Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Tuti, hogy nem a The Force Unleashed játékból van a kép.

 

Ha benne lesz, pont a korábbi képen szereplő páncélban lesz benne. Régi, kopott, használt páncélban, hiszen az újabb páncélok szabvány mind. Boba páncélja egy TCW előtti időből való.

 

hebountyhuntsforjabbahutt_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 720-asra még én is várok, mint mindig. :)

 

Ha benne lesz, pont a korábbi képen szereplő páncélban lesz benne. Régi, kopott, használt páncélban, hiszen az újabb páncélok szabvány mind. Boba páncélja egy TCW előtti időből való.

Azt továbbra se értem, hogy a kölyök Boba hogy férne bele a felnőtt Jango felszerelésébe? Hangyányit lötyögne rajta. De lehet, hogy csak az én fantáziám kevés ennek elképzeléséhez. Viszont szerintem nem véletlen, hogy a 3. évadban Boba olyan páncélt kapott, amilyet. Filoni állítása szerint a később hírhedtté váló páncélzata itt még korai lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem Jango páncéljának semmi köze Boba páncéljához. Másrészt pedig Boba 14 éves. Van, aki 14 évesen már eléri a normál magasságát...én például nem nőttem már túl sokat, nagyjából a pubertásom közepe felé már el is értem a végleges magasságomat. Ez van. :)

 

szerk.: Soha senki nem mondta, hogy Boba az apja páncélját hordja, csak az EU-ban volt erről szó, ami mint tudjuk nem sokat ér. Ráadásul a két páncél is csak nagyjából egyezik, de majd meglátjuk, mit hoznak ki belőle.

 

szerk2: A Slave 1-et is szerepeltették idejekorán, pirosra festve. Én nem lepődnék meg, ha igaz lenne a hír és látnánk, amint felsiet a rámpán. ;)

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eddig nem volt tiszta, honnan a kép, de utána olvasva, a TFN fóruma is megerősítette, hogy a főoldalra volt kirakva, de hamar le is szedték.

 

•We will see the armor Boba Fett eventually gets. --- As you can see on the picture it's Boba's armor in a clone wars style, note the fingers are exactly the same style. This picture was posted on the celebration page under a Clone Wars panel article, but was quickly taken down.

 

Star Wars Day also lead to a small update of the official Star Wars website with some new graphics. More specifically, the Celebration VI page now includes an image of Boba Fett in his classic green Mandalorian armor, drawn for the first time in the Clone Wars series animation style. This character model's inclusion is probably a sneaky hint that young Fett will first don his armor during Star Wars The Clone Wars: Season 5

 

Itt is egy megerősítés az update alatt, hogy a főoldalon szerepelt a kép, de hamar le is szedték.

 

http://yakfaceforums.com/main/2012/05/04/fett-looking-ot-for-clone-wars/

 

Úgy tűnik, ez biza Boba Fett TCW alteregója:

10669a.jpg

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt a rohadt. :D Kár, hogy kivágták. Amúgy először nekem nem is volt egyértelmű, hogy Savage mindenkit lenyisszantott-e vagy csak a nagyfőnököt. :D

 

Ó, pedig elég csak fülelni. Gyönyörűen hallatszik, ahogy a kard pengéje elmetszi a nyakakat. Csodálatos még stereóban is. milyen lesz eredeti 5. ben? :yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

http://www.youtube.com/watch?v=gPC6o9toYNM&feature=player_embedded

 

 

Aki nem értené: Maul terve, hogy az alvilágot ráuszítja Mandallórra és majd Pre Vizsla csapatát vezényli az ottani lakosság védelmére, így emelve Pre Vizsla személyét hőssé a nép szemében. Satineról pedig így kelti a gyenge uralkodó képét, aki nem tudja megvédeni bolygóját a betolakodóktól, amire csak a halálosztag lesz képes.

 

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egész történetszálat már kiadták nyomtatott formában szóval aki nem bír magával spoiler mögött elolvashatja mi van még hátra

 

Tényleg csak akkor nézd meg ha le akarod lőni magadnak az összes poént

A taktika sikeres, a nép lázong, Satine próbál nyugtatni, de erre megjön Vizsla aki megígéri hogy megtisztítja a várost. A tisztogatás után Vizsla kinevezi magát új Mandalore-nak, és börtönbecsukja Satine-t Almec mellé.

Amint megérkeznek Maulék őket is bebörtönözik, azonban könnyen megszöknek és magukkal viszik Satine-t és Almec-et. A trónteremben párbajra hívja Vizslát, majd a fekete fénykarddal lefejezi, így ő lesz az új Mandalore. Bo Katan és az Éjjeli Baglyok ezt nem fogadják el és elmenekülnek, majd Maul kinevezi Almec-et miniszterelnöknek, és valahogy megszerzi az uralmat a semleges bolygók felett (kíváncsi vagyok ezt hogy magyarázzák majd meg).

 

Az Éjjeli Baglyok megszöktetik Satine-t, Maulék utánamennek, de Satine még el tud küldeni egy üzenetet a Köztársaságnak, azonban ezt követően elkapják és visszadugják a börtönbe.

Kenobi tudomást szerez róla és álruhában (na vajon melyikben? :D ) elviszi a Twilight-ot Yoda és Ki-Adi utasítása ellenére. Miután megérkezik a Mandalore-ra, és lop magának egy mandi páncélt, és kiszabadítja Satine-t (ez a börtön kész átjáróház :D) Nagy nehezen visszajutnak a Twilightra, azonban azt felszállás közben lelövik, és Maul ájulásig fojtogatja Kenobit.

Amikor felébred a trónteremben van megkötözve, és arra számít hogy Maul megint elkezdi fojtogatni, ehelyett ő Satine-t választja, de nem öli meg. Inkább oda sétál hozzá és leszúrja Vizsla volt kardjával.

Vágás Coruscantra, ahol Mass Amedda éppen Palpatine délutáni tárgyalását készíti elő amikor a sith zavart érez az Erőben.

Obi-Want éppen a cellájába viszik amikor Bo Katan kiszabadítja, és megszöknek a dokkokhoz. Eközben éppen megérkezik Sidious és azonnal a trónterem felé veszi az irányt. Amikor belép, Maul és Savage térdet hajtanak neki, de Sidious csak ellöki őket, majd kezdődik a várva várt párbaj.

Bo Katan talál Kenobinak egy hajót, és elküldi, hogy figyelmeztesse a Köztársaságot mi is folyik itt tulajdonképp. Eközben Sidious Maul figyelmetlenségét kihasználva ellöki magától volt tanítványát, majd végez Savage-zsal. Ezután Maul már nem ellenfél a vén sz*rkavarónak, aki brutálisan megsebzi a létező összes módon, de mégmielőtt elvesztené az eszméletét, küld egy kis erő villámot, nehogy kiüsse magát és azzal ér véget a könyv, hogy Maul szenved mint Luke a Halálcsillagon, Sidious eközben meg csak mosolyog

 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Beteg az emlékezetem, hogy Witwer ígért részleteket Maul túlélésének körülményeiről?

Belefér ez most szerintetek? -én kötve hiszem, hogy lesz ilyenről szó.

És Talzin is nyitott kérdés...

Bár az alább írt gigaspilerből arra következtetek, hogy Mault

 

nem fogjuk látni meghalni

 

Ez lenne ám a slussz poén...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egész történetszálat már kiadták nyomtatott formában szóval aki nem bír magával spoiler mögött elolvashatja mi van még hátra

 

Tényleg csak akkor nézd meg ha le akarod lőni magadnak az összes poént

A taktika sikeres, a nép lázong, Satine próbál nyugtatni, de erre megjön Vizsla aki megígéri hogy megtisztítja a várost. A tisztogatás után Vizsla kinevezi magát új Mandalore-nak, és börtönbecsukja Satine-t Almec mellé.

Amint megérkeznek Maulék őket is bebörtönözik, azonban könnyen megszöknek és magukkal viszik Satine-t és Almec-et. A trónteremben párbajra hívja Vizslát, majd a fekete fénykarddal lefejezi, így ő lesz az új Mandalore. Bo Katan és az Éjjeli Baglyok ezt nem fogadják el és elmenekülnek, majd Maul kinevezi Almec-et miniszterelnöknek, és valahogy megszerzi az uralmat a semleges bolygók felett (kíváncsi vagyok ezt hogy magyarázzák majd meg).

 

Az Éjjeli Baglyok megszöktetik Satine-t, Maulék utánamennek, de Satine még el tud küldeni egy üzenetet a Köztársaságnak, azonban ezt követően elkapják és visszadugják a börtönbe.

Kenobi tudomást szerez róla és álruhában (na vajon melyikben? :D ) elviszi a Twilight-ot Yoda és Ki-Adi utasítása ellenére. Miután megérkezik a Mandalore-ra, és lop magának egy mandi páncélt, és kiszabadítja Satine-t (ez a börtön kész átjáróház :D) Nagy nehezen visszajutnak a Twilightra, azonban azt felszállás közben lelövik, és Maul ájulásig fojtogatja Kenobit.

Amikor felébred a trónteremben van megkötözve, és arra számít hogy Maul megint elkezdi fojtogatni, ehelyett ő Satine-t választja, de nem öli meg. Inkább oda sétál hozzá és leszúrja Vizsla volt kardjával.

Vágás Coruscantra, ahol Mass Amedda éppen Palpatine délutáni tárgyalását készíti elő amikor a sith zavart érez az Erőben.

Obi-Want éppen a cellájába viszik amikor Bo Katan kiszabadítja, és megszöknek a dokkokhoz. Eközben éppen megérkezik Sidious és azonnal a trónterem felé veszi az irányt. Amikor belép, Maul és Savage térdet hajtanak neki, de Sidious csak ellöki őket, majd kezdődik a várva várt párbaj.

Bo Katan talál Kenobinak egy hajót, és elküldi, hogy figyelmeztesse a Köztársaságot mi is folyik itt tulajdonképp. Eközben Sidious Maul figyelmetlenségét kihasználva ellöki magától volt tanítványát, majd végez Savage-zsal. Ezután Maul már nem ellenfél a vén sz*rkavarónak, aki brutálisan megsebzi a létező összes módon, de mégmielőtt elvesztené az eszméletét, küld egy kis erő villámot, nehogy kiüsse magát és azzal ér véget a könyv, hogy Maul szenved mint Luke a Halálcsillagon, Sidious eközben meg csak mosolyog

 

 

 

 

Két kérdésem lenne: 1. ez mennyire hivatalos? 2. ha az, akkor hol lehet hozzájutni eredeti formában? (engem érdekelne, szívesen elolvasnám részlesen azt a könyvet) :)

 

A történettel kapcsolatba is lennének kérdéseim, de azt majd akkor, ha tényleg így lesz. Amúgy nem rossz, sőt nekem tetszene, ha így lenne, de azért vannak benne megkérdőjelezhető dolgok, mármint a logika terén...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Két kérdésem lenne: 1. ez mennyire hivatalos?

2. ha az, akkor hol lehet hozzájutni eredeti formában? (engem érdekelne, szívesen elolvasnám részlesen azt a könyvet) :)

1.Teljesen, és biztos lehetsz benne, hogy ez lesz a sorozatban is

2. A könyv csak angolul van, de le lehet tölt meg lehet venni: Star Wars: The Clone Wars: Darth Maul: Shadow Conspiracy

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így többen vették meg a könyvet ;)

A részt meg úgyis megnézik, hisz lesznek még király jelenetek

Azért ne éld bele magad. Úgy lesz ez is mint a Zygerria szálnál. Lesznek változások a könyvhöz képest.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.