Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ez biztos? Eszerint a legrégebbi, leghosszabb (kamerás) lenne a zárórészből? Ami feltehetőleg a jan 5: missing in action lesz?

Jól gondolom?

Te mindig ki akarod találni a végeredményt. Mit tudom én melyik részből és mikor lesznek. :D Szerintem a Gregor -os a második részből van, az űrhajós jelenet pedig a harmadikból. De, hogy mi a címük és mikor lesznek azt még szerintem a jó isten se tudja. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te mindig ki akarod találni a végeredményt. Mit tudom én melyik részből és mikor lesznek. :D Szerintem a Gregor -os a második részből van, az űrhajós jelenet pedig a harmadikból. De, hogy mi a címük és mikor lesznek azt még szerintem a jó isten se tudja. :D

 

Jólva na..azt írtad január 5-én indul a Maul szál. De közben felröppent, hogy ez a droidos trilógia. Akkor a Missing in action mégiscsak ide tartozik!

Ilyen követhetetlen évadunk még nem volt. Tisztább volt mindig a sorrendiség..jó hogy találgat az ember... ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És hála az ep guide előzetesnek, megjött a negyedik preview is :D

 

Ez a parwan őrült doki mekkora már! :lol:

 

 

Óriási ez a parwan, igazi droid buzi lehet. :D Úgy tűnik a szokásosnál is különösebb karakterekkel találkozhatunk ezúttal.

 

 

Jólva na..azt írtad január 5-én indul a Maul szál. De közben felröppent, hogy ez a droidos trilógia. Akkor a Missing in action mégiscsak ide tartozik!

Ilyen követhetetlen évadunk még nem volt. Tisztább volt mindig a sorrendiség..jó hogy találgat az ember... ;)

Mindig csak eggyel előre tekints, ne rohanj. :) Várom az guide képet. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a fickó engem valamiért...

 

...Q-ra emlékeztet a James Bond filmekből, legalábbis a beosztását illetően. R2-D2-t jól kipofozták. :)Pimp My Droid! :D Dee Bradley Baker ezúttal is könnyedén felismerhető nem-klón szerepben. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kis bemutató az új ezredesről. A neve Meebur Gascon, és már a Gronosisi csata óta a Köztársaságot szolgálja. A mérete nem túl nagy (33 centiméter), de ez alapján óriási hiba lebecsülni. Kemény mint a carbonite. :D Nagyon kíváncsi leszek rá. :D

 

542693_472719446100688_690681498_n.jpg

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:) Várom az guide képet. ;)

Megjöttem! Úgy tűnik ez a történetszál is kapott egy poszterfélét a tcw oldalán, meg tudnám ezt szokni! :yes:

Dobom ezt, és természetesen a guide képet meg a nagyméretű változatát is:

epguide510.jpg

secret weapons.jpg

s5_droids_hero.jpg

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezért volt jó a Köztársaság. A legfelsőbb hadvezetésbe is befért mindenki, fajra és nemre való tekintet nélkül. Ha Gascon túl is élte a Klónháborút, a Birodalom megszületésekor biztos nem maradt munkája. Ha egyáltalán le nem tartóztatták koholt vádak alapján.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor Gascon fog utazni M5-BZ-ben? Zsííír :D Ja és

A Wookie leírása szerint CC-8826, azaz Neyo is szerepelni fog :yes: :yes: Ő lőtte le hátulról Stass Alliet a Saleucamin. Már csak Bacara parancsnok hiányzik az ismertek közül :D

Szerkesztve: - Merr-Sonn
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

A Wookie leírása szerint CC-8826, azaz Neyo is szerepelni fog :yes: :yes: Ő lőtte le hátulról Stass Alliet a Saleucamin. Már csak Bacara parancsnok hiányzik az ismertek közül :D

 

 

Még hiányzik Jag is, Plo Koon gyilkosa is. Őt utálom a legjobban, megölte a kedvenc Jedimet.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

...Parancsra.

 

 

Ez civilizált körülmények között nem mentség. Neked megparancsolnák holnap hogy nyírj ki egy csapat óvodást megtennéd? Sajnos ez a leghazugabb mentegetőzés arról hogy az elkövető valójában tömeggyilkos beállítottságú.

 

Különben mi is lesz a következő részben? Mit fognak a robotok csinálni?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez civilizált körülmények között nem mentség. Neked megparancsolnák holnap hogy nyírj ki egy csapat óvodást megtennéd? Sajnos ez a leghazugabb mentegetőzés arról hogy az elkövető valójában tömeggyilkos beállítottságú.

 

Ugyan... hisz "a klónok jóval kevésbé önállóak mint a mintaegyed...feltétlen engedelmesség jellemzi őket...minden parancsot végrehajtanak".

Ugyan ezt az dolgot a tcw igyekszik felrúgni, de a mozifilmekben így volt, így Jag, Cody és a többiek viselkedése teljesen logikus.

Szóval "civilizált körülmények közt" igazad lenne, de ez a star wars és akikről beszélünk, azok önállótlanított klónok.

Nem tömeggyilkos beállítottságúak, hanem katonák.

Gondolom a tcw miatt feledkeztél meg erről.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez civilizált körülmények között nem mentség. Neked megparancsolnák holnap hogy nyírj ki egy csapat óvodást megtennéd? Sajnos ez a leghazugabb mentegetőzés arról hogy az elkövető valójában tömeggyilkos beállítottságú.

Ha pedig nem teljesítik a parancsot, akkor pedig kivonják őket a forgalomból, mint hibás egyedek. Egész egyszerűen nincs más választásuk. Hülye példa, de ugyanez volt a náci Németországban és az akkori Szovjetunióban. Ha a parancs ellenére nem ölöd meg azt, akit kell, akkor téged ölnek meg.

 

Tulajdonképpen igen. Bár az EP3-ban sem volt Cody rossz ember, elég jól elbratyizott Kenobival.

Ennek ellenére hidegvérrel kiadta a tűzparancsot, amikor megérkezett a 66-os parancs. Cody jó katona, de kevésbé jó barát, szerintem. A TCW-ben erre azért odafigyeltek, hogy afféle rideg, katona-beállítottságú személyiség legyen. Annak ellenére, hogy jóban van Kenobival, nincs meg az a fajta baráti köteléke vele, mint ami pl. Rex és Anakin között megvan. Afféle "jóban vagyok a kollégáimmal" típus. Neki a szolgálat az első. Cody valószínűleg nem hallgatta el volna Cut Lawquane-t. Ezért is lesz érdekes majd az, ha eljutunk a 66-os parancshoz a sorozatban, mert van egy olyan gyanúm, hogy Rex nem akarja majd végrehajtani. (Gyanítom, hogy Ahsokával lesz, hogy ha a lány túléli addig.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A klónok azt hitték, árulókat nyírtak ki parancsra, és úgy tudom Frenkie, a te (szélsőséges) értékrendedbe az árulók igenis golyót (ez esetben lézert) érdemelnek.

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

... Ezért is lesz érdekes majd az, ha eljutunk a 66-os parancshoz a sorozatban, mert van egy olyan gyanúm, hogy Rex nem akarja majd végrehajtani. (Gyanítom, hogy Ahsokával lesz, hogy ha a lány túléli addig.)

 

Te komolyan hiszel benne, hogy a sorozat belenyúlik majd a 3.rész idővonalába?

Én kizártnak tartom, de kétségkívűl jó teóriák ezek, már csak azért is, mert a film elején látható csaták még a klónháborúhoz tartoznak.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te komolyan hiszel benne, hogy a sorozat belenyúlik majd a 3.rész idővonalába?

Én kizártnak tartom, de kétségkívűl jó teóriák ezek, már csak azért is, mert a film elején látható csaták még a klónháborúhoz tartoznak.

Pusztán felvázoltam egy esetleges végkifejletet. De előfordulhat, hogy nem fog belenyúlni, esetleg Ahsokával hamarabb is történik valami. Főleg, ha belegondolunk, hogy a sorozat eleje sem közvetlenül az EPII. után kezdődik. Én örülnék egy ilyen montázsnak, hogy melyik mellékszereplővel mi történt az EPIII. idején, a 66-os parancs kiadásakor, bár ilyenre szinte semmi esély nincs.

Van egy olyan gyanúm, hogy...

 

...Ahsoka sötét döntése valószínűleg az 1313. szinten játszódó történetszálban fog bekövetkezni, ahol láthatjuk Ventresszel harcolni.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.