Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Találtam egy kicsit jobb minőségűt is :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=CN4mv0HNKg0

 

Én csak azt nem értem, hogy miért nem értesítik a Jdi tanácsot? :hmm:

 

 

 

Szerintem értesítették őket, hiszen Petro arról beszélt, hogy a mentőcsapat elfeledkezett róluk, amire Katooni meg azt válaszolta, hogy biztos csak késnek valami miatt.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csak azt nem értem, hogy miért nem értesítik a Jdi tanácsot? :hmm:

 

Bizony megjelent az epgiude és abban van egy kép,

amin Obi-wannal beszélgetnek kivetítőn.

 

És ha már megjelent, nem is késlekedem:

epguide508.jpg

bound for rescue.jpg

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerk.: néhány kép az epizódból:

 

tcws5ep8pic1.jpg

tcws5ep8pic2.jpg

tcws5ep8pic3.jpg

 

 

A videó: Már megint?! :angry:

 

képek:

 

 

Nos a legalsó kép alapján, mint helyi(hülye) ;) , hadd jegyezzem meg, hogy ez a Mohácsi Busójárás történetének durva koppintásának tűnik.

Remélem így lesz! Ez igen! :clap:

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is elcsépeltnek és tét nélkülinek érzem kettejük párosát, de ez legyen a rész legnagyobb hibája.

 

Igen, viszont az egyebek nagyon várósak és ideje volt már a 8. résznél eljutni odáig is, hogy akcióban láthassuk végre újra a

 

klónsereget.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mekkora ez az előzetes, Te jó ég! :yes: Én sokkal másabb sztorira számítottam. ez viszont durva lesz. :D

 

 

Az a tetű Grievous, hogy kivégzi azt a klónt. :o Hallani, hogy törik a páncélja szegénynek. :(

 

 

Csoli! Köszi a képet, Ahsokának elég durva feje van.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:yes: :yes:

Most már tényleg nem tudok várni :D

 

Viszont nem értem mi ez a karneválosdi :hmm:

 

 

Szóval az őseim a törököket úgy űzték ki állítólag, hogy elijesztették őket azzal amijük volt.

Birka és fa. Álarcokat faragtak fából, birkavérrel befestették őket, kosszarvat rá, majd felöltöttek birkabőrt és botokkal, kolompokkal nekimentek az ellen'nek.

Ők, azthitték ördögökkel állnak szemben, vagy mifene.. Szerintem a következő részben növendékeink

 

el szeretnék titkolni a mentőakció során, hogy csupán gyermekek. Félelmetes kis Jedi szörnyekként rárontanak majd a kalózokra ala' Yoda... :lol:

Tyű de várom!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF: Olyan sokáig vissza tudod vezetni a családfádat? :D

 

Jól van na, mivel itt a fórumon csak én vagyok mohácsi, így nagy mellénnyel osztom az észt, mert nagyon örülök az esetleges párhuzamnak.

De keblemre magyarok, helyesbítek: Őseink!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól van na, mivel itt a fórumon csak én vagyok mohácsi, így nagy mellénnyel osztom az észt, mert nagyon örülök az esetleges párhuzamnak.

De keblemre magyarok, helyesbítek: Őseink!

 

OFF:

 

Goglézz rá családnevedre ha egyedi, én családomról komplett Wiki cikk van, csak sajna litván :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hoppá most olvasom a "Bound for Rescue" ep guide előzetesében, hogy

 

 

Hondo tényleg rabszolgának akarja eladni Ahsokát. Akkor nem hiába volt rossz érzésem az "A Test of Strength" utolsó jelenetével kapcsolatban. Ráadásul most nézem, hogy a legutóbbi képen már van egy togruta azon a cifra zygeriai hajón :para: Csak nem megismerhetjük Bruno Denturi-t?

 

 

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hoppá most olvasom a "Bound for Rescue" ep guidejá előzetesében, hogy

 

 

Hondo tényleg rabszolgának akarja eladni Ahsokát. Akkor nem hiába volt rossz érzésem az "A Test of Strength" utolsó jelenetével kapcsolatban. Ráadásul most nézem, hogy a legutóbbi képen már van egy togruta azon a cifra zygeriai hajón :para: Csak nem megismerhetjük Bruno Denturi-t?

 

 

 

Én is arra következtettem az elmúlt rész végéből, de nem gondoltam volna, hogy ilyen közel jut a megvalósításhoz, azt hittem csak szándék marad..

És a mosolyom sem volt őszinte, most hogy megint ez a téma. Azt hittem tavaly ez ki lett vesézve..persze más a helyzet de akkor is.

 

rabszlgaság, fénykardépítés, "busó-mód" mentőakció, Obi-Klónok vs. Grievous...nem lesz ez sok?

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem az lett volna sablonos, ha

 

Hondo ismét váltságdíjat kér a Jedi Tanácstól Ahsokáért...

 

 

Pontosan!

 

 

Ahsokáal pedig van elszámolni valója Atai Molec -nek, aki azóta szerintem a Zygerria uralkodója lett.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.