Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Hogyhogy mostanában előbb van 1080p-s verzió, mint 720-as? Megvárom, nem gond, csak furcsa...

Annyit nem ér meg nekem a minimális képminőség javulása, hogy a nagyobb fájlméretre vetemedjek. Hely- és lemezpazarlás. :)

 

 

Ez óriási tévedés. Mióta az új monitorom van ami full hd-s csak 1080p-st nézek. Ehhez képest a 720 p nem jó minőség. Egyszerűen látni. Az 1080p tűéles a 720p nem. A mai 1-2-3 terrabyte-os vinyókon meg bőven van hely.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez óriási tévedés. Mióta az új monitorom van ami full hd-s csak 1080p-st nézek. Ehhez képest a 720 p nem jó minőség. Egyszerűen látni. Az 1080p tűéles a 720p nem. A mai 1-2-3 terrabyte-os vinyókon meg bőven van hely.

Jelenleg laptopot használok, aminek kijelzőjén annyira minimálisnak látom a különbséget 720p és 1080p között, hogy nem éri meg az x MB-al nagyobb fájlt leszedni. Nálam a 720p is gyönyörűen fest. Egyébként jelenleg a laptopom eladásán fáradozom, aminek árából felpörgethetem a számítógépem. Addig sajnos nem futja ilyen-olyan TB-os merevlemezekre, se 600 DVD-re, amire kiírom a részeket. De nem szeretnék tovább OFF-olni...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ott hol? Nekem nem találja a kereső...

 

Bocsi a 720-asra gondoltam...

 

Egyébként én ha tehetem mindig tv-be nézem a részeket. Full HD-s LED tv-n nagyon lehet látni a különbséget, a képminőség és a hangzás szempontjából pedig teljesen más élményt ad (már már mozis feeling), ezért nekem megéri leszedni így, egy hibája van csak, hogy az mkv-t nem ismeri fel a tv, tehát nem tudja lejátszani, így mindig hozzá kell kötni a laptop-ot, de így is megéri... Az viszont igaz, hogy számítógépen vagy laptop-on nem látni annyira sok különbséget...

Amúgy nekem tetszett a rész nagyon :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De mi a rendes képernyő? Ma már szinte csak full hd-sakat lehet kapni.

Akkor fogalmazzunk úgy, hogy a nem mostanában vett képernyőn. Tudod, olyanon amit te is csak nemrég cseréltél le. Na van olyan aki még rá van kényszerülve a régi technológiára, és azokon bezony a 720 és a 1080 között nincs difi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor fogalmazzunk úgy, hogy a nem mostanában vett képernyőn. Tudod, olyanon amit te is csak nemrég cseréltél le. Na van olyan aki még rá van kényszerülve a régi technológiára, és azokon bezony a 720 és a 1080 között nincs difi.

 

 

Ok így már ok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Várom a képet. Amúgy melyik spoilerre gondolsz? :)

 

Savage új karjára, ami már az első trailerben sem volt titok..,érthetetlen nem?

És íme a képek(mault beáldoztam, reklamálni lehet, de nem érdemes...:):

epguide:

epguide514.jpg

háttér-méret:

eminence.jpg

és az új történeszál-poszter se maradjon ki:

s5_maul_hero.jpg

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is frissítettem már a 2 évados részekkel, és ma éjjel folytatom a kapcsolódó történeteket mind Mandalore, mind Dathomir témában egészen a Florrum-ig.

De jól elmondtam bolygókkal, mi? :D

A lényeg; bár nagyon ágálltam ellene, de ma már azon a szinten vagyok, hogy igazán tudom élvezni és várom a történetetet, hogy hova ível.

Ody büszke vagy rám? ;)

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.