejlik majd. Meglátjuk ősszel. :)

 

Sky

 

 

Maul miért ne halhatna meg, ha elvégzi a célt amiért visszahozta őt Talzin?

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem azért Cad Bane is feltűnik, és jobb lesz, mint fénykorában.

 

Elolvastam ezt a spoileráradatot, de nem is tudom, tudom, hogy egyre dárkosabb a sorozat, meg minden, de el nem tudom képzelni,

 

 

hogy Opress felökleli a szarvaival Adi Galliát, meg így összességében ez az egész spoiler így túl durvának tűnik a sorozat eddigi stílusához. Jó a sztori, de Maul jelenléte számomra még így is túlságosan értéktelen, még ennél is vmi nagyobb befejezést képzeltem el neki, pl hogy túléli a szériát és átvonul az élőszereplősbe, vagy a sorozat legvégén hal meg. ez így nem jó, h ebben az évadban már ki akarják nyírni. Amúgy meg az a kijelentés sem tetszik Filoniéktól, h Boba Fett nem szerepel tovább. Mind őt (a mandalorokkal is találkozhatott volna), mind Ventresst elképzeltem a Maul-féle sztoriban. Az Opressnek pedig ha ennyi szerepe lesz a szériában akkor ez egy nagy nulla, csak arra volt jó, hogy jól felparáztassanak minket maul visszatérésére. azt vártam, hogy a karaktere pont ettől vágyik egyedivé, hogy felülemelkedik majd egyszer maulon.

 

 

100% hogy így lesz a sorozatban is, ahogy leírtad, Ody?

Valamit nagyon félreolvastál, mert senki sem mondta, hogy Boba Fett nem szerepel többet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valamit nagyon félreolvastál, mert senki sem mondta, hogy Boba Fett nem szerepel többet.

 

Bocs, úgy értettem, hogy az évadban nem lesz, így pedig a minden valószínűség szerint lezáródó mandalore-i és maul szálat elkerüli boba fett. Ezt sajnálom, mert évadról évadra számomra a legszórakoztatóbb részek azok voltak, amikor fejvadászok is belefolytak az eseményekbe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bocs, úgy értettem, hogy az évadban nem lesz, így pedig a minden valószínűség szerint lezáródó mandalore-i és maul szálat elkerüli boba fett. Ezt sajnálom, mert évadról évadra számomra a legszórakoztatóbb részek azok voltak, amikor fejvadászok is belefolytak az eseményekbe.

Elvileg nem arról volt szó, hogy nem lesz benne, hanem hogy a jellegzetes páncéljában nem láthatjuk még. De lehet, hogy én tévedek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.