Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Azért ne éld bele magad. Úgy lesz ez is mint a Zygerria szálnál. Lesznek változások a könyvhöz képest.

 

Nem lesz változtatás, ez hivatalos "filmkönyv", míg a zygerriai szál egy régebbi képregény átirata. Ez a könyv egyébként most jelent meg januárban, szóval pont a 4 részes szál előttre időzítve. Teljesen hivatalos és csak a 4 rész szöveges leírását tartalmazza. Két rész már le is ment belőle, szóval senki ne számítson eltérésre, ez a könyv teljesen leképezni a 4 részt....ennyi. A TFN-re már rég ki is rakták, de azért sajnálom, hogy ellőtték a poént.

 

Árnyék összeesküvés

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azért alig tudok belőle valamit, és azokat is csak nagy vonalakban. Egyébként van megoldás: nem kell elolvasni. ;) Az csak megöli az élményt. Dzséjt csinálja jól. Egyébként a következő Ahsoka szálnál én is ezt fogom tenni. Se egy deka előzetest, se semmi infót nem fogok felcsipegetni róla. Legyen igazán ütős.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azért alig tudok belőle valamit, és azokat is csak nagy vonalakban. Egyébként van megoldás: nem kell elolvasni. ;) Az csak megöli az élményt. Dzséjt csinálja jól. Egyébként a következő Ahsoka szálnál én is ezt fogom tenni. Se egy deka előzetest, se semmi infót nem fogok felcsipegetni róla. Legyen igazán ütős.

 

Igazad van...és érzem, hogy...

 

 

 

Boba Fett is abban a szálban, az egyik rész elején lévő felvezető montázsban fog szerepelni, hiszen az a szál az "alvilágban" játszódik. Meg persze Filloninak is igaza lesz, és a kecske is jól fog lakni, elvégre az évadban nem szerepel Boba, de az egyik rész elötti összefoglalóban már igen. ;)

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1.Teljesen, és biztos lehetsz benne, hogy ez lesz a sorozatban is

2. A könyv csak angolul van, de le lehet tölt meg lehet venni: Star Wars: The Clone Wars: Darth Maul: Shadow Conspiracy

 

Értem köszönöm, én egyébként örülnék neki, ha így lenne ahogy a könyv szól :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sem olvastam spoilereket, de nekem meg éppen az a benyomásom, hogy Satine kormányát megdöntik Vizsláék és Mandalore visszatér a harcias múlthoz, vagy Vizsla, vagy Bo-Katan vezetésével. Bár ha tippelnem kéne, az előző rész alapján Vizsla nem fogja túlélni a Maullal való hatalmi játszmát. Satine halála pedig szerintem szintén előre borítékolható, mivel ez tetőzi be teljesen Mandalore bukását. Ha ezek megvalósulnak, ez lesz a TCW eddigi legtragikusabb szála. Ennyire még nem vártam részt, mint a most következőket :yes: .

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sem olvastam el a történetet de az előző trailerből tudható mi lesz ezzel a szállal.

 

 

Sidious kinyírja a két Sith-et, Vizslának és a Halálőrségnek annyi. Ezt az előzetesből ki lehetett következtetni.

 

 

A részletekben van a kutya elásva...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én megmondom őszintén Satine-párti - azaz a béke útját járó - vagyok. Nem örülnék ha meghalna és Mandalore visszafordulna a múltba.

Eleve a Halálőrség alapján ez a mandalore múlt egyébként se az a fajta amire olyan nagyon büszkének kéne lenni. Ha megint ezt az agressziv kismalackodást próbálják visszaállitani előbb-utóbb megint az lesz hogy egy nagyjátékos (jedik/sithek?) elkeni az arcukat. Viszont a történet szempontjából érdekes lenne látni, hogy legalább ideiglenesen visszaáll a régi világ.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csoli! Alapanyag a guide képhez (már ha ez lesz). :)

 

Ez lett! Elkészültem. Nem is akármilyen kép ez. Szerintem az egyik legjobb a sorozatban. Jól tükrőzi a rész jelentősségét és (várható) esszenciáját.

Hadd idézzem a Macskajaj elejéről a kártyázós jelenetet: "...Egy neked-egy nekem.."

Egy meg nagyban! ;)

 

Ó és eszembe jutott, hogy szerintem ezt a részt várom a 2. évad óta!

Ez lesz az a rész aminek a Duchess of Mandalore és az ""üdítő"-szál" kellett volna legyen!

epguide515_1.jpg

epguide515_2.jpg

shades of reason_.jpg

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A spoilermentességet én is számtalanszor elhatároztam már, de megtartani sosem sikerül. Szerencsére, a Maul-szál végkifejletére már csak nagy vonalakban emlékszem, a lentebbi spoilert nem is olvastam el. Az ilyen szintű poénlelövés már nekem is sok. Erősen gondolkozom rajta, hogy az Ahsoka-quadrilógiának magam is előzetes infók nélkül vágok neki. Meglátjuk mi lesz belőle.

Ennek ellenére, itt vannak a képek a következő részből...

 

tcws5ep15pic1.jpg

tcws5ep15pic2.jpg

tcws5ep15pic3.jpg

tcws5ep15pic4.jpg

tcws5ep15pic5.jpg

tcws5ep15pic6.jpg

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A spoilermentességet én is számtalanszor elhatároztam már, de megtartani sosem sikerül. Szerencsére, a Maul-szál végkifejletére már csak nagy vonalakban emlékszem, a lentebbi spoilert nem is olvastam el. Az ilyen szintű poénlelövés már nekem is sok. Erősen gondolkozom rajta, hogy az Ahsoka-quadrilógiának magam is előzetes infók nélkül vágok neki. Meglátjuk mi lesz belőle.

Ennek ellenére, itt vannak a képek a következő részből...

 

tcws5ep15pic1.jpg

tcws5ep15pic2.jpg

tcws5ep15pic3.jpg

tcws5ep15pic4.jpg

tcws5ep15pic5.jpg

tcws5ep15pic6.jpg

 

 

1, Gondolkodom rajta én is! Mi lenne ha toboroznánk? Dzséjt és Donát biztos így tesz. Ody is gondolkodik. Te is. Én is.

Egy páran csatlakoznának még, akkor tuti kedvet kapnék.

2, Fura a fívéreket ebben a környezetben látni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ó és eszembe jutott, hogy szerintem ezt a részt várom a 2. évad óta!

Ez lesz az a rész aminek a Duchess of Mandalore és az ""üdítő"-szál" kellett volna legyen!

Azokkal fog ütni igazán. :) Önmagáéban ez súlytalan lenne. Ismeretlen Pre Vizsla a semmiből, és még sorolhatnám...

 

Ahsoka spoilermentes lehet, de azért lehet beszélgetni a várakozásokról. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.