Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Hoppá, ez most így hirtelen elég sok információ volt az arcomba, mikor tegnap néztem a fórumot még semmi, most meg egy csomó érdekes hír... Hát elnézve amiket írtatok tényleg lehetséges, hogy a sorozat szempontjából a legemlékezetesebb hetek/hónapok várnak ránk! Azt mondjuk sejteni lehetett, hogy ahogy közeledünk a sorozat végéhez és majd lassan majd valahogy elvarródnak a szálak egyre komolyabb produkciókat kapunk... de ezt csak reméltem, viszont azt kell, hogy mondjam ez az évad eddig, illetve az előttünk álló folytatással szerintem felülmúlja az előző szériát, amit nem gondoltam volna, de ezt nagyon jó látni, hogy folyamatosan fejlődik a sorozat évadról évadra... ezért remélem a folytatás is hasonló lesz :)

 

Ha tényleg ez igazolódik be, amit itt (megjegyzem szerintem nagyon jól és logikusan) felvázoltatok, akkor viszont Ahsoka számára a végkifejletben egyre biztosabb vagyok...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

hm..évadsorrend?

A fene tudja..Nekem még fel kell mutatni az 5-ösnek egyet, s mást, hogy igazán jónak nevezhessem.

Komplett évadot talán nem is érdemes vizsgálni. Inkább a nagy egészen belül történetszálakat.

És ezen a téren kettőt összefonnak és le is zárnak hamarosan, ha jól tudom.

Ej de várom már, hogy Mandalore-on a mérgezett üdítőnél nívósabb dolgok történjenek! :yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Clovis sztorija elvileg trilógiát kapott, ami 2 rész alatt nehezen kivitelezhető, így egyelőre hitetlenkedve fogadom az infót. De ennyi kavarás után, szkeptikusan reagálok minden epizódsorrenddel kapcsolatos infóra. Jöjjenek a részek, az a lényeg. ;)

 

Addig is az epizódképek a jelenlegi szál zárórészéből:

 

tcws5ep13pic1.jpg

tcws5ep13pic2.jpg

tcws5ep13pic3.jpg

tcws5ep13pic4.jpg

tcws5ep13pic5.jpg

tcws5ep13pic6.jpg

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Filoni azt mondta, hogy a szezon utolsó 'arc' -jában akkora meglepetés lesz mint anno Maul volt. :D

A végén még kiderül, hogy Luke és Leia nem is Anakin gyerekei... :hmm::lol:

Az Ahsoka-szálat nagyon várom. A trailerben látottak és a képek alapján talán még a Maul-szálat is felülmúlhatja. Igazából a Clovis-szál nem érdekel annyira.

Szerkesztve: - zilllosarkany
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ezek a Hitchcock címek nagyon odatesznek. Az új képek is ígéretesnek mutatják a következő részt, valamint én most vettem észre, hogy HA a Clovis szál lesz a záró, akkor átcsúszik a hatodik évadra. Megmondom őszintén, inkább azt hagyják félbe, mint az Ahsoka szálat lezáratlanul, hisz ez nem tetszene sok rajongónak :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Wow, a többi cím nem esett le rögtön, de tényleg! :o Ha ez a múltkori Kurosawáshoz hasonló tisztelgésekkel fog járni a Hitchcock filmek felé akkor ezt annyira várom mint még eddig a CW-ben tán semmit.

És gondolom ezek a filmek nem vígjátékok, szóval lehet okunk a bizakodásra. :) Kár, hogy nem ismerem őket, mert akkor talán össze tudnék rakni valami kerettörténetet.

 

Ha tényleg ez igazolódik be, amit itt (megjegyzem szerintem nagyon jól és logikusan) felvázoltatok, akkor viszont Ahsoka számára a végkifejletben egyre biztosabb vagyok...

És pedig mi lenne az?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ezek a Hitchcock címek nagyon odatesznek. Az új képek is ígéretesnek mutatják a következő részt, valamint én most vettem észre, hogy HA a Clovis szál lesz a záró, akkor átcsúszik a hatodik évadra. Megmondom őszintén, inkább azt hagyják félbe, mint az Ahsoka szálat lezáratlanul, hisz ez nem tetszene sok rajongónak :D

 

De az évadzáró mindig ütős volt, várós volt. Persze a Clovis téma is érdekel, csak nem örülök neki úgy egyáltalán korábban kifejtett okokból.

És tudva levő, hogy évad eleji részeknek jegyezték őket jó ideig.

Ilyen módon egy eltessékelt és félbehagyandó évadzáró lenne belőle és én nem örülnék neki.

Kapjanak elő egy duót a 6. évadból, ha van, ez meg legyen a szeptemberi kezdés, vagy a 6. évad 4-5-6. része.

Kb. ez a véleményem a dologról, csak "hallgattasson meg" a fohászom, mint amikor a fívérekért imádkoztam, hogy az 5. évad nyitánya legyen.

Az bejött! ;) képzeljétek csak el; csak jövő héten jönne a Revival...(páran biztos jönnek most, hogy jobb is lenne.. ;) )

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most már tényleg el kellene kezdődnie a maul&savaege&obi-wan, ahsoka&ventress szálnak, mert ha ki számoljátok akkor egy szál 4 részes, most a 13. rész még olyan droidos rész lesz, de utána már el kell kezdődnie, mert akkor tegyük fel 14;15;16;17 rész savage&moul&obi-wan szál, 18;19,20;21. rész ahsoka&ventress. Csak egy gond van. Az évadok (legalábbis a cw-nél) 22 részesek. Hol a 22.? Szerintem még egy szál lesz majd. Honnan veszem? Emlékszünk az 5. évad legelső részére? Az moul-os volt. És arra, hogy tavaly a moul-os szál (ha úgy vesszük amiben moul valamilyen szinten szerepel) akkor az 2 részes volt. (tavaly ventress szerepelt mind a 4 részben a végén az évadnak, azért mondom). Akkor idén miért ne csinálnák 2 részes szálakat? Mert akkor a moul-os szálból elment már egy rész az év elején. Lehet, hogy már csak 1 moul-os rész lesz, de kétlem. Mivel ha a legelején lévő elméletet nézzük, akkor kimarad 1 rész. Lehet, hogy akkor már csak 3 moul-os részt fogunk látni. Így áll össze a 4 részes moul-os szál. Most vagy lesz még egy másik (nem moul&savage&obi-wan, ventress&ahsoka) szál, vagy valahogy beveszik ezt a 2 részt a szálak közé. Mert az évad trailer2-ben azt is megfigyelhetjük, hogy ventress küzd savage-al meg moul-al. Meg sidious is küzd moul-al meg savage-al. Mindenesetre holnaphoz egy hétre (vagy nem is egy hétre ha lesz trailer a 14. részről) akkor már tudni fogjuk hogy lesz-e egy másik szál, avagy nem. Mindenesetre ha lesz még egy szál, akkor remélem az lesz a 2 részes, nem az ahsoka-s vagy obi-wan-os.

Én amúgy azt várom a legjobban, amikor sidious színre lép. Annyi minden van még a trailerekben ami még nem történt meg, és oly kevés rész maradz hátra, hogy én attól félek hogy az 5. évad lesz az uccsó évad. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztos vagyok benne hogy nem fognak olyat meglépni hogy egy történetszálat megvágnak. Ilyet sosem csináltak, nem most fogják elkezdeni. Lehet hogy a Clovis-szál két részes lesz.

 

Az Ahsokást meg nagyon várom. Nagyon mély gonoszságot sejtek megnyilvánulni ezen részekben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most már tényleg el kellene kezdődnie a maul&savaege&obi-wan, ahsoka&ventress szálnak, mert ha ki számoljátok akkor egy szál 4 részes, most a 13. rész még olyan droidos rész lesz, de utána már el kell kezdődnie, mert akkor tegyük fel 14;15;16;17 rész savage&moul&obi-wan szál, 18;19,20;21. rész ahsoka&ventress. Csak egy gond van. Az évadok (legalábbis a cw-nél) 22 részesek. Hol a 22.? Szerintem még egy szál lesz majd. Honnan veszem? Emlékszünk az 5. évad legelső részére? Az moul-os volt. És arra, hogy tavaly a moul-os szál (ha úgy vesszük amiben moul valamilyen szinten szerepel) akkor az 2 részes volt. (tavaly ventress szerepelt mind a 4 részben a végén az évadnak, azért mondom). Akkor idén miért ne csinálnák 2 részes szálakat? Mert akkor a moul-os szálból elment már egy rész az év elején. Lehet, hogy már csak 1 moul-os rész lesz, de kétlem. Mivel ha a legelején lévő elméletet nézzük, akkor kimarad 1 rész. Lehet, hogy akkor már csak 3 moul-os részt fogunk látni. Így áll össze a 4 részes moul-os szál. Most vagy lesz még egy másik (nem moul&savage&obi-wan, ventress&ahsoka) szál, vagy valahogy beveszik ezt a 2 részt a szálak közé. Mert az évad trailer2-ben azt is megfigyelhetjük, hogy ventress küzd savage-al meg moul-al. Meg sidious is küzd moul-al meg savage-al. Mindenesetre holnaphoz egy hétre (vagy nem is egy hétre ha lesz trailer a 14. részről) akkor már tudni fogjuk hogy lesz-e egy másik szál, avagy nem. Mindenesetre ha lesz még egy szál, akkor remélem az lesz a 2 részes, nem az ahsoka-s vagy obi-wan-os.

Én amúgy azt várom a legjobban, amikor sidious színre lép. Annyi minden van még a trailerekben ami még nem történt meg, és oly kevés rész maradz hátra, hogy én attól félek hogy az 5. évad lesz az uccsó évad. :(

Olyanon filózol ami már tudvalévő nagyjából. :) Még három Maul -os rész van aztán elvileg jön négy Ahsokás. Kettőt meg nem tudunk.

 

Az Ahsokást meg nagyon várom. Nagyon mély gonoszságot sejtek megnyilvánulni ezen részekben.

Ezt milyen szépen írtad. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztos vagyok benne hogy nem fognak olyat meglépni hogy egy történetszálat megvágnak. Ilyet sosem csináltak, nem most fogják elkezdeni.

Nem hát. Az igazat megvallva, még mindig nem tudom, mi az infó forrása, mert sehol nem találtam ilyen címeket. Már az Insiderben is közzé tették, hogy Clovis 3 részes lesz, ahogy a másik sztori is. Így pedig nem jön ki a 22 rész. Minek ezt kavarni?

Egyébként nem biztos, hogy Maulék közvetlen a Hondo-s balhé után térnek vissza. Ki tudja, mennyi ideje sodródtak, míg rájuk nem találtak...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most már tényleg el kellene kezdődnie a maul&savaege&obi-wan, ahsoka&ventress szálnak, mert ha ki számoljátok akkor egy szál 4 részes, most a 13. rész még olyan droidos rész lesz, de utána már el kell kezdődnie, mert akkor tegyük fel 14;15;16;17 rész savage&moul&obi-wan szál, 18;19,20;21. rész ahsoka&ventress. Csak egy gond van. Az évadok (legalábbis a cw-nél) 22 részesek. Hol a 22.? Szerintem még egy szál lesz majd. Honnan veszem? Emlékszünk az 5. évad legelső részére? Az moul-os volt. És arra, hogy tavaly a moul-os szál (ha úgy vesszük amiben moul valamilyen szinten szerepel) akkor az 2 részes volt. (tavaly ventress szerepelt mind a 4 részben a végén az évadnak, azért mondom). Akkor idén miért ne csinálnák 2 részes szálakat? Mert akkor a moul-os szálból elment már egy rész az év elején. Lehet, hogy már csak 1 moul-os rész lesz, de kétlem. Mivel ha a legelején lévő elméletet nézzük, akkor kimarad 1 rész. Lehet, hogy akkor már csak 3 moul-os részt fogunk látni. Így áll össze a 4 részes moul-os szál. Most vagy lesz még egy másik (nem moul&savage&obi-wan, ventress&ahsoka) szál, vagy valahogy beveszik ezt a 2 részt a szálak közé. Mert az évad trailer2-ben azt is megfigyelhetjük, hogy ventress küzd savage-al meg moul-al. Meg sidious is küzd moul-al meg savage-al. Mindenesetre holnaphoz egy hétre (vagy nem is egy hétre ha lesz trailer a 14. részről) akkor már tudni fogjuk hogy lesz-e egy másik szál, avagy nem. Mindenesetre ha lesz még egy szál, akkor remélem az lesz a 2 részes, nem az ahsoka-s vagy obi-wan-os.

Én amúgy azt várom a legjobban, amikor sidious színre lép. Annyi minden van még a trailerekben ami még nem történt meg, és oly kevés rész maradz hátra, hogy én attól félek hogy az 5. évad lesz az uccsó évad. :(

 

Ezt jól bekavartad magadnak. Olvass vissza és képben leszel.

És a kedvemért kicsit többször találd el , hogy kell helyesen írni MAUL nevét.

 

 

Sky! itt a forrás.

 

Érdekes, hogy ez a forrás péntekre datálja a részeket..a korábbiakat is..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most már tényleg el kellene kezdődnie a maul&savaege&obi-wan, ahsoka&ventress szálnak, mert ha ki számoljátok akkor egy szál 4 részes, most a 13. rész még olyan droidos rész lesz, de utána már el kell kezdődnie, mert akkor tegyük fel 14;15;16;17 rész savage&moul&obi-wan szál, 18;19,20;21. rész ahsoka&ventress. Csak egy gond van. Az évadok (legalábbis a cw-nél) 22 részesek. Hol a 22.? Szerintem még egy szál lesz majd. Honnan veszem? Emlékszünk az 5. évad legelső részére? Az moul-os volt. És arra, hogy tavaly a moul-os szál (ha úgy vesszük amiben moul valamilyen szinten szerepel) akkor az 2 részes volt. (tavaly ventress szerepelt mind a 4 részben a végén az évadnak, azért mondom). Akkor idén miért ne csinálnák 2 részes szálakat? Mert akkor a moul-os szálból elment már egy rész az év elején. Lehet, hogy már csak 1 moul-os rész lesz, de kétlem. Mivel ha a legelején lévő elméletet nézzük, akkor kimarad 1 rész. Lehet, hogy akkor már csak 3 moul-os részt fogunk látni. Így áll össze a 4 részes moul-os szál. Most vagy lesz még egy másik (nem moul&savage&obi-wan, ventress&ahsoka) szál, vagy valahogy beveszik ezt a 2 részt a szálak közé. Mert az évad trailer2-ben azt is megfigyelhetjük, hogy ventress küzd savage-al meg moul-al. Meg sidious is küzd moul-al meg savage-al. Mindenesetre holnaphoz egy hétre (vagy nem is egy hétre ha lesz trailer a 14. részről) akkor már tudni fogjuk hogy lesz-e egy másik szál, avagy nem. Mindenesetre ha lesz még egy szál, akkor remélem az lesz a 2 részes, nem az ahsoka-s vagy obi-wan-os.

Én amúgy azt várom a legjobban, amikor sidious színre lép. Annyi minden van még a trailerekben ami még nem történt meg, és oly kevés rész maradz hátra, hogy én attól félek hogy az 5. évad lesz az uccsó évad. :(

Hát ezt nem tudtam követni :hehe: És ne aggódj, nem ez lesz az utolsó évad ;)

Szerkesztve: - zilllosarkany
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.