Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

KÖZLEMÉNY!

 

Megszereztem a TCW 4. évadot 1080p HD minőségben (angol), teljes méret 20 GB. A theparadox forumról van, netload linkekről szenvedtem le, torrenten nem elérhető és 3 rész hiányzik, ami nem is érhető el másutt sem.

Ecseren lakom, de ha valakinek kell és van egy kis laptop HDD-je, akkor azt küldje el nekem csomagként (700 Ft) én felveszem rá neki a részeket és visszaküldöm postával. Vagy küldjön egy BluRay lemezt és kiírom neki és visszapostázom.

 

ui: Az első 3 évad is megvan FULL HD-ben, ha esetleg az is kellene.

 

Email címemet ismeritek! ;)

 

Üdv:

S04 FULL HD.jpg

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi Sky, ígéretes :D és megjött a szokásos második preview is :yeah:

Azta! Valóban ez lesz a sztori szál legjobb epizódja! :o Ez a két előzetes odacsesz!

 

Megjött az epizód guide és dobom a képeket:

Ody tudom egy kicsit sötétedős felül, de neked lett volna szíved levágni Ahsoka montráljait?

Ha találsz jobbat, szólj

Tényleg sötétedik. Nem keresek jobbat, beteszem ezt. Köszi azért.

 

Szerintem ez az eddigi legjobb ep.guide kép, nekem nagyon bejön.

Igen, valóban jó! Ahsoka mint egy kis anyatigris. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudom, de úgy érzem, hogy a Revival-on kívüli események legalább négy részt megkövetelnek. Csak azt nézd meg, hogy hány szálat ismerünk már most belőle:

 

 

A Sith fivérek és a Death Watch találkozása és szövetsége, utána az összetűzés a Huttokkal, tárgyalás a Fekete Nappal, Mandalore megtámadása, Obi-Wan és Satine, az Akadémiai tanoncok, Maul és Vizsla, Obi-Wan és Bo-Katan és persze Sidious és a fivérek összecsapása.

 

 

Ez baromi sok ahhoz, hogy három epizódba legyen belepréselve.

 

Most, hogy így csokorba szedted, végem is van ha ez csak 3 rész...erre egy évad kéne..

 

KÖZLEMÉNY!

 

Megszereztem a TCW 4. évadot 1080p HD minőségben ...

 

Köszi, hogy szóltál. Nem felejtem el, de pillanatnyilag megelégszem a 720p-mel.

Lusta vagyok, így megvárom az ncore-on kenand feltöltését, asszem az első 3 évadot oda ő követte el 1080p-ben.

Ha nem bírom tovább, értesítelek!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most, hogy így csokorba szedted, végem is van ha ez csak 3 rész...erre egy évad kéne..

Ugye? Persze bele lehet szuszakolni három epizódba, de per pillanat elképzelhetetlennek tartom, hogy ennyi szálat 66 percben felvezessenek és elvarrjanak úgy, hogy az ne menjen az élvezhetőség rovására. Öt epizód lenne az ideális, de mivel arra esély sincs, a minimum négyben az utolsó pillanatig reménykedni fogok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most olvastam, hogy az új rész be lesz tiltva, mert egy cigaretta márkát reklámoznak benne és ezt nem adhatják le 18 év alattiaknak! :)

Trollololo vagy mutass linket. Vagy tudod mit? Ne mutass. Ez az egész ökörség ott bukik, hogy a Celebration-ön leadták ezt a szálat egyben, méghozzá úgy, hogy csak úgy engedtek be nézőket, hogy egy felnőttet egy gyerekkel...

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt a méretes nagy marhaságot meg hol olvastad?

 

 

Sehol csak trollkodik. Hazaér és megkérdi magától: Hogy szórakoztassam magam? Hát óriási nagy baromságot beírok a fórumra. Hátha szőrnyűlködnek. És ő majd elégedetten elalszik. Már tegnap is trollkodott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most, hogy így csokorba szedted, végem is van ha ez csak 3 rész...erre egy évad kéne..

 

 

 

Köszi, hogy szóltál. Nem felejtem el, de pillanatnyilag megelégszem a 720p-mel.

Lusta vagyok, így megvárom az ncore-on kenand feltöltését, asszem az első 3 évadot oda ő követte el 1080p-ben.

Ha nem bírom tovább, értesítelek!

 

Akkor jó...mert már kínáltam Kenandnak is! :D Sajnos 3 rész hiányzik belőle....igyekszem megszerezni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sokan szívtuk a fogunk, hogy a CN kinyírja a sorozatot azzal, hogy szombat délelőttre rakja. Eltelt már pár rész, aktuális egy kis összehasonlítás. Az első oszlopban a tavalyi nézőszámok, a másodikban az ideiek szerepelnek.

 

EP1 1.93/1.94

EP2 1.93/1.71

EP3 1.61/1.75

EP4 1.56/1.57

EP5 1.35/1.42

EP6 1.67/1.66

EP7 1.78/1.74

EP8 1.56/1.96

 

13.39/13.75

 

Ki hitte volna? Emelkedett a nézettség!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, bár azt hozzá kell tenni, hogy ezt a pozitív mérleget főleg a 8-as rész dobta meg, nem is kicsit. :) Hogy miért, az rejtély. Inkább azt lehet leszűrni ebből az adatokból, hogy a TCW nem veszítette el a nézettségét az eléggé kedvezőtlen időpontra való átrakás ellenére sem. És már ez is nagy szó. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért olyan fontos a Clovis-szál?????

 

 

Anakin legutóbb úgy hagyta ott a csávót hogy aligha éli meg a másnapot. Már az is csoda hogy él. Ez a Clovis egy nyomorult senkiházi semmi több.

 

Épp ezért érdekes. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért olyan fontos a Clovis-szál?????

 

 

Anakin legutóbb úgy hagyta ott a csávót hogy aligha éli meg a másnapot. Már az is csoda hogy él. Ez a Clovis egy nyomorult senkiházi semmi több.

 

 

A TCW legjelentéktelenebb, legsemmitmondóbb karaktere. Annyira érdekes, mint egy darab száraz, korhadt, szürke, aszott és penészes deszka, elásva a föld alá 1000 évre. Minden idők Star Wars történetének legunalmasabb karaktere. Ha van itt valaki, aki azt a TCW epizódot amiben Ő szerepel 3-nál többször megnézte, kérem jelentkezzen. (Ody nem ér!) Az a TCW rész Anakin dühkitörése miatt érdekes és mert Clovist a rész végén ott hagyták mint macskát sz@arni.

Nem is értem, miért szentelnek neki újabb részt, de nagyon remélem, hogy megnyúvad benne végleg.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A TCW legjelentéktelenebb, legsemmitmondóbb karaktere. Annyira érdekes, mint egy darab száraz, korhadt, szürke, aszott és penészes deszka, elásva a föld alá 1000 évre. Minden idők Star Wars történetének legunalmasabb karaktere. Ha van itt valaki, aki azt a TCW epizódot amiben Ő szerepel 3-nál többször megnézte, kérem jelentkezzen. (Ody nem ér!) Az a TCW rész Anakin dühkitörése miatt érdekes és mert Clovist a rész végén ott hagyták mint macskát sz@arni.

Nem is értem, miért szentelnek neki újabb részt, de nagyon remélem, hogy megnyúvad benne végleg.

 

Zééé komám a szívemből szóltál. Erre a baromra még egy rész is sok plusszban. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én 4-szer is láttam azt a részt, amiben ő szerepel, és az egyik kedvenc epizódom. Alig várom a mostani trilógiát. :)

Bár tudom, hogy én nem számítok, de nekem az egész sorozatban az egyik kedvenc epizódom a Senate Spy. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem elég egyértelmű, hogy Anakinon lesz a hangsúly a sztoriban... miként kerül lépésről lépésre közelebb a sötét oldalhoz a felesége elvesztésétől való félelem kapcsán. A trailerben látott momentum erre utal. Ez az elvesztés többértelmű, nem feltétlen a halált jelenti. Engem személy szerint nagyon érdekel, mit hoznak ki belőle, ráadásul számomra Clovis se olyan ellenszenves, mint pl. Lux volt a 4. évadban. Nem tudhatja, hogy Padmé Anakin felesége, persze, hogy nyomul rá, ha bejön neki és kedveli. Ezen kívül mi a bűne? Szövetkezett a szakadárokkal, de az emberek sosem hibáznak... ráadásul végül választott, megmentette a szeretett nőt, amit egyébként Anakin olyan Jedihez méltó módon hálált meg. Már itt látszik, mennyire rossz irányba tereli őt a féltékenység.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.