Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Friedman ezt mondta, hogy közvetlen átmenet lesz az EPIII -hoz. Meglátjuk mit takar mindez.

Igen, csak az nem világos, hogy ez szó szerint, történetileg értendő-e, vagy a karakterekre utalt. Teszem azt, Anakin jellemére, vagy az Ep3-ban fennálló helyzetre. Na igen, meglátjuk...

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arról mit tudtok, hogy a TCW egy átmenetet képezne az Ep3-hoz? Hogy vele párhuzamosan, vagy pontosan előtte zajlana (mint a CW rajzfilm vége) az nem derült ki. De felvetődött ez az elmélet is... ha így van, és Ahsokával zárul a sorozat, akkor talán nincs minden veszve... elképzelhető, hogy bujdosó Jedit faragnak belőle. Vagy szimplán megölik. Bár nekem ezt a sírva fakadó kislányt se sikerült teljesen megértenem, mit takar? Ő már tudja a végét, vagy csak ilyen érzékeny lélek?

 

Ha minden igaz akkor nem tudja csak azért sírt, mert kimondta Friedman, hogy lehet hogy bizony meghal... Mint mondtam én személy szerint egyre jobban arra hajlok, hogy valahogy túl fogja élni. Mondjuk én jobban örülnék annak, ha meghalna... már nem azért, mert a halálát kívánom, nagyon megkedveltem és elképzelhetetlen lenne nélküle a TCW, csak én jobban szeretem a drámai befejezéseket :) Van is erre egy elméletem, vagy egy szcenárió a fejemben, hogy ezt hogy lehetne megcsinálni, vagy hogy én hogy csinálnám meg, de ezt inkább nem mondom, mert ez csak a túl élénk fantáziám szüleménye...

 

Szerintem...

 

 

Én arra tippelnék, hogy Obi megbízza Ventresst, kutassa fel Ahsokát. Mondjuk fogalmam sincs róla mi lesz rákenve a lányra, de a trailerben láttuk hogy a Jedi templom füstöl, és a zemberek tüntetnek a lépcsőinél.

 

 

 

Az a Jedi templom előtti tüntetés az ehhez fog tartozni?

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem engem lehetne legutoljára megvádolni azzal, hogy nem szeretem a karaktert, de mint azt az Ahsoka topikban írtam korábban, hajlok afelé, hogy a halál az egyetlen "szerencsés" opció, mit sors. Engem egyébként érdekel az elméleted, szerintem nyugodtan írd be, ha mást nem PM-be.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Wilde, szinte tuti hogy az a rész oda tartozik mert sem a Clovis sem a Maul szálban nem lenne értelme, amikor minden Coruscanttól messze történik. Az Ahsoka szál látszólag csak ott játszódik szóval oda is illik :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Clovis szál részben a Coruscanton is fog játszódni, vagy legalábbis a trailerből ez derül ki. Viszont tényleg valószínű, hogy mivel az Ahsoka szálban Ahsoka lesz a főszereplő ( :D ) és ott abban a jelenetben Ahsoka beszél a tüntetőkkel a Clovis szálban, illetve a Mandalore trilógiában meg csak maximum epizódszereplő lesz...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A CW vége és A gonosz útvesztője állítólag könnyen felülírhatók a sorozat tekintetében. Én jobban örülnék, ha a regény története megmaradna (az úgyis Anakint és Obi Want követi nyomon), így a TCW vége fókuszálhatna Ahsokára. Kíváncsi vagyok, mit tartogatnak Lucasék... tudom, unfair példa, de Maul után inkább rettegek. :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem engem lehetne legutoljára megvádolni azzal, hogy nem szeretem a karaktert, de mint azt az Ahsoka topikban írtam korábban, hajlok afelé, hogy a halál az egyetlen "szerencsés" opció, mit sors. Engem egyébként érdekel az elméleted, szerintem nyugodtan írd be, ha mást nem PM-be.

 

Rendben, mondjuk lehet nagyon mellé lövök majd ezzel:

 

 

Több lehetőség is összeállt a fejemben. Én most csak azokat vázolom fel amik konkrét befejezést szán neki. Mert olvastam olyat is, hogy lehet, hogy elküldik egy távoli misszióra, vagy csak simán más mesterhez kerül valamilyen oknál fogva. Ezekkel nekem az a bajom, hogy nem vállalják fel vele a befejezést tehát, hogy úgy mondjam a kényelmesebb megoldást választanák ezzel az írók, remélem azért ennél kreatívabbak lesznek + tökösebbek is.

Tehát a túlélős részt én úgy képzelném el, hogy lehet ez most túl meredek, de én még nem mondtam le a Lux-al való kapcsolatáról. Tudom, hogy maga a műfaj nem egy love story, de attól még kaphat fontos szerepet a szerelmi szál és ez lehetne az, ami miatt esetleg kilép/kizárják a Rendből. Lehet, hogy úgy alakul egy akció, hogy eltűnt és azt hiszik, hogy meghalt és így maga mögött tudná hagyni az előző életét a szerelméért és együtt élnének Luxal. Ami még ütősebb lehetne, ha Anakin is benne lenne, vagy legalábbis ő tanácsolná neki, mert a maga példájából tudná, hogy milyen nehéz így "hazugságban élni" (ahogy ők mondják az Ep. II-ben) persze azt is lehetne, hogy ő, mármint Anakin pont ellenzi és ebből lehetne egy nagyon jó kis mester-tanítvány konfliktus (amit hiányoltam az Onderon szálból) Mondjuk ehhez egy jó felvezetés kellene a következő évadban...

Ha az egy kicsit csöpögős, vagy romantikus volt akkor nézzük a negatív befejezést: itt Ahsoka halálánál egyértelműen azt képzelem el, hogy még a 66-os parancs előtt, tehát a sorozat keretein belül nem pedig offscreen végeznek vele (az megint nem lenne egy tökös húzás). Én itt mindenképpen valami olyasmire gondolok, hogy feláldozza magát Anakin érdekében, aki ez ellen nem tud mit tenni és látja a szeme előtt meghalni Ahsokát, aki őmiatta áldozta fel magát. Valahogy az nincs előttem, hogy Grivi vagy a Gróf úr ölné meg, ugyanis ez egy elég nagy negatív töltésű érzelmi töltetet jelentene Anakinnak az említettek irányába, ami viszont az Ep. III-ból kimaradt. Tehát a filmekben nem volt ilyen jellegű utalás (az is igaz, hogy az ellenkezőjére sem, de nekem ez így nem feküdne) és ezért nem tudom elképzelni, hogy ők ölnék meg. Felvetődhetne Cad Bane is, mint lehetséges gyilkosa, akit én nagyon bírok az egyik kedvencem, de az valahogy az én szemembe az olyan méltatlan lenne Ahsokához, hogy nem egy erőhasználóval szemben maradt alul (ezzel persze nem Bane érdemeit akarom csökkenteni, lehetséges, hogy le tudná győzni Ahsokát, de mondom az olyan méltatlan lenne szerintem). Én inkább valami olyasmit képzeltem el, hogy valamilyen katasztrófa, külső körülmény, vagy legalábbis nem egy személy okozná a halálát, úgy hogy ő feláldozná magát Anakinért. Itt lehetne egy olyan párbeszéd a végén mielőtt végleg elhunyna Ahsoka lángja, hogy még utolsó szavaival elmondaná neki, hogy milyen fontos ő az erőben és a háború szempontjából és ez azért lehetne nagyon drámai, mert később ugye tudjuk mivé vált a mestere :) Közbe eszembe jutott még az is, hogy Sidious is megölhetné, hogy félreállítsa Anakin felé vezető útjáról, mert őt a tanítványa, úgymond túl a világos oldal felé húzza és ezt felismerve állítani félre Ahsokát drasztikus eszközökkel. Az is elképzelhető, hogy az idei széria fináléjában pont Sidious hozza szorult helyzetbe Ahsokát, de mivel itt még nem jár sikerrel ezért keményebb módszerekhez folyamodna a záró évadban :D

 

 

Egyébként nálam jóval hozzáértőbb emberek írják a sorozatot szóval így vegyétek :D

 

A CW vége és A gonosz útvesztője állítólag könnyen felülírhatók a sorozat tekintetében. Én jobban örülnék, ha a regény története megmaradna (az úgyis Anakint és Obi Want követi nyomon), így a TCW vége fókuszálhatna Ahsokára. Kíváncsi vagyok, mit tartogatnak Lucasék... tudom, unfair példa, de Maul után inkább rettegek. :para:

 

Az nekem is nagyon tetszett, de szerintem keresztül fogja húzni a sorozat... A Maul storynak egyébként ez a rákfenéje, hogy nem következetesek a készítők, így tényleg bármit ki lehet nézni a folytatásból, de remélem nem kell félnünk :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A droidok reakciójából azt veszem ki, hogy ez a serrishi csata jó nagy vereség lehetett.

 

Hát mindannyian elborzadnak egy kicsit, de Gregor legalább elkezd emlékezni valamire, kíváncsi leszek ezt mennyire bontják majd ki :) Egyébként az nem derült ki, hogy a Delta Squad-ba volt e, nem? Mert lehet voltak más ilyen kommandós osztagok is és csak annyi derült ki, hogy százados volt egy elit osztagban... engem ez is érdekel, hogy milyen csapatba volt + mi lett a többiekkel...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Delta Squad tagja tutiraszázszázalék hogy nem volt, viszont a háttér engem is érdekelne. Szívesen megnéznék egy ilyen kommandós részt, bár véleményem szerint már a Lola Sayura is egy ilyen különítményt kellett volna küldeni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Brent Friedman elpöttyintett néhány érdekes infót twitteren.

Azt mondta, hogy 2012 legjobb pillanata az volt, mikor Lucas-sal és Filoni-val és az egész csapattal összeültek a konferencia teremben, és a Klónok háborúja végéről beszéltek. Erre persze mindenki felkapta a fejét, ő meg próbálta kimagyarázni magát, hogy talán a "vége" nem jó kifejezés, inkább azt mondhatná, hogy az agyaltak, hogy hogyan fogják átvezetni a sorozatot az EP3-ba. Ehhez mit szóltok? Úgy tűnik a végén még tényleg lesz Corruscant-i csata a sorozatban :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na! mi volt itt? Téma zárva? már azthittem, hogy mitörtént, de láttam, hogy pont belenyúltam, mikor 5.0 lett..

Mindegy. A guide képről: szívesen. Tudod, mikor láttam, hogy te dobtad és hogy világosabb, azt hittem már meg is felel.

De neked sose lehet elég kicsi a feketeség, már kezdem megérteni.. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na! mi volt itt? Téma zárva? már azthittem, hogy mitörtént, de láttam, hogy pont belenyúltam, mikor 5.0 lett..

Mindegy. A guide képről: szívesen. Tudod, mikor láttam, hogy te dobtad és hogy világosabb, azt hittem már meg is felel.

De neked sose lehet elég kicsi a feketeség, már kezdem megérteni.. ;)

Én csak azért raktam be, mert jócskán az sw.com -os közzététel előtt elérhetővé vált már. Arra gondoltam, majd megvágod ahogy szoktad, erre nem csináltál vele semmit. :D Nekem nulla feketeség kell. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csak azért raktam be, mert jócskán az sw.com -os közzététel előtt elérhetővé vált már. Arra gondoltam, majd megvágod ahogy szoktad, erre nem csináltál vele semmit. :D Nekem nulla feketeség kell. :P

 

Eztán nem lesz rám panasz..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most jobban belegondoltam és rájöttem, hogy még az 1. évad idején mennyire örültünk ha volt egy-két többrészes történet a sorozatban, ma meg már csak a Point of No Return fog egyedülálló részként kilógni az évadból :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most jobban belegondoltam és rájöttem, hogy még az 1. évad idején mennyire örültünk ha volt egy-két többrészes történet a sorozatban, ma meg már csak a Point of No Return fog egyedülálló részként kilógni az évadból :D

Nem fog kilógni, mert a droid szál utolsó része lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.