Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

 

...Ahsoka sötét döntése valószínűleg az 1313. szinten játszódó történetszálban fog bekövetkezni, ahol láthatjuk Ventresszel harcolni.

 

 

Ez szerintem több mint valószínű, hisz már csak abban lesz komoly szerepe, konkrétan főszerepe

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sziasztok!

Felkerült a 10. rész:

 

 

Szerkesztve: - albundy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sziasztok!

Felkerült a 10. rész:

 

Star.Wars.The.Clone.Wars.S05E10.HDTV.x264-2HD

http://www.mammutmail.com/hu/mail/download/b792865243ee76c591f2247e677d1824

 

 

Köszi szépen, Bundy, már mindenütt kerestem. :)

 

Szerk.: Ejha, világoskék színű a főcím! :o

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te komolyan hiszel benne, hogy a sorozat belenyúlik majd a 3.rész idővonalába?

Én kizártnak tartom, de kétségkívűl jó teóriák ezek, már csak azért is, mert a film elején látható csaták még a klónháborúhoz tartoznak.

Annyiból mindenképp, hogy Rex nem olyan klón harcos mint Cody. Ő nem tenné meg azt amit a társa. Szerintem. Eleve Cody nincs úgy kibontva mint Rex, ami szerintem nem véletlen.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát végülis ők a feletteseik tökéletes mását mutatják klón mértékkel. Cody a szigorú, parancstisztelő, aki ragaszkodik a tervhez, Rex az, aki nyitott az alternatív megoldások és az erőszakosabbság felé, valamint ugyanolyan vakmerő is mint Anakin

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annyiból mindenképp, hogy Rex nem olyan klón harcos mint Cody. Ő nem tenné meg azt amit a társa. Szerintem. Eleve Cody nincs úgy kibontva mint Rex, ami szerintem nem véletlen.

 

A sorozatban valószínüleg Rex miatt vállalták ezt a Klónok támadásában lefektetett és a Sith-ek bosszújában kiteljesedett "klón elmélet" "felrúgását".

Akartak egy központi karaktert a klónok sorából, ami logikus abból a szemszögből nézve, hogy a háború is róluk kapta a nevét.

 

Hát végülis ők a feletteseik tökéletes mását mutatják klón mértékkel. Cody a szigorú, parancstisztelő, aki ragaszkodik a tervhez, Rex az, aki nyitott az alternatív megoldások és az erőszakosabbság felé, valamint ugyanolyan vakmerő is mint Anakin

 

A két jedi már a Rookies-ban is ezzel osztja egymást, hogy milyenek a klón-vezetőik. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rex is klón, akiknek génjeibe bele van írva a feltétlen parancsteljesítés. Szerintem Rex is kérdezés nélkül meg próbálná megölni Ahsokát vagy Anakint, ha "aktiválnák" a 66-os parancsot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi a Web-DL-t!

 

Találtam egy baromi jó rajongói alkotást a TCW-s Dookuról. Ugyanúgy megvan benne a jellegzetes, sorozatra jellemző animált stílus, mégis sokkal inkább önmaga a gróf. Jó lett volna, ha Yoda után az ő modelljén is finomítanak, így kaphattunk volna valami ehhez hasonlót. Számomra nem kérdéses, melyik verzió a nyerőbb.

295624697count_dooku_revisited_by_darthtemoc-d5e2dmi_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elvileg azért csinálták olyan hegyesre a szakállát, hogy olyan legyen, mint valami tőr, ami fenyegető külsőt kölcsönöz neki. Azért valljuk be, rajta is finomítottak a sorozat folyamán, sokkal élettel telibben mozog, ráadásul az arcszőrzet textúráján is rengeteg javítottak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A sorozat első évadjaiban sokszor azt vettem észre, hogy mintha a mellékszereplőket jobban megcsinálták volna, mint a főszereplőket. Gondolok itt elsősorban Palpatine-ra, Yodára vagy éppen Dookura, akiknek ábrázatával sokáig nem tudtam megbarátkozni. :) Ma már azért jócskán javult a helyzet, főleg Yoda esetében.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A sorozat első évadjaiban sokszor azt vettem észre, hogy mintha a mellékszereplőket jobban megcsinálták volna, mint a főszereplőket. Gondolok itt elsősorban Palpatine-ra, Yodára vagy éppen Dookura, akiknek ábrázatával sokáig nem tudtam megbarátkozni. :) Ma már azért jócskán javult a helyzet, főleg Yoda esetében.

Naja, az új Yoda irtó jól néz ki. Palpatine-on is sokat javítottak, meglátásom szerint.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elvileg azért csinálták olyan hegyesre a szakállát, hogy olyan legyen, mint valami tőr, ami fenyegető külsőt kölcsönöz neki. Azért valljuk be, rajta is finomítottak a sorozat folyamán, sokkal élettel telibben mozog, ráadásul az arcszőrzet textúráján is rengeteg javítottak.

Szerintem Dooku karaktermodellje sikerült a legrosszabbul a főbb szereplők közül. Inkább karikatúra beütése van ezzel a hosszúkás fejjel. Érthető, ha már nem óhajtanak változtatni ezen, in universe furcsán venné ki magát, ha fejzsugorításon esne át... nem úgy, mint a parányi finomítások Yoda, Anakin és a többiek esetében.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem Dooku karaktermodellje sikerült a legrosszabbul a főbb szereplők közül. Inkább karikatúra beütése van ezzel a hosszúkás fejjel. Érthető, ha már nem óhajtanak változtatni ezen, in universe furcsán venné ki magát, ha fejzsugorításon esne át... nem úgy, mint a parányi finomítások Yoda, Anakin és a többiek esetében.

 

Hát azért Yodánál meglépték, hogy a sok háromszögből és négyszetből egy gombócot csináltak kis túlzással.

És megbocsátottuk, mert ami jobb, az jobb.. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.