Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Eminence xvid és 720p verzió...

 

 

Szerkesztve: - albundy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

köszi! én a mai napig szedem ezt a normál xvidet. idén eddig mindig a az "AFG" szállította...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi albundy! Már csak a felirat kell. :D Aki látta annak tetszett? Beváltotta a reményeket?

 

A leglátványosabb rész eddig az évadban, az akciók terén is. Vizsla vagányabb, mint valaha, Maulnak meg nagyszerű szövegeket adtak a szájába :) Úgy gondolom azt hozta, amit lehetett tőle várni, bár azért ez sem tökéletes rész... Bővebben majd később.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A TFN-en írják páran, hogy ez a szezon csak 20 részből fog állni. Ez valami orbitális hülyeség lehet, valaki esetleg olvasott róla?

 

És ez a Boba Fett kép volt már? Ugyancsak a TFN fórumára lett belinkelve, hogy szerintük így fog kinézni ebben a szezonban. (???)

 

 

 

 

Én úgy tudom, hogy csak egy flashback jelenet lesz, amiben látjuk Bobát, amint siet fel a Slave I rámpáján.

 

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boba nem lesz benne az évadban, ezt Filoni többször is mondta.

 

 

 

Én annyira emlékszem, hogy azt mondta, Bo-Katan többet szerepel és tesz az évadban, mint amennyit Boba eddig tett.

És mivel a Celebration alkalmával beszámoltak róla, hogy egy montázsban Boba is szerepelt, amint lépked a Slave 1 rámpáján és a háttérből figyeli Cade Bane, így szerintem ez egy pici flashback lesz egy rész elején.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boba Fett nem fog feltűnni ebben az évadban. Azt a képet korábban én is betettem Bobáról, mert valóban elég TCW stílusú hatást kelt, de állítólag a The Force Unleashed 2-ből származik. Egyébként a kölyök Boba (maximum 12-13 éves) hogy viselhetné a felnőtt Jango páncélzatát?

 

Itt össze vannak gyűjtve az évad előtti pletykák, amik nagy része már megvalósult, így szavaznék neki valóságalapot. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.