Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Sziasztok. Légyszives valaki mondja már meg, honnan tudnám a részeket letölteni, mert sajnos még csak a bevezetőt láttam.

Vagy, ha a fórumba nem lehet erről írni, akkor írjátok már meg nekem e-mailbe. Leon@gmail.hu

Kérlek titeket, segítsetek, mert nagyon szeretném én is megnézni az eddigi részeket. Köszönöm szépen előre is. Sziasztok

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sziasztok. Légyszives valaki mondja már meg, honnan tudnám a részeket letölteni, mert sajnos még csak a bevezetőt láttam.

Vagy, ha a fórumba nem lehet erről írni, akkor írjátok már meg nekem e-mailbe. Leon@gmail.hu

Kérlek titeket, segítsetek, mert nagyon szeretném én is megnézni az eddigi részeket. Köszönöm szépen előre is. Sziasztok

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát gyerekek, bennem 20 perce merült fel a kérdés, hogy mi lehet a sorozattal, és azt kell látnom, hogy már 5 résznél tart. :x

Úgy tűnik, nem nagyon értem rá mostanában, de hétvégén pótolom! :D)

Ne idegesíts fel Odumin. :D Ha megnézted remélem írsz róla!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos, eszembe jutott még valaki, akit hiányolok a sorozatból, névszerint Ki-Adi-Mundi mestert. A filmekben Yoda és Windu után ő kapta a legtöbb szerepet a tanácsban, és bátran merném állítani, hogy Yoda után ő a legbölcsebb mester. Amikor a Sithek Bosszújában meghalt... Ááá... Az ő halála volt a legrosszabb... Ahogy megáll, és hátranéz... Ááá... Még belegondolni is rossz. :D Meg amikor kiderült a Prelude To Rebellionban, hogy hány felesége, meg hány gyereke van, akkor néztem nagyokat. Egy szó mint száz, Mundi mester igazán feltűnhetne a sorozat folyamán. Engem Plo Koon csak a második részben tudott úgy igazán lekötni, de talán azért, mert most láttam először ennyit szerepelni, sőt még meg is szólalt! :D Mostanra nekem teljesen érdektelenné vált, bár lehet, hogy csak én vagyok itt a piros alma. Luminara mester meg valahogy egyáltalán nem érdekel, mert nem is ismerem igazán a karakterét. A filmen kívül egyedül a régi Clone Wars sorozatban láttam, ott pedig nem volt valami nagy szám.

Számomra például Shaak Ti sokkal érdekesebb. A legtöbb könyvben mindig áradoznak róla, hogy milyen jó harcos, úgyhogy egyszer igazán feltűnhetne, még ha rövid időre is. Bár úgy vélem most Ahsoka az aktuális Togruta karakter, úgyhogy lehet, hogy nem fog egyhamar szerephez jutni. Bár szerintem egy közös jelenet Shaak Tivel, és Ahsokával nem is rossz ötlet.

Feltűnhetne még Aayla Secura, vagy talán még Quinlan Vos is. Aaylát azért érdemes szerepeltetni, mert ugyebár a Sithek Bosszújában egy teljes jelenetet is kap, amiben megölik. És a sorozat szinte már művészien kapcsolja össze az előzmény trilógiát minden egyes résszel, úgyhogy szerintem Aayla feltűnése erősen valószínű, még ha később is. Vos mesternél már nem ez a helyzet. Maga az egész karakter inkább a Republic képregények sajátossága, és amilyen szerepet betöltött a háborúban, nem tartom valószínűnek, hogy feltűnik. Bár a Sithek Bosszújában megemlítik őt, de még ha csak egy pillanatra is, igen szívesen látnám a sorozatban. Bár ha már Durge sem lesz, akkor valószínűleg Vos se...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A LAATi-kon lévő twilek lányok, meg a rookiesos poszterek után kíváncsi lennék egy közös Aayla és klónok jelentre.:D

Egyébként szerintem minden fontosabb a filmekben látott jedi felfog tünni, talán saját epizódban is. Az előzetesek legalább is számomra ezt sugallják, Plo Koon már volt, Luminara lesz, Kit Fisto lesz, a többit meg reméljük. Én szívesen látnám Shaak Ti-t , meg akár Barriss Offeet is. Sőt igazából az össze női jedit, mert a filmekben nem sok szerepük volt. Inkább csak mutatóba, hogy nem csak férfiak alkotják a rendet.

Szerkesztve: - Llew
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is fel fognak tűnni, akárcsak a háttér politikusok, és szerintem még háttérkatonákkal (mint amilyen pl. Yularen admirális) is találkozunk majd bőven. Nem lepődnék meg, ha egyszer csak felbukanna Tarkin, Mon Mothma, vagy ne adj isten, Garm Bel Iblis (én EU szereplők feltűnésére is számítok Asajj Ventressen kívül is).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ziron a Black Sun tetoválása látható....szerintem nem véletlenül. (A hasán az a hatalmas kör alakú nap) Nem lepődnék meg, ha ezzel kapcsolatban feltünne valamilyen formában Xizor is.

Igen, erre én is gondoltam. Bár maga Xizor még nem lehetne Vigo, de jó lenne a feltűnése, ahogy tör előre a hatalomért.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.