Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Nekem elég egyértelmű, hogy Anakinon lesz a hangsúly a sztoriban... miként kerül lépésről lépésre közelebb a sötét oldalhoz a felesége elvesztésétől való félelem kapcsán. A trailerben látott momentum erre utal. Ez az elvesztés többértelmű, nem feltétlen a halált jelenti. Engem személy szerint nagyon érdekel, mit hoznak ki belőle, ráadásul számomra Clovis se olyan ellenszenves, mint pl. Lux volt a 4. évadban. Nem tudhatja, hogy Padmé Anakin felesége, persze, hogy nyomul rá, ha bejön neki és kedveli. Ezen kívül mi a bűne? Szövetkezett a szakadárokkal, de az emberek sosem hibáznak... ráadásul végül választott, megmentette a szeretett nőt, amit egyébként Anakin olyan Jedihez méltó módon hálált meg. Már itt látszik, mennyire rossz irányba tereli őt a féltékenység.

Mondjuk naivitás is azt hinni, hogy ez a szál majd Clovis -ról fog szólni. Szerintem is inkább Anakin lelkéről, mint másról. Ezt a Lux dolgot nem tudom minek kell mindenhova belekeverni? A srác is teljesen érthető az ő szemszögéből vizsgálva. Aki ezt nem érti meg az egy tuskó.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Zééé, nekem nincsen bajom Clovisszal sem a Senate Spy-al, többször is láttam már, de többek között azért, mert egyszerre néztem meg a Geonosis Arcot, ami annak az előfutára ugye. Clovisban bőven van még craft, amit nem használtak ki. Csak gondolj bele. Padmé egykori szeretője a múltból, aki ráadásul elárulta a Köztársaságot a CIS-nek, kihasználhatja Padmé érzéseit, fenyegetheti, ha esetleg megtud valamit róla és Anakinról, rivalizálhat Anakinnal... Rengeteg lehetőség. Anakin szempontjából pedig kulcsfontosságú momentum is lehet. Legalábbis a trailerben az nagyon para, amikor Anakin fojtogatja, ütögeti Clovist, még fénykardot is szegez rá! A Darth Maul szál mellett valahogy pont lesz*rom, hogy mi történik itt, de ha azon túl vagyunk, akkor nagyon várni fogom. :) Nem semmi dráma lesz!

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody de szigorú a tekinted :D

 

Ezen kívül mi a bűne? Szövetkezett a szakadárokkal, de az emberek sosem hibáznak... ráadásul végül választott, megmentette a szeretett nőt, amit egyébként Anakin olyan Jedihez méltó módon hálált meg. Már itt látszik, mennyire rossz irányba tereli őt a féltékenység.

 

Hát szerintem egy köztársasági szenátortól az elég nagy bűn(sőt talán a legnagyobb), hogy szövetkezett a konföderációval!!! Padmét is csak a szerelem miatt mentette meg, ha nem ő lett volna... ez nem túl nagy erkölcsi szilárdság, mivel a legromlottabb emberek is lehetnek szerelmesek és a szerelmükért ugyan mindent megtesznek, de attól még "rossz emberek" maradnak :)

Anakin tényleg nem viselkedett Jedihez méltóan és mint láthattuk az előzetesekben nem is fog... de ezt már rengeteg helyzetben láthattuk tőle (ami persze nem menti fel a viselkedése alól :nana: )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nem bűn, mindenkinek joga van eldönteni, hogy hova akar tartozni. A kémkedés persze már más tészta. :) Luxot szerintem sem szerencsés állandóan felhozni, mint valami negatív példát. Az ő karaktere az egyik legerősebb szála a sorozatnak. KisKósa jól leírta, miért várom én a Clovis-szálat... sokkal jobban, mint Maulék ámokfutását.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem elég egyértelmű, hogy Anakinon lesz a hangsúly a sztoriban... miként kerül lépésről lépésre közelebb a sötét oldalhoz a felesége elvesztésétől való félelem kapcsán. A trailerben látott momentum erre utal. Ez az elvesztés többértelmű, nem feltétlen a halált jelenti. Engem személy szerint nagyon érdekel, mit hoznak ki belőle, ráadásul számomra Clovis se olyan ellenszenves, mint pl. Lux volt a 4. évadban. Nem tudhatja, hogy Padmé Anakin felesége, persze, hogy nyomul rá, ha bejön neki és kedveli. Ezen kívül mi a bűne? Szövetkezett a szakadárokkal, de az emberek sosem hibáznak... ráadásul végül választott, megmentette a szeretett nőt, amit egyébként Anakin olyan Jedihez méltó módon hálált meg. Már itt látszik, mennyire rossz irányba tereli őt a féltékenység.

 

Elfogadom amit írsz, de szerintem ezer mélysége van az SW világának, amit még nem fedeztek fel...pont Clovis semmilyen karakterét kiaknázni teljesen felesleges. Ott van például Tarkin. Ő is ki tudna hozni pár Vaderes tulajdonságot Anakinból aminek én jobban örülnék, mert az EPIV idejére már komoly ismeret, tisztelet és barátság is összefűzi őket, így érdemes lenne még alaposabban áttekinteni a kapcsolatukat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Senate Spy egy érdekes, különleges rész. Furcsállom kicsit Zééé és Frenkie véleményét.

Különleges, mert annak ellenére van benne feszültség, hogy nincs benne egy lövés és robbanás sem.

A rész értékét emeli, az off-screen kivégzés ami bizony meg kellett, hogy legyen. (...gondolhattuk joggal)

Így drámai volt és ütős. Én emiatt sajnálom, hogy folytatják. Mert így a Seante Spy értékei elvesznek számomra.

A figura semmilyenségét, végülis bebizonyítottátok, akár egyet is érthetek, de Anakin reakcióihoz elég volt.

Sajnálom ,hogy nem Palo(jól írom?) kapta ezt a szerepet, hiszen kézenfekvő lett volna. Mondták anno, miért nem, de már nem tudom.

 

Gunray tesó, te ütöttél még szíven, Lux-szal, mint "egyik legerősebb vonal a soriban". Hát bizonyára,

Ahsokás jellemfejlődéses szempontokból ez is bebizonyítható, de nekem annyira senki ez a Lux, hogy el nem tudom mondani.

A falat kaparnám, ha összejönne Ahsokával, mondom mindezt úgy hogy Ahsokaának sem vagyok elvakult híve.

Dramaturgiai szempontból mondom.

 

A Maul szálban is van kivetni való rendesen, de a fívérek legalább bolygóméretű konfliktusok vizeire eveznek és Mandalore sorsa miatt is várós számomra igazán.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gunray tesó, te ütöttél még szíven, Lux-szal, mint "egyik legerősebb vonal a soriban". Hát bizonyára,

Ahsokás jellemfejlődéses szempontokból ez is bebizonyítható, de nekem annyira senki ez a Lux, hogy el nem tudom mondani.

A falat kaparnám, ha összejönne Ahsokával

Ezzel tökéletesen egyet tudok érteni. Bár ez nyilván nem meglepő, sokak számára már talán fárasztó is...

 

Elfogadom amit írsz, de szerintem ezer mélysége van az SW világának, amit még nem fedeztek fel...pont Clovis semmilyen karakterét kiaknázni teljesen felesleges. Ott van például Tarkin. Ő is ki tudna hozni pár Vaderes tulajdonságot Anakinból aminek én jobban örülnék, mert az EPIV idejére már komoly ismeret, tisztelet és barátság is összefűzi őket, így érdemes lenne még alaposabban áttekinteni a kapcsolatukat.

Gondolom, a készítők Anakin majdani sötét oldalra állásának Padmés vonulatával szeretnének foglalkozni, előkészíteni az Ep3-ra, amiben Tarkin nemigen válhatna fontossá. Mert ne felejtsük el, hogy a srác sötét oldalra állása a ragaszkodásában gyökeredzik, a sorsfordító döntést is a Padmé elvesztésétől való félelem miatt hozza meg, nem azért, mert nem ért egyet a Jedikkel, vagy ha elragadja a düh, képes ártatlanokat mészárolni. Persze ezek is közrejátszottak mindabban, akivé vált, de a Padméval való kapcsolata kulcsfontosságú ezen a téren. Így továbbra is várom ezt a szálat, ha jól oldják meg, érdekesebb lehet a Maul-szálnál is. Számomra legalábbis.

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elfogadom amit írsz, de szerintem ezer mélysége van az SW világának, amit még nem fedeztek fel...pont Clovis semmilyen karakterét kiaknázni teljesen felesleges. Ott van például Tarkin. Ő is ki tudna hozni pár Vaderes tulajdonságot Anakinból aminek én jobban örülnék, mert az EPIV idejére már komoly ismeret, tisztelet és barátság is összefűzi őket, így érdemes lenne még alaposabban áttekinteni a kapcsolatukat.

Te tudod miről szól az a szál? De jó neked...meséld már el. :) Én csak annyit tudok, hogy benne lesz Clovis is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te tudod miről szól az a szál? De jó neked...meséld már el. :) Én csak annyit tudok, hogy benne lesz Clovis is.

 

Clovis nulla karakter....de Embo miatt várós a rész, minden TCW részt azonos rajongással fogadok, de attól még Clovis minden szempontból egy gyenge és eröltetett karakter. Az új szálban Embo mellet talán a bankár klán is képviselve lesz, akik eddig hanyagolva voltak, így a rész miattuk is várós, de ez nem változtat Clovis megítélésén semmit.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt nem Clovisról van szó hanem arról, hogy nem tudod miről fog szólni az epizód, de már előre Clovisozol csak azért, mert benne lesz. Nyilván lesz benne más érdekesség is. De ha nem azt is ki lehet fejteni, de csak azután ha már látta az ember. Ja és nem kell minden TCW részt imádni, nem attól lesz valaki nagy fan. :) Álljon hozzá értelmesen és pozitívan. Szerintem ez inkább lényeges.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jézusom, tényleg, szombat van. Már megint elröpült egy hét. Hihetetlen. :) Szerintem én várok feliratot, de azért aki megnézte, mindenképp ossza meg velünk, hogy jó volt-e. Az előzetesek alapján szerintem király lesz. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól indult ez a Jedi-ifjonc szál, de az utolsó két rész...egyáltalán nem jött be. Erre 4 részt ellőni?! :facepalm:

 

Amúgy ha a Maul-sztori előbb lesz, mint a Clovis-szál akkor Embo miatt sem kell sokat aggódnunk, miközben a Hutt Tanácsot védi. A Clovis-szálban is szerepelnie kell.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól indult ez a Jedi-ifjonc szál, de az utolsó két rész...egyáltalán nem jött be. Erre 4 részt ellőni?! :facepalm:

 

Amúgy ha a Maul-sztori előbb lesz, mint a Clovis-szál akkor Embo miatt sem kell sokat aggódnunk, miközben a Hutt Tanácsot védi. A Clovis-szálban is szerepelnie kell.

 

 

vagy másodszor is látunk olyan csodát, mint Galliánál. Egy szereplő elhullik, majd a a következő részben megint ott van.

Mit szól ehhez a 8-10 éves célközönség? :yeah::facepalm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

vagy másodszor is látunk olyan csodát, mint Galliánál. Egy szereplő elhullik, majd a a következő részben megint ott van.

Mit szól ehhez a 8-10 éves célközönség? :yeah::facepalm:

Időrendben ugye nem egymás után jönnek. :facepalm: Akinek mondjuk 10 -nél több az IQ -ja, és eddig nézte a sorozatot, azt ez nem zavarja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az új rész fantasztikusra sikerült és...

 

 

 

Amikor Hondo kinyitotta a hegy gyomrába vezető rejtett ajtót, egyből beugrott, hogy biztosan itt pihen a Slave 1, majd egy pillanattal később fel is vezették Boba hajóját.

Filoni elspoilerezte, hogy Boba ugyan nem szerepel az évadban, de azért mégis. Aztán a Celebrationon az 5. szezon montázsai között feltünt egy pillanatra Boba, amint a pirosra festett Slave 1 rámpáján siet fel amint a háttérből Cade Bane vigyázó tekintetével figyeli. Most már tudni vélem, hogy ez a jelenet egy rész elei montázsban lesz benne, de hogy melyik rész előtt, azt nem tudom. Vajon Bobán már az ismert páncél lesz? Meglátjuk....

 

 

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.