Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Kár hogy több részt már nem fog látni az emberiség mert december 21-én meghalunk...

 

Ha a majáknak igazuk lenne, már hét hónapja megtörtént volna az "apokalipszis", hisz nem számolnak szökőévekkel ;)

 

De "mi kb 50 évvel le vagyunk maradva"-szokták mondani, így ami késik nem múlik. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vajon kire vonatkozhat ez a cím?

 

 

 

Gregor -ra a klónra. Ő lesz ott a városban, csak éppen nem emlékezik semmire... Hogy került oda, ki ő, stb. Ő egy hajótörött csak úgy mint a D osztag tagjai.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Gregor -ra a klónra. Ő lesz ott a városban, csak éppen nem emlékezik semmire... Hogy került oda, ki ő, stb. Ő egy hajótörött csak úgy mint a D osztag tagjai.

 

 

 

 

Ő jött volna a másik hajóval amit találtak?

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahogy nézem, ez még a Celebration VI-ról van, ott pedig már láthattunk részletet a Clovis-szálból, úgyhogy szerintem semmit nem jelent a sorrendeket illetően. Főleg, ha annyira az utolsó pillanatra hagyják az eldöntését, mint pl. az ifjoncos szálnál. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is tudom... szerintem inkább jöjjön a Maul szál, úgyis kíváncsi vagyok rá. Meg legalább letudjuk, és nem kell Facebookon meg YouTubeon is azt olvasgatni a nagy "rajongóktól", akik azt hiszik hogy csak Maulról szól az évad, hogy hülye droidok, hülye ifjoncok, mikor jön már dettwaccs meg mól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahogy nézem, ez még a Celebration VI-ról van, ott pedig már láthattunk részletet a Clovis-szálból, úgyhogy szerintem semmit nem jelent a sorrendeket illetően. Főleg, ha annyira az utolsó pillanatra hagyják az eldöntését, mint pl. az ifjoncos szálnál. :)

 

Pont az ifjonck miatt gondoltam. Jött 3 kép. Megdumáltuk, milyen sokára lesz, meg hogy tök jó, aztán hopp már ment is.

Remélem igazad lesz most nem így lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit le vagyok maradva... Valaki meg tudná mondani nekem, hogy elvileg akkor miként nézne ki az évad további sorrendje? :)

Elvileg így fest a 2013-as év az 5. évadot illetően:

 

Elméletileg jelenleg így fest az évad hátralévő része:

 

12-13. rész - a droid szál befejezése

14-15-16. rész - Maul, Opress, Vizsla

17-18-19. rész - Clovis-szál

20-21-22. rész- Ahsoka vs. Ventress sztori

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pont az ifjonck miatt gondoltam. Jött 3 kép. Megdumáltuk, milyen sokára lesz, meg hogy tök jó, aztán hopp már ment is.

Remélem igazad lesz most nem így lesz.

Ez semmit nem jelent. :) Szerintem Ahsoka ás a Maul szál a két legnagyobb durranás. Egymás után biztos nem rakják. Kell közé ékelni valamit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Wookiee szerint Gregor mosogatóként dolgozik Pons Orában, a városban ahova Gasconék betértek :D Ez kicsit visszaemlékeztet Cut Lawquane-re, aki szintén nem katonáskodásból élt.

 

Az nem lenne rossz... én bírtam Lawquane-t, mondjuk én valami olyasmire emlékszem, hogy mintha Gregor amnéziás lett volna, vagy nem emlékezett volna a múltjára...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.